Şimdi Ara

müslümanlığa yapılana bak .. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya ben siteyi acamadım tma lingini yollar mısınız?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alcazer13

ya ben siteyi acamadım tma lingini yollar mısınız?

kardeş girme fazlasıyla sacma sapan resimler koymuslar bildigin elle cizilen resim baska hiç bi sey yok kotu dusunmusler anlatıorum adamlara para kazandırmayalım giripte
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeCRoCaSuS

Arkadaşlar Kimse Gİrmesin Cok igrenc bisey pişman oldum degmes bissuru igrenc resim war siz oraya giripte onlara para kasandırmayın uyarıyorum girmeyinnnn.

kardes girmekle pişman olabilirsin ama yaptıkları igrenclik bolece kalmalımı sence
    bu sıteyı hacklesın ler diye koydun hackle ilgilenen kişiler
    koymamın bi baska amcıda yaptıkları rezilgi herkesın gormesı ve protesto etmesi dir
    bunlara karsı bişi yapmamız gerek
  • ya ßunu yapanlar insan mı yaa hacklesinler su siteyi
  • oha olamaz !!!! bunları öbür dünyada düşünemiyorum allahım şunlar elime geçse geberene kadar döverdim.en kısa zamanda haberleri yayılır : şu sitenin sahibi yanarak can verdi .. veya başka bi şekilde.
  • cyber-warrior bu siteden haberdar mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alcazer13

ya ben siteyi acamadım tma lingini yollar mısınız?

Cok mu bakmak istiyorsun hepiniz hemen acıp bakın siz asıl muslumanlıga hakaret ediyorsunuz girmeyin merakınız mı daha önemli bakmamak mı benim gibi düşünen az tabi herkes bakıp bakıp ban , terbiyesizler , kafirler diyo merakınızı yenemiyorsunuz asıl sizin gibi düşünen zihniyetler yapıyo o cirkin şeyleri bakmayıverin.Sende (bu konuyu acan) cok mu önemliydi ha cok buyuk gunah herkese duyuruyosun Allah en buyuk cezayı sana yazar cok mu hosuna gidiyo herkesin bakıp ban ban ayıp günah demesi yapmayalım arkadaşlar lütfen benim gibi düşünenler elbet vardır aranızda lütfen bakmayın böyle seylere

• site hack yemiş açılmıyo - kaldırdım
  • yau bu cyper-warriora nasıl ulasabılırım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrNeverMind

site hack yemiş açılmıyo - kaldırdım

site hack fln yedıgı yok
    ark lar ugrasıyo ve nerde yapıldını orendik
    72.14.219.191 US UNITED STATES CALIFORNIA MOUNTAIN VIEW GOOGLE INC
    die bir yerden yapılmıs
  • Şerefsizler allah kahretsin böylelerini
  • pm den yolla o zaman - koyarak veya koymadan
  • quote:

pm den yolla o zaman - koyarak veya koymadan

anlamadım ne yollayam
  • Ben onLarın ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ Siz Okurken ..... YerLerine BiLdiğiniz Bütün KüfürLeri Koyup Okuyun.
  • ADAMLARIN YAPTIKLARINA BAK YA ORTAYA ÇIKAN Bİ KAÇ :::.....:::: YÜZÜNDEN TÜM MÜSLÜMANLARIN ADI BOLE ÇIKIO İŞTE offf nolcak bu dünyanın haliii
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARBONAT_EROL

quote:

pm den yolla o zaman - koyarak veya koymadan

anlamadım ne yollayam

kanka sen nerden verdin su sitenin ismini adamlar bunlarla para kazanıyor diyorum

• Arkadaşlar bu siteleri yapanların istedikleride zaten bu linkin yayılmasıdır farkında olmadan bu adamların amaçlarına hizmet ediyorsunuz.
    Konu kilitlenip içeriğide temizlenecektir. İyi forumlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.