Şimdi Ara

Nasıl GüveniyorSUnuz Ben KORKUYORum..!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [simage][/simage] Ya Arkadaslar sız nasıl Bu char alım satımlarına guvenıyorsunuz ben malesef kımseye guvenemıyorum o yuzden charda alamıyorum char buluyorum ama korkumdan alamıyorum Aracı dıyorlar aracı nasıl bulcaz onu bılmıyorum onu Bırak hadı char gıttı aracıdan mı Alacaz aracılar Varmı tehh :S Cok uzun ıs ya sıkııcı ınsanları Cok kazıklıyorlar Dogru duzgun ınsan kalmamıs 150 YTL mı Carptılar bır ara sımdı korkudan char buuyorum ama Alamıyorum sırf bu guven konusu yuzunden :S:S

• Bunu senin gözlemlemen lazım güvenilir bulduğun kişiyi sen davet edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Messerschmitt BF109

Bunu senin gözlemlemen lazım güvenilir bulduğun kişiyi sen davet edersin.
    ıyıde kım kaldımı oyle bır ınsan :S
  • quote:

Bunu senin gözlemlemen lazım güvenilir bulduğun kişiyi sen davet edersin.
    Mesela Auto CAD ne olursa olsun kimseye bi kötülük yapmaz.Üstümdeki mesajı yazan adam bulabileceğin en iyi aracılardan birisidir.(En güvenebileceğin birisi ayrıca)

Hemen mesaj yazmış zin4R_ sen değil yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi +1905 -- 6 Eylül 2008; 16:50:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: +1905

Mesela Auto CAD ne olursa olsun kimseye bi kötülük yapmaz.Üstümdeki mesajı yazan adam bulabileceğin en iyi aracılardan birisidir.(En güvenebileceğin birisi ayrıca)

Hemen mesaj yazmış zin4R_ sen değil yani

Alıntıları Göster
    o kım tanımıyorum kı :S Tanısam ztn sormam Madem guvenılır bırılerını GErcekten tanıyorsanız Sleyın ondan alalım 150 YTL ye 80+ char arıyorum Sikilleri düzgün kiyafetleri düzgün int hybrit chinese zorumlu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zin4R_

o kım tanımıyorum kı :S Tanısam ztn sormam Madem guvenılır bırılerını GErcekten tanıyorsanız Sleyın ondan alalım 150 YTL ye 80+ char arıyorum Sikilleri düzgün kiyafetleri düzgün int hybrit chinese zorumlu ?

Alıntıları Göster
    Demek istediğim aracılara güvenemiyorsan Auto CAD en iyi aracılardan biridir.Eminim ki tüm forum ona kefildir.
  • quote:

Demek istediğim aracılara güvenemiyorsan Auto CAD en iyi aracılardan biridir.Eminim ki tüm forum ona kefildir.

Alıntıları Göster
    ona nasıl ulaşabılırım msn varMI ???
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: zin4R_

sen charı bul o aracı olsun. aracılık char bulmak değil, satışta veya takasta bir problemin çıkmasını önlemek. parayla aracılık yapan siteler var.www.charoffline.com buradan bir char beğen, sonra ordaki maillerle adamlara ulaş. çok güvenilir bir site.

para veremem diyorsan ben aracı olabilirim

• quote:

ona nasıl ulaşabılırım msn varMI ???

Alıntıları Göster
    mucahitkarakus@hotmail.com ama alıcağın bi char olmalı öncelikle aracı olması için ve onunda aracılığı kabul etmesi gerek ve hatırladığım kadarıyla şu ana kadar kimseyi reddetmedi ilki sen olmazsın inşallah
  • quote:

mucahitkarakus@hotmail.com ama alıcağın bi char olmalı öncelikle aracı olması için ve onunda aracılığı kabul etmesi gerek ve hatırladığım kadarıyla şu ana kadar kimseyi reddetmedi ilki sen olmazsın inşallah

Alıntıları Göster
    Saol ama orda dogru duzgun char yok ve cok pahalı ılla ordan mı almak gereK :S Ben burdan beyenıp ordan aracı yapamazmıyım ???
  • quote:

Saol ama orda dogru duzgun char yok ve cok pahalı ılla ordan mı almak gereK :S Ben burdan beyenıp ordan aracı yapamazmıyım ???

