Şimdi Ara

n95 8 gb kore malı güvenilir mi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • n95 8 gb almayı düşünüyorum.Sahibinden üzerinden bi arkadaş ile görüştüm n95 8gb satıyormuş.Ben de ürünün orjinal olup olmadığını sordum herşeyi ile orjinal dedi.Bende çin malı falan ise hiç beni uğraştırma dedim arkadaşta yok makine orjinal ama kore üretimi dedi.Acaba n95 8gb kore gerçekten orjinal cihaz mıdır yoksa bu da iyi bir kopya mıdır.BİLGİSİ OLAN ARAKADAŞLAR YAZSINLAR LÜTFEN

• Menüsü,kamerası filan orjinal nokia gibiyse al ama çin malı gibi menü değişik,kamera dandik sadece cihazın kasası orjinal nokia gibiyse hiç bulaşma derim.
  • nokia uzakdoğuda üretim yapmıyor. Almanya, Finlandiya ve Macaristan da üretiliyor. N95 8gb galiba hepsi Finlandiya'da üretiliyor. Hiç bulaşma kore falan hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacoist06NL

nokia uzakdoğuda üretim yapmıyor. Almanya, Finlandiya ve Macaristan da üretiliyor. N95 8gb galiba hepsi Finlandiya'da üretiliyor. Hiç bulaşma kore falan hikaye.

• alma faso fiso onlar başımdan geçen bişey anlatayım 5800 almadan önce n95 8gb bakıyordum neyse 2.el alcaktım ozaman 1.200tl flndı 2.el 700 800e vardı bi yerdede 150tle vardı galiba bozuk veya çin malıdır dedim içimden neyse telefona bakabilirmiyim dedim adam cıkarttı verdi açmaya çalışıyorum açılmıyo her tarafı zaten dansöz gibi oynuyor dedim bu gerçek nokia değil oda sadece kapağı öyle biz orijinal takıpta veririz dedi tmm dedim ordan 5 6 tane batarya denedik tabi bataryalarıda takmak için o kadar uğraşıyorki çinliler kalıbını yapamamış en son taktı telefonu açtım ne nokia yazıo ne bişiy açma düğmesine bastıgım gibi dale don dale şarkışı çalmaya başladı yanlardanda sarı mavi ışıklar çıktı hoparlörlerin ordan menüsüne bi baktım bildiğimiz trident telefon herif gözümün içine baka baka yalan söylüyo cocuk sanıyorlar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockdays5

alma faso fiso onlar başımdan geçen bişey anlatayım 5800 almadan önce n95 8gb bakıyordum neyse 2.el alcaktım ozaman 1.200tl flndı 2.el 700 800e vardı bi yerdede 150tle vardı galiba bozuk veya çin malıdır dedim içimden neyse telefona bakabilirmiyim dedim adam cıkarttı verdi açmaya çalışıyorum açılmıyo her tarafı zaten dansöz gibi oynuyor dedim bu gerçek nokia değil oda sadece kapağı öyle biz orijinal takıpta veririz dedi tmm dedim ordan 5 6 tane batarya denedik tabi bataryalarıda takmak için o kadar uğraşıyorki çinliler kalıbını yapamamış en son taktı telefonu açtım ne nokia yazıo ne bişiy açma düğmesine bastıgım gibi dale don dale şarkışı çalmaya başladı yanlardanda sarı mavi ışıklar çıktı hoparlörlerin ordan menüsüne bi baktım bildiğimiz trident telefon herif gözümün içine baka baka yalan söylüyo cocuk sanıyorlar heralde

ciddi koptum buna

• çin kore olmasın o
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacoist06NL

nokia uzakdoğuda üretim yapmıyor. Almanya, Finlandiya ve Macaristan da üretiliyor. N95 8gb galiba hepsi Finlandiya'da üretiliyor. Hiç bulaşma kore falan hikaye.

Cumartesi NOKIA 2330 Classic aldım 2. hattım için.

MADE IN ROMANIA
    Nokia Kom AS Garantisi

yazıyor ve Gen-Pa garantili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockdays5

alma faso fiso onlar başımdan geçen bişey anlatayım 5800 almadan önce n95 8gb bakıyordum neyse 2.el alcaktım ozaman 1.200tl flndı 2.el 700 800e vardı bi yerdede 150tle vardı galiba bozuk veya çin malıdır dedim içimden neyse telefona bakabilirmiyim dedim adam cıkarttı verdi açmaya çalışıyorum açılmıyo her tarafı zaten dansöz gibi oynuyor dedim bu gerçek nokia değil oda sadece kapağı öyle biz orijinal takıpta veririz dedi tmm dedim ordan 5 6 tane batarya denedik tabi bataryalarıda takmak için o kadar uğraşıyorki çinliler kalıbını yapamamış en son taktı telefonu açtım ne nokia yazıo ne bişiy açma düğmesine bastıgım gibi dale don dale şarkışı çalmaya başladı yanlardanda sarı mavi ışıklar çıktı hoparlörlerin ordan menüsüne bi baktım bildiğimiz trident telefon herif gözümün içine baka baka yalan söylüyo cocuk sanıyorlar heralde

• *#0000# yap....Eğer orjinal nokia değilse dil değişikliği olur...
    EĞER NOKİA İSE SAYMBİA TARİHİ VE DE VERSİYONU YAZAR ...BU KADAR BASİTTİR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.