Şimdi Ara

--NBA-- (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: RccP

quote:

Orjinalden alıntı: dakid

quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

ya beyler maçlar bu sene amma çekişmeli geçiyo.. ya uzatmalarda yada son saniye şutlarıyla belirlenen bir sürü maç oldu şimdiye kadar.. inşallah bütün sene böyle çekişmeli geçer
    bu arada memo charlotte'a 31 sayı atmış.. ama dikkatimi çeken 7'de 7 faul atması.. avrupa şampiyonasında nerdeydin a.q.

harbiden sanki playoff oynanıyor gibi, ya bikaç sayıyla bitiyor ya da uzuyor. bu sabah spurs-bulls maçı bile uzatmaya gitti..
    memo ilk çeyrek ve uzatmada süper oynadı özellikle, allstara doğru gidiyor galiba...

ayrıca bu sabah clippers tan aldık rövanşı adamlar 10 yıldan sonra 4-0 la başlıcaktı lige, kısmet değilmiş

hoja bis sizin gruptakileri yenelim siz bizim gruptakileri..
    kardeş kardeş çıkarıs play-off a...

Bu arada Bisim Juniorlar(LA Clippers) harbiden dehşet başladılar..Hemde Maggette sakatlığından dolayı daha oynayamadı..korkarım Juniorlar bu yılda bizi geçecekler

paşa paşa çıkarızz gruplardan, bu akşamda berabere kalsın bari bizim takımlar napalım...

• nihooho..harbi yaw bu gün maçımız sizinle..bakalım neler olcek
  • quote:

nihooho..harbi yaw bu gün maçımız sizinle..bakalım neler olcek

t-wolves: 88 lakers : 74
    ahanda daha demin bitti

• kötü oldu yaw..bench lerden kaybetmişiz..

bide yükselen yıldızımız smush parkere kimse top vermemiş..sayı atamamış..yanlız min. beklediğimden daa iyi çıktı yaw..
  • HOUSTON DA T-MAC SAKATMI YAWWW.1-3.4Maçta bi galibiyet neden
  • off yaw wizards napmış öyle.. 137 sayı atmışlar seattle'a.. hele 2. periyotta çıldırmışlar.. tam 42 sayı.. fener efes'e kaç sayı atmıştı
  • oh oh ne güzel, bizim gruptaki rakiplerin hepsi yeniliyor. dengeler iyice değişti , özellikle batı tepetaklak oldu hem kendi içinde, hemde doğu ya karşı...

bu arada wizards fenerin 1 maçta attığı sayıyı 1 çeyrekte atmış harbiden
  • lig daha yeni başladıından takımlar rayına oturamadı daha. biz de spurs e 19 sayı fark attık aac'de. gerçi bu bi derbi sayılır texas ın 3 büyüğünden ikisinin derbisi. mavs de daha rayına oturmadı çünkü philadelphia ya kaybettik, kazanılması gereken maçtı. 2 haftadan sonra beklenen sonuçlar gelmeye başlar.
  • nowitzki o maçın yarısında sakatlandı.ondan yenildiniz.
  • Dsotlar new jersey houston maçı var T-mac da oynuyacak galiba.!!! Ntv de saat 3 de maç herkeş izlesin.!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vinsanity86

Dsotlar new jersey houston maçı var T-mac da oynuyacak galiba.!!! Ntv de saat 3 de maç herkeş izlesin.!

walla ben molalarda izlicem o maçı çünkü 3:30'da da memo'nun maçı war chicago ile... gerçi ilk çeyregin tamamını izleyebilcez nj-hou maçının
  • yahu arkadaşlar nba studyo'nun ödüllü yarışmasına katılan varmı aranızda.

geçen yıl KG'İ sormuşlardı o zaman , bi de geçen hafta soru çıkar çıkmaz ekranda, cevabı yolladım ama havamı aldım anca... benden hızlıları mı var yoksa mail mi ulaşmıyor anlamadım..

deneyen var mı aranızda??
  • bende ilk kez bu hafta denedim, kg ayakkabısı çok hoşuma gitti, normalde hiç ugrasmam ama acele ederken soruyu yanlış cewaplamısım zaten, bi de 1-2 dakka nba studyonun mail adresini aradım, millet bence mail sayfalarını falan hazırlayıp hemen cewabı arıyodur, ben 2-2.5 dakkada cewabı ve mail adresini bulup gönderdim bu hafta...
    bu arada o kg ayakkabısının fiyatını bilen war mı ya?
  • quote:

yahu arkadaşlar nba studyo'nun ödüllü yarışmasına katılan varmı aranızda.

geçen yıl KG'İ sormuşlardı o zaman , bi de geçen hafta soru çıkar çıkmaz ekranda, cevabı yolladım ama havamı aldım anca... benden hızlıları mı var yoksa mail mi ulaşmıyor anlamadım..

yaw dün bizim elektrikler kesikti izleyemedim walla..
    ama bende bikaç kez hemen cevabı vermeme rağmen babayı aldım
  • quote:

bende çıkar çıkmaz bi kaç kere dogru cevabı yollamıştım..benden hızlı yollayan nasıl olur..gitmediğini sanıyordum..

yanlız ilk k.a.Jabbar cevabını verdiğimde çok ateşli olarak bekliyordum..çünkü soru soruldu cevabı vermiştim benden önce kimsenin cevab verebileceğini düşünmüyordm..oohhh hediyeyi aldık derken babayı aldık

• quote:

quote:

bende çıkar çıkmaz bi kaç kere dogru cevabı yollamıştım..benden hızlı yollayan nasıl olur..gitmediğini sanıyordum..

yanlız ilk k.a.Jabbar cevabını verdiğimde çok ateşli olarak bekliyordum..çünkü soru soruldu cevabı vermiştim benden önce kimsenin cevab verebileceğini düşünmüyordm..oohhh hediyeyi aldık derken babayı aldık

aynen bana da öyle oldu, maili bile hazırlamıştım, hemen cevabı yazıp gönderdim ama olmadı... bir daha denemem heralde..

• hiç denemedim.beni bi tek houston ilgilendirir.
  • Houston bu sene batı konferansında en azından yarı final oynar.Swift ve Rafer Alston IN GELİŞİ TAKIMA GÜÇ KATTI.T-Mac in yükü biraz daha hafifledi.geçen senenin başlarındaki kötü oynayan T-Mac olmaz.Her maçta (sakatlanmazsa) coşar.istikