Şimdi Ara

N11-100/50 Kupon kazanımı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
15
Favori
39.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yükledim 1 kere çevirdim n11 çıktı. Gidip kullanayım :)

Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• İnternet paketi aldık :)

• 12 hesapla denedim 3 tane 1 gb diğerleri 100tl kupon
  • 42 fake adres ile denedim, 42si de huawei çeki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prometheus-x kullanıcısına yanıt

Memu'dan gayet memnundum fakat son güncelleme ile saçmalamaya başlayınca LD Player'a geçtim gayet güzel.

Sürekli çek alan arkadaşlara tavsiyem modemi resetleyin, olmazsa bir sonraki gün işleme devam edin. Dün çevirdiğim çarklara sürekli Huawei çek verince kapattım, bugün yeniden başladım n11 çek vermese de internet veriyor, o da iyidir.

• Huawei telefonumda her hafta çeviriyorum internet veriyordu genelde bugun geldi n11 100/50 oran çok çok iyi harika oldu

• N11-100/50 Kupon kazanımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kojiro

Para dik gelmiş N11-100/50 Kupon kazanımı 

• kaptan69 kullanıcısına yanıt

Yok o başlangıçta öyle duruyor. Anlatmak istediğim aşağıda -_-

• 10 tane hesap açtım denedim hepsine 100 lira huawei çeki verdi 😢
  • Hocam appgalleryi en sona guncelledin mi
    Onceden fake maille aliyorduk da suan tel onayı istiyor kaç ulke denesem de app hangi surum oluyor fake maille?
  • oguzhan441907 kullanıcısına yanıt
    Ben haft int istiyorum hocam kullanmiyorsan verirsen sevinirim evde wifi yok ama onceden alirken appgalleryi guncelledigimden mi tel onayi istiyor onu nasil gectin?
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Tarayıcı üzerinden kayıt ol, uygulamadan kayıt olunca direkt Türkiye seçiyor. Tarayıcıdan kaydolurken Hong Kong seçili geliyor, öyle devam ediyorum, numara sormuyor. Bu işi bilgisayarda yapmak daha kolay. LD Player veya Memu kullanırsanız, sorunsuz halledebilirsiniz.

Hocam bilgisayar donanimi iyi olmalı sanirim ben lg g4 ile yapıyorum orda nasil gecerim eskiden tel onayi yoktu guncellemeyi mi geri cekeyim

nasıl oluyor hangi emulator

• onurfredy kullanıcısına yanıt
    Bluestack
  • Teşekkürler n11 kuponu çıktı 🙂
  • n11 çıkanlara hayretle bakıyorum , sağolsun arkadaşlar yardımcı olmaya da çalıştılar özellikle emülatör konusunda lakin bana en son çevirme hakkı bile vermeyip çok yakındın gibi bişeyler yazdı N11-100/50 Kupon kazanımı 

• Telefonda iki hattım ile bilgisayarda ise emülatör ile iki kere denedim hep aynı hatayı veriyor. Neyi yanlış yapıyorum??

• 20 hesapla denedim hep huawei 100 veriyor. İnternet bile vermedi. Yeni telefonla ilk defa denedim yine huawei geliyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.