Şimdi Ara

Mutfakta TV yayını? Mini PC??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gezerken konuları merak ettim bir şey sormak istiyorum.

Evde mutfakta LCD TV var. Tüm girişleri mevcut. Fakat TV yayınımız yok mutfakta. Kablo falanda çekmek istemiyorum.
    Fiber internet mevcut. Şu anda da notebooku HDMI'dan bağlayarak Turkcell TV üzerinden kaliteli bir şekilde TV izliyorum.

Aradığım notebooka gerek kalmadan basit bir çözümle TV izlemek. İnternetten olabilir başka bir çözüm olabilir. Her ay standart bir ücret vermek istemiyorum. Ya da 10 TL'den fazla vermek istemiyorum diyelim.

İkinci derdim ise kablo karmaşasından kurtulmak. Yani mutfağa kablolar falan çekilsin istemiyorum. O nedenle internet tek kurtuluşum sanırım.
    Bu mini pcler derdimi çözer mi? Android üzerinden TV izleyebilir miyim? Bu amaçla kullanan var mı? Kalitesi falan nasıl? Sadece TV izlemek istesem en ucuz hangi cihaz benim işimi görür?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TTNet'in, superonline'ın ve digiturk'un kendi iptv altyapıları var. Sabit bir ücret ödeyerek bunlardan faydalanabilirsiniz. Wifi ile ileteceğiniz için kablo gerektirmez.
  • Onlarda da sonuçta büyük bir cihaz gerekiyor. Ben minik olduğundan sormuştum. Böyle usb stick gibi bir cihazla işimi halledemez miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aunsalg82

Onlarda da sonuçta büyük bir cihaz gerekiyor. Ben minik olduğundan sormuştum. Böyle usb stick gibi bir cihazla işimi halledemez miyim?

50$ a MK808 alırsanız yurtdışından (rk3066 diye konusu mevcut) Digitürk filan izleyebilirsiniz Android üzerinden. Ama iş buraya gelene kadar wireless av kitleri vardı daha ucuza, salondaki tv den mutfaktaki tv ye uydu alıcısı üzerinden yayın aktarabilirsiniz (SD kalitesinde tabiki).

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.