Şimdi Ara

Nasil basarili bir yazili kagidi verilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ama hiç birşey bilmemekten iyidir değilmi?
  • mutlaka mantık cevabı cok uzatma ve eğer sözel ders ise mutlaka imla kurallarına dikkat et devrik cümleler kurmamaya çalış ve ayrieten hocann gözne gir:D
  • Asil kagidi uzun tutmayinca hoca not vermiyor onunuzde iki tane cizgisiz beyaz kagit varmis gibi dusunun buraya cevbi yazacaksiniz buyrun doldurabilirseniz doldurun
  • Hocayı tanımak lazım nabza göre şerbet meselesi bizim bi fizikçi vardı lisede soruyu yapmasanda konuyla alakalı formülleri yazınca puanın yarısını veriyodu. 1-2 soruyu da bilip yapsan al sana kafadan 70 işte.
  • lıse 2 matematık sınavında soruya bakıyordum cevabı bıryerlerden duyuyordum
    xi yyi degıstırıyordum kafadan sallıyordum bı kac bıse sonra cevabı yapıstırıyordum tam puan aldım bı kac kere bununla ıse yarıyor
  • hocam isin sozel kismina gelelim matematik dunyanin her yerinde ayni ama yorum kisiden kisiye gore degisiyor
  • Bir sene boyunca Hiçbir Türkçe sınavında kompozisyondan 30 dan aşağı puan almadım (En yüksek puan 30'du).İlk önce herkes gibi giriyorum konuya.Gelişme bölümünde kendi hayatımdan bir veya iki örnek veriyorum.O örneklerle konuyu genişletiyorum biraz.Sonuç bölümünde de asıl yazmak istediğim tek cümleyi yazıp kompozisyonu bitiriyorum.
  • dersine çalışarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: hi-fi uğur

dersine çalışarak

Hadi ya ciddimisin ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.