Şimdi Ara

muhabbet kuşum sürekli uyuyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
30
Cevap
1
Favori
277.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

muhabbet kuşum sürekli uyuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YA BEN DÜN KUS ALDIM YAVRU DAHA GECE KOYDUM YENI KAFESINE DÜN COK KORKUODU SONRA SABAH OLUNCA YAKLAŞTI FİLAN ELIME ALDIM İSHALMI OLMUS BILMIYORUM DEĞİŞİK Bİ PİSLİĞİ VAR UZUN VE AÇIK YEŞİLİMSİ ZAR ZOR YAPIYODU SONRA YARDIM ETTIM PEÇETEYLE FİLAN SONRA ILIK SU YAPTIM EVDE BEBEK SAMPUANI FILAN BULUNDURMADIGIM ICIN ŞAMPUAN KOYDUM SUYA TEMIZLEDIM TUYLERINE YAPIŞMISTI HEP TEMİZLEDİM HERYERINI SONRA OKUDUM BURDAN BİŞEYLER AGZINA YAG DAMLAT DEMİŞ BİRİ YAPTIM ONU 1 DAMLA YEDI SONRA O GENITAL BÖLGEYEDE YAG SURDUM SIMDI RAHAT YAPIYO AMA NE YEM YEDI ELIMLE 1 KAÇTANR YEDI YIKADIKTAN SONRA USUDU HERALDE BOYNUMUNNALTINA GIRDI USTUNU ÖRTTÜM DURDU ÖYLE SONRA KOYDUM KAFESE GUNEŞE KOYDUM KURUDU HALA UYYO AMA SESI ÇIKMIYO YEM YEMIO SU İÇMİO NAPABİLİRİM  muhabbet kuşum sürekli uyuyor  muhabbet kuşum sürekli uyuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dkkddl -- 2 Temmuz 2018; 17:31:6 >

• İshal olmuştur yada hastadır veterinerden 3 liraya ilac alıp suyun içine atiyorsunuz iyileşme süreci başlıyor

• Dkkddl D kullanıcısına yanıt
    Eski bulunduğu yemle senin verdiğin yem değişiktir o yüzden ishal olmuş ilac al veterinerden

• Arkadaşlar dün bu forum sayfasına baktım 1-2 gündür kuşum bu vaziyetteydi tüyleri kabarık kafasını sırtına gömük uyuyordu tepkisizdi halsiz gibiydi normalde çok neseli bi hayvandi bugun veterinere götürücektim sabah baktım ölmüştü çok acı verici bişey eğer sizde böyle bir durumla karşılaşırsanız fark eder etmez hemen bir veterinere götürün yoksa sonucu çok ağır oluyor

• Benim kuşum da dünden beri sürekli uyukluyor. Sadece yemini yemek için aşağı iniyor onun dışında sürekli uyumaya çalışıyor. Dünden önceki gün zorla tırnaklarını kesmiştik çok rahatsız oluyor diye ve çok korktu. Bir de süpürge açmıştım onun sesinden de çok korktu. Ayrıca aynı gün elimize alıp kanatlarını açarak spreyini de sıktık. Onun iyiliği içindi ama çok korktu. Saatlerce ağladım bunları bile ağlayarak yazıyorum. Lütfen bilgisi olanlar yardımcı olsun, lütfen. Çok çaresiz hissediyorum. Daha alalı 2 ay oldu. Ölümünü kabullenemem, lütfen..

• Benim kuşum da dünden beri sürekli uyukluyor. Sadece yemini yemek için aşağı iniyor onun dışında sürekli uyumaya çalışıyor. Tüyleri de kabarık gibi ama daha önce de yapıyordu bunu. Dünden önceki gün zorla tırnaklarını kesmiştik çok rahatsız oluyor diye ve çok korktu. Bir de süpürge açmıştım onun sesinden de çok korktu. Ayrıca aynı gün elimize alıp kanatlarını açarak spreyini de sıktık. Onun iyiliği içindi ama çok korktu. Saatlerce ağladım bunları bile ağlayarak yazıyorum. Lütfen bilgisi olanlar yardımcı olsun, lütfen. Çok çaresiz hissediyorum. Daha alalı 2 ay oldu. Ölümünü kabullenemem, lütfen..

Ayrıca kakasını yaptığı yerin etrafında dışkı kaldığını fark ettim şimdi. Onu temizlemeye bile hali yok kuşumun. 😢 Lütfen yardım edin, ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Bir de birkaç haftadır tüy döküyor. Çok halsiz lütfen cevap verin.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim kusumda bugünden beri halsiz su icmiypr kabarik bi sekilde duruyor ve uyuyor vitamin ve ishal ilaci verdim ama icmiyor kusum 5 yasinda daha dun gece saglamdi ama simdi hasta bide kakasi acayip sulu abartmiyorum napcam bilmiyorum veteriner antibiyotik veriyo sadece yardimci olurmusunuz lutfen?🥺

• Bizim 3 yaşında ve inanılmaz hareketli ve konuşkan olan kuşumuz bir kaç gündür topurcuk olmaya ve her fırsatta uyuklamaya başladı.

Kısa süreli uyuyor, sonra tekrar konuşuyor geliyor bize ama korkuyoruz.

İlk gün aşırı halsizdi, şimdi daha iyi ama hala tam geçmedi sanırım.

(Yem dışında masadaki her öğünden yer kuşumuz).

Gece kafesine kavanoz koyup üstünü de havasız kalmayacak şekilde örtüyle örtüyoruz.

Şimdi konuda görüp portakal verdim, baya yedi, inşallah şifa olur.
    Konudaki kuşlara çok üzüldüm, inşallah Şeker’imiz iyileşir :(

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.