Şimdi Ara

Müzeler Haftası kapsamında 18 Mayıs günü müzelere girişler ücretsiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.488
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

British national history science art ve daha birçok Londra daki müze ücretsiz ama bu oraya has. Gezdiğim başka hiçbir ülke ve şehirde böyle bir güzelliğe rastlamadım. Zaten sergilenen eserlerin çoğu kendilerine ait değil. Ordan burdan yürütmüşler. Bi zahmet ücretsiz olsun.

Müzelere belli bir giriş ücretinin olması gerektiğine katılıyorum.

British museum'daki Halikarnas mozolesi icin cevat sakir iade icin mektup yazmis. O mozole ege'nin mavisine yakisiyor seklinde mutevazi bir ricada bulunmus. Adamlar dalga gecmis, eserin bulundugu odayi deniz mavisi renginde boyadik diye cevap gondermisler.

http://www.zekionsoz.com/?p=2545

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• boombip kullanıcısına yanıt
    Ahhahaa. British öyle çoğu kültüre ait binlerce parça var ve kebdilerine özgü bölümlerde sergileniyor. En sevdiğim müzelerden biri ama hakkını vermek için çok zaman ayırmak gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatay48

Dolmabahce pahali degil ogrenciye 5 lira 65 ustune bedava cocuklarada yuzde doksan bedavadir mutlaka gidin

30 Tl olarak biliyorum ve kapıdan dönmüştüm pişman oldum .Siz içeride nereleri gezdiniz gerçekten merak ettim
    Bilgi http://www.millisaraylar.gov.tr/portalmain/visitinginfo.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bennuarda -- 19 Mayıs 2016; 21:44:05 >
  • Verdiginiz linkte en altta ogrenci fiyatlari yaziyor 5 lira ve tamami. arti 65 yas ustune bedava

• 65 yas ustu icin kimlik felan soran yok 50 60 yasinda olan anne babanizi goturebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.