Şimdi Ara

NASIL HASTA OLURUM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
129.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu anda evdeki imkanlarımla, evdekilerin dikkatini çekmeden yarın sağlık ocağına tek başıma gittiğimde 2 günlük rapor verebilecek kadar nasıl hasta olabilirim? Ne yapmalıyım? Not : Evdekilerin de bu duruma kanması lazım.

• Tebeşir tozu.
  • git biraz dil dök bişeyler uydur alırsın raporu.ama günde oraya 100 kişinin senin gibi bahanelerle geldiğini unutma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

git biraz dil dök bişeyler uydur alırsın raporu.ama günde oraya 100 kişinin senin gibi bahanelerle geldiğini unutma

Evdekileri de inandırmam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8

quote:

git biraz dil dök bişeyler uydur alırsın raporu.ama günde oraya 100 kişinin senin gibi bahanelerle geldiğini unutma

Alıntıları Göster
    ben denedim sonuc zatüre oldum :((((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lobb

ben denedim sonuc zatüre oldum :((((

Alıntıları Göster
    Gece birkaç buz tut boğazında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8

quote:

aç karnına buz dolabından çıkarttığın buz gibi bir portakalı ye.ben öyle yapmştım sonra miğdeyi bozdm, su içsem çıkartıyodm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor06 -- 5 Mayıs 2010; 21:34:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Gece birkaç buz tut boğazında.

Alıntıları Göster
    Soğuk suyla duş al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotize™

Soğuk suyla duş al.

Alıntıları Göster
    Çıplak uyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotize™

Soğuk suyla duş al.

Alıntıları Göster
    gece vakti üzerine pek bir şey almadna bayaca koş terle ve sonra da akşam serinliginde dısarıda dur
    kesin hasta olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryner

gece vakti üzerine pek bir şey almadna bayaca koş terle ve sonra da akşam serinliginde dısarıda dur
    kesin hasta olursun

Alıntıları Göster
    Hasta olmana gerek yokmuş zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: necrovirus

kesin hasta olursun

+Dondurma ye+Cola iç+Üstüne birde sigara Kesim komalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Light_Velocity

Hasta olmana gerek yokmuş zaten

Alıntıları Göster
    Balkona cik soguk birseyler icip banyoya git sacini yika sonra tekrar balkona cik.Yada usumezsen atletini cikarip islatip tekrar giy balkona cik.Tabi bunlari nasil ailene caktirmadan yapicaksin sorun?
    Birde neden bu kadar onemli sagligin pahasina bu sey anlamadim gitti.Daha kotu sonuclara da yol acabilir.
  • Kuru kayisi yada normal erik ye soguk su ic tasa otur yada soguk yere circir olursun isine yarar belki.yada 5,6 muz ye kabiz olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba89

quote:

kesin hasta olursun

Alıntıları Göster
    Bıçağı topuğuna sapla . Kesin hastasın . Hatta felç bile olabilirsin o derece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fyodor Dostoevsky

Bıçağı topuğuna sapla . Kesin hastasın . Hatta felç bile olabilirsin o derece.

Alıntıları Göster
    Münchausen sendromu olabilir sende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba89

quote:

kesin hasta olursun

Alıntıları Göster
    Daha önce hiç sigara içmediysen sigarayı orta iki parmağının arasında sıkıştırıp avcunu kapat ve baş parmağın ile işaret parmağının arasından derin bir nefes çek, hala gücün yetiyorsa o sigarayı bitir.

İlk içişinse zatüre semptomları görünebilir, bu iyiliğimi unutma

• quote:

Orijinalden alıntı: Xlood

Daha önce hiç sigara içmediysen sigarayı orta iki parmağının arasında sıkıştırıp avcunu kapat ve baş parmağın ile işaret parmağının arasından derin bir nefes çek, hala gücün yetiyorsa o sigarayı bitir.

İlk içişinse zatüre semptomları görünebilir, bu iyiliğimi unutma

Alıntıları Göster
    Psikolojik midir nedir? Burnum akmaya hapşırmaya başladım arkadaşlar.

• okul çağındaysan herkes tenefüsteyken çaktırmadan tebeşirlerin yanına git tebeşir al eline kavra sonra hemen koşup kalemliğine koy veya direkt tebeşir al onu ortadan kır yarısını ufalayıp ılık suya karıştır, geri kısmınıda hap gibi yutup o suyu iç daha sonra soğuk bişey yiyip betona otur, uyurken ise battaniyenin arka kısmı açık olacak şekilde kıyafetinin bel kısmını aç sabaha ateşlenir ve cırcır olursun net 2 gün kaytarırsın
  • Bu adam o zamanlar liseliydi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.