Şimdi Ara

Muhteşem TF kostümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
9.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ben kutu açtım muhteşem tf çıktı duyduğum kadarıyla efsanevi özel kapalı skinmiş.Değeri nekadar[pax gibi kaç TL]? hesabı satsam para edermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediR3kt -- 10 Mart 2016; 19:22:39 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Muhteşem Twisted Fate Kostümünün Değeri

Muhteşem Twisted Fate, League of Legends oyunundaki en popüler kostümlerden biridir. Şık görünümü ve benzersiz yetenekleriyle öne çıkan bu kostüm, oyuncular arasında oldukça değerlidir.

Muhteşem Twisted Fate kostümünün değeri 1350 RP'dir. Bu, oyun içindeki orta fiyatlı kostümlerden biridir. Ancak kostümün nadirliği ve özel efektleri göz önüne alındığında, değeri oldukça makul kabul edilir.

Muhteşem Twisted Fate kostümü, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi özelliğe sahiptir:

• Altın bir kart destesi ve bir dizi altın aksesuar.
    • Rakiplerinize fırlatabileceğiniz altın kartlar.
    • Yepyeni bir animasyon seti.
    • Oyundaki diğer oyuncuların dikkatini çekecek benzersiz bir görünüm.

Eğer League of Legends hayranıysanız ve oyun içinde şık ve güçlü bir kostüm arıyorsanız, Muhteşem Twisted Fate kostümü sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Değeri ve özellikleriyle sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • KediR3kt K kullanıcısına yanıt
    Banada nunu bot çıktı ama efekt i yok.Visual rework gelene kadar çöp skin.
  • ForWinTakeSupport kullanıcısına yanıt
    oyundakiler bana değeri 30 tl den fazla diyorlardı :D
  • 910 rp her sene 1-2 kez aciliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evil Chuck kullanıcısına yanıt
    hee boşuna sevinmişim ozaman :D bende hiç açılmayan özel bir kostüm çıkardım sanıyodum...
  • "hiç açılmayan kostüm" mantık yürüt ve hiç açılmayan kostüm nasıl çıksın
  • görünmez kostüm
  • bir işe yaramayan kostüm. underworld gibi bir devrim varken ona bakılmaz bile.
    Nunu bot hiç gelmiyor etkinlikten ama o da çöp hani konuşması değişmiş bir tek o kadar bi rework falan gelse değeri artar.
    1820 rp kardeş yılda 1 kere çıkarıyolar diye biliyorum.
  • PAX Twisted Fate ile karıştırıyor olabilirmisin ? o daha değerli çünkü ama ben underworld kullanıyorum en iyisi bence underworld tf
  • yılda 1 kere açılan işte :3
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediR3kt

yılda 1 kere açılan işte :3

:3 ne matematik sorusu mu?
  • Bana da kutudan çıkmıştı geçen yıl. Çöp skin; Musketeer Tf kullanıyorum genelde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.