Şimdi Ara

mu online nasıl oynanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mu onlinenin nasıl oynandıgını biri yazara sevinirim ve üstkonu olarakta nasıl oynandıgı moderatörler tarafından eklense güzel olur.Bu arada ben oyuna yeni başlayacam.bu oyun hastalık başlama demeyin

• arkadasım bu nasıl bi soru???
    sana simdi birisi dese knightonline nasıl oynanır weya yemek nasıl yapılır
    televizyon nasıl seyredilir sen cwp werebilirmisiN?
    buna werilcek en guzel cwp guzel oynanır!!!!
  • maouse ve klvayeyle oyanır bide bilgisayar lzm tabi

• full donanımlı bir bilgisayar şart...(klavye,mouse,modem vs.)birde mu online serverlarından birini yüklücen bilgisayara...bir kaç tuşa bascan...olcak bitcek
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaHZeN

full donanımlı bir bilgisayar şart...(klavye,mouse,modem vs.)birde mu online serverlarından birini yüklücen bilgisayara...bir kaç tuşa bascan...olcak bitcek

NASIL YAA BILGISAYAR OLMADAN OYNANMIYOMUU OO ZMAN BEN NE OYNUYORUM YAA AMAN ALLAHIM BUU NE

• 100GB RAM 8 ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ ATİ 2900 XTXTXTXTXTX EKRAN KARTI 1000 DOLARLIK 200 TUŞLU KLAVYE 3000 DOLARLIK MAUSE WİNDOWS XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP İŞLETİM SİSTEMİ BİDE 10000000000000 DOLARLIK Bİ SİSTEM GEREK SNA BU SİSTEMDE BİRAZ TAKLIR AMA İYİ OLUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

maouse ve klvayeyle oyanır bide bilgisayar lzm tabi

Helal be koptum

• mu söle oynanır mauseyi tut internet explere tıkla sonra klawyeyle bi mu onlıne ismi yaz indir üyelik al mauseyi tut kılavyeden de bas bi kaç tusa

• Oyunun İçinde oyunu ogrenmen daha cok hosuna gıder emınım başla global servera hem oyunu ogren hem lvl kas.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.