Şimdi Ara

»Name: MuWhite »Version: 97D +99 i + Custons »Experience: 250x »Drop: 60%

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    »Version: 97D +99 i + Custons
    »Experience: 250x
    »Drop: 60%
    'Bless Bug: / zen
    »Reset Type: Accumulative
    INFORMATION
    »Total Accounts: 577
    »Total Characters: 532
    »Total Guilds: 28
    »Accounts VIP Silver: 0
    »Beads Gold VIP: 575
    »Accounts Banned: 0
    »Characters Banned: 0
    »Record Online: 103
    »Record Today: 23

En iyi 97d +99 serveri diye düsünüyorum. az sonra baslicam, oynamak isteyen varsa gelsin :)

WEB:http://muwhite.net/site/

ShineX

Edit: Serveri rastgele buldugum icin fazla detay veremiyorum.yinede paylasmak istedim. saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest4234245665 -- 15 Haziran 2014; 20:30:51 >

• Nasıl oyun ? Girelim mi ?
  • Albert De Salvo kullanıcısına yanıt
    Server dosyalari mükemmel. ama anlayamadim tam. girince 10k stat var. box 1-3 shopta bless shopta itemler +11 shopta.

sanirim ilk resi atmak icin 10k verdiler. sonra 500 500 diye umuyorum. zamanim olmadi set yapiyordum +3 lardan :D yarin bakicam devamina, bilgilerimi paylasirim

Saygilar

ShineX
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest4234245665

Server dosyalari mükemmel. ama anlayamadim tam. girince 10k stat var. box 1-3 shopta bless shopta itemler +11 shopta.

sanirim ilk resi atmak icin 10k verdiler. sonra 500 500 diye umuyorum. zamanim olmadi set yapiyordum +3 lardan :D yarin bakicam devamina, bilgilerimi paylasirim

Saygilar

ShineX
    Galiba ilk reset içindir o pointler.Ama keşke vermeselerdi exp zaten 250x..Neyse bi bakarım bende.

Nickim Ambassador olur büyük ihtimalle :)

Saol bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albert De Salvo

Nasıl oyun ? Girelim mi ?

Bravo hakikaten ugrasmislar dosyalar ile ama mukemmelmi merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S7Jumper

quote:

Orijinalden alıntı: Albert De Salvo

Nasıl oyun ? Girelim mi ?

Bravo hakikaten ugrasmislar dosyalar ile ama mukemmelmi merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Grafikler çok hoşuma gitti.97d'nin o berbat grafiğini iyileştirmişler.Yalnız ben +3 box göremedim shopta.Nerede tam olarak ?

Edit : Siteden point basayım derken daha yeni açmama rağmen resets kısmında 15 yazıyordu.Yeni başlayanlara 15 reset veriyorlar sanırım.o 10k point onun için var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert De Salvo -- 16 Haziran 2014; 0:58:22 >

yavas yavas ögrenecet artik :D

Box+3 bk shopta gördüm. oyuna geliyorum.
  • site sorunsuz calisiyor bende.

ama anlayamadigim sey. oyun keep stat reset lvl 500. 250exp diyor ama 10dk res atiliyor. sitede gördümki admin sormus 250 mi 10k exp mi diye. bakalim nolcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-349768E0E

Bu mesaj silindi.
    server iyi görünüyor başlanacaksa ben de başlarım
  • vallah bende hicbi sorun yok :S
  • quote:

vallah bende hicbi sorun yok :S
    21 reset oldum mg yim.Baktım sitede sonradan class değiştirme var o zaman niye bk kasayim ki dedim Staddaki spotlar harikulade.Çok iyi ayarlanmış spotlar ve hiç lag yok..

Oyuna yeni giren arkadaşlar için birkaç şey söylüm..Mesela biz stadiuma giderken /move stadium yazarak gidiyorduk burda sadece /stadium yazmak yeterli :)

Aynı şekilde stats basmak için /for /agi /vit /ene burdaki for str oluyor.Dİli değişik olduğu için böyle yapmışlar../reset zaten oyun için reset.Çıkmanıza gerek yok.Gayet zevkli bir oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: claude

bende gidip gidip geliyor, oyun da aynı şekilde. en sonunda girebildim ama pek beğendim sayılmaz boxtan çıkan itemler falan gözükmüyor, yere düşen itemler birkaç saniyede kayboluyor ve bunun gibi problemler aslında düşünce olarak server güzel spot dizilimi, shoplar vs. olsun zevkli ama dosyalar bozuk gibi.

Boxların bazılarının boş çıkmasını bilerek ayarlamışlardır.İtemin zor bulunduğu bir server çünkü.Çabuk kaybolan itemler ise lag yapmaması içindir veya görüntü kirliliği..
  • quote:

Orijinalden alıntı: claude

öyle şey olur mu boş çıkmıyor zaten, sadece gözükmüyor. itemlerin çabuk kaybolması birşey değil de spotdan yürüyüp alamıyoruz işimize yarayanları ayrıca boxtan çıkan bazı itemler ne kadar tıklarsan tıkla alınmıyor öyle duruyor ve kayboluyor kısaca 97D files sağlam değil.

Galiba bu sorunlar sende var..Ben chaos,soul,blue fatherler yere düştüğünde yetişebiliyorum..Box durumuna birşey diyemicem...Bazı itemler ne kadar tıklarsan tıkla alamıyorsun yazmışsın ben öyle birşey görmedim

Sen oyunun clientinimi indirdin yoksa patch mi yaptın ?

Edit : Box olayını çözdüm..Servere 2 tane baglantı var biliyorsun.İkinci seçenekten baglanıp boxları yere attıgımda hiçbiri boş çıkmadı.İlk server sadece kasılmak için ayarlanmış galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert De Salvo -- 16 Haziran 2014; 14:52:24 >

• quote:

Bu mesaj silindi.
    bahsedilen sorunlardan birtanesini yasamadim :D bende blue feather falan alabildim yerden soulda...gerisini arkadasda anlatmis zaten :))
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    @claude

Merhaba,

Mesajınızın şu kısmı beni üzdü açıkcası.

quote:

DH Mu Online bölümüne gelince yine cıvık aynı dandik yönetim tarzı (zamanında fazlasıyla tartışırdık, yönetici - normal kullanıcı ikisinin aynı kişi çıkması ve diğer hesaptan kendini savunması falan eskiler iyi bilir) gerçekler konuşulunca mesajlar siliniyor yine bir cacık olmaz buradan. Aynı şekilde eskisi gibi uğramam kolay kolay, belki adam gibi bir server, proje vs. olur gelirim yoksa işim olmaz.

Forumda yaşanılan hangi olay/olaylar forum yönetimi hakkında bu tarz bir düşünceye sahip olmanıza neden oldu? Merak ettim gerçekten. Forumla ilgili sorun, öneri, şikayet vb. durumları her zaman dinlemeye ve yardımcı olmaya çalışan bir yönetici olarak cevabınızı bekliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• reklami silip yeni bi konu acarsan sevinirim.
  • quote:

reklami silip yeni bi konu acarsan sevinirim.
    Niyeyse sıkıldım oyundan Fullendim ya ondandır heralde.Fullendiğim zaman oyunu bırakıyorum böyle bir hastalık var bendede
    Vallah ne bilim, Mu Online sarmiyor gibi daha ha?..Hevesim yok gibi...
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Özelden devam edelim ozaman.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Turtle

Özelden devam edelim ozaman.
    yaw buna nerden üye oluyoruz bi türlü bulamadım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.