Alıntıları Göster
    onunla konus burda 1 tek o yok ornek vermiş sana
  • quote:

Alıntıları Göster
    gerçekten satman yada alman gerekirse o zaman görürüm ben seni.

denize düşen yılana sarılır hesabı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

gerçekten satman yada alman gerekirse o zaman görürüm ben seni.

denize düşen yılana sarılır hesabı...

Alıntıları Göster
    Kimseyi reddetmem.Eğer kişilere yardımıcı olabileceksem ne mutlu bana.

• quote:

Kimseyi reddetmem.Eğer kişilere yardımıcı olabileceksem ne mutlu bana.

Alıntıları Göster
    ekledım senı kabul et ıstersen anlamsizz_esintii@hotmail.com bu arada bana gore char bulursanız 80+ hybrit 150 YTL ye sevınırım Skıllerı dzuzgun olsun ezıg olmasın yeter Tanınmıs tanınmamıs umrumda deıl Spear yada bow Şart ole Acıl aramıyorum bulursanız dıyorum ısteyen satar ısteen satmaz ıı gunler saolun yardımları ıcın ..!! audo ekle

• quote:

ekledım senı kabul et ıstersen anlamsizz_esintii@hotmail.com bu arada bana gore char bulursanız 80+ hybrit 150 YTL ye sevınırım Skıllerı dzuzgun olsun ezıg olmasın yeter Tanınmıs tanınmamıs umrumda deıl Spear yada bow Şart ole Acıl aramıyorum bulursanız dıyorum ısteyen satar ısteen satmaz ıı gunler saolun yardımları ıcın ..!! audo ekle

Alıntıları Göster
    Yanlız şöyle bir durum var.Birincisi benim görevim sen bir başkası ile charları takas ve satışta yardım etmek yani char arayıp bulmak değil.Yani bu işe aracı lık deniyor...Ama yinede soriyim bir iki arkadaşıma varsa söylerim...

• quote:

Yanlız şöyle bir durum var.Birincisi benim görevim sen bir başkası ile charları takas ve satışta yardım etmek yani char arayıp bulmak değil.Yani bu işe aracı lık deniyor...Ama yinede soriyim bir iki arkadaşıma varsa söylerim...

Alıntıları Göster
    Tamam anlıyorum Ztn bulurLARsa dedım :D Ama dusundumde konu acsam daha ıı saolun.!!
  • quote:

Tamam anlıyorum Ztn bulurLARsa dedım :D Ama dusundumde konu acsam daha ıı saolun.!!

Alıntıları Göster
    bu aracılıktan ne kadar kazanıyosunuz

only joke :P

• quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

Aracılıkta Kefil Olacağım Birisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.C.P.

quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

Aracılıkta Kefil Olacağım Birisi

Alıntıları Göster
    eyw. *£Lv£dA*
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

eyw. *£Lv£dA*

Alıntıları Göster
    @zin4R_

insanların güvenilir olup olmadığı zaten konuşmalarından anlaşılır
    bi süre konuştuğun bi inasn eğer dolandırmak istiyorsa emin olki elbet bi hata yapacaktır.
    Konuşma uzadıkça tedirgin olacak ve elbet bi açık verecektir.

Ben anlayamam diosan.
    Daha önce alım satım yapmış
    Diğer insanların ben bu adama güvenirim Süper bi insan dediği kişilerle alışverişini yapcan.

Eğer hiçbi düşüncen yoksa hakkında bilen insanlara sorucan.
    Nasılmı iyimi yamuk yaparmı.

Eğer hiçbir türlü güven alamıyorsan.
    Aracı kullanacan. Güvenilir biri elbet çıkıcak.

Oda olmadı ELDEn satıcan, alıcan.

Oda olmassa Sro yu bırak

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.