Şimdi Ara

Navigon 4,3 Inc N40 Premium Navigasyon Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Navigon 4,3 Inc N40 Premium Navigasyon Cihazı

Navigon 4,3 Inc N40 Premium Navigasyon Cihazı

Bluetooth hands-free kiti
    Yeni Bluetooth fonksiyonu sayesinde aynı anda iki tane cep telefonunu bağlayabilir; iş telefonu ve özel telefonlarınızı aynı anda kolayca kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde daha konforlu ve güvenli bir sürüş imkanı sunar.
    Gerçekçi Görünüm Pro.
    Dünya gerçekten olduğu gibidir: bu fonksiyon otoyol bağlantılarını ve çıkışları gerçekçi ve gerçeğe yakın detayla gösterir. Bu yön bulmaya yardımcı olur ve müşterilerinize varacakları yere giderken sorunsuz şekilde rehberlik eder.
    Tek Klik Menü (Yeni)
    Yeni Tek Klik Menü sayesinde sürüş esnasında geniş ekran görüntüsü sağlar. Elinizi yaklaştırdığınız anda sistem tarafından gizlenen Kontrol paneli ve NAVIGON MyBest POI ekran üzerinde belirir.
    Aktif Şerit Asistanı (Yeni)
    Bu fonksiyon sayesinde yol şeritleri virajlar da dahil olmak üzere yolun gerçekçi bir bir şekilde dinamik 3D animasyon olarak göstermektedir. Sadece şeritleri göstermenin yanında manevra ve şerit değişikleri kolayca cihaz tarafından hesaplayarak sizi bilgilendirir. Aktif Şerit asistanı ile sürüş esnasında kendinizi yolun durumlarına göre önceden hazırlamış olursunuz. Stressiz ve güvenli yolculuğun keyfini sürünüz.
    NAVIGON MyBest POI (Yeni)
    Kişisel olarak tercih edilen üç tane POI noktasının sınıflandırma kapsamında, direkt harita üzerinde gösterilmektedir. Örneğin kültür sanat hayranı mısınız? Tek bir tıklama ile rotanızın üzerinde yer alan müze, galeri ve kültür sanatla ilgili bütün yerleri görebilirsiniz. Benzin istasyonları ve benzeri yerleri tek tıklama ile görebilme imkanı. Tek yapmanız gereken üç favori kategorini eklemeniz. Eklenen favoriler bütün yolculuk boyunca ekran üzerinde kolayca erişim imkanı sağlar.
    Önemli Özellikler
    Aktif Şerit Asistanı
    Navigon MyBest POI
    Pratik Radar Bilgisi
    Bluetooth hands-free kiti 2.0
    Gerçekçi Görünüm Pro.
    Akıllı Park
    Navigon MyRoutes
    Teknik Özellikleri
    Ekran: 4,3 inç 16:9 format
    GPS: SiRF Atlas V
    İşletim Sistemi: Windows CE
    Hazıfa: 4 GB Flash/ 64 MB RAM
    İşlemci: SiRF Atlas V (500 MHz)
    Pil: 1300 mAh Lityum pil
    Ağırlık: 160gr
    Boyut: 120,5 mm x 75,5 mm x 15.2 mm

Kullanan,bilen, bilgi sahibi, bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.. iyi bir cihaza benziyor.. özellikle yazılım özellikleri kullanıcının işini çok kolaylaştırıyor gibi.. navigonun sitesinde ki poi noktaları ise, son güncelleştirmeyle "66 categori içinde 265.412 POI" olarak (Q4/2010) gözüküyor web sitelerinde.. map editörleri var oradanda şuandaki haritaları hakkında bilgi alabiliyorsunuz ve hataları yollayabiliyorsunuz.. yanlız ürünün Türkiye sitesi güncellenmiyor sanki.. bu ürün yok mesela.. kimi sayfalar almanca.. ülkemizdeki teknik desteği nasıldır bilmiyorum.. bilgisi olan varsa paylaşalım.. benim gibi yeni gps alıcılarınada yol göstermiş olursunuz..

Türkiye haritasının satıldığı siteyi aşağıya yazıyorum.. bilgi amaçlıdır..

http://www.navigon.com/portal/int/shop/addons/produkt.html?produktFamilieId=15674&produktId=17423600

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmtG -- 10 Aralık 2010; 19:47:29 >

• navigon denedim haritasını beğenmedim başarsoft tercih ediniz daha kapsamlı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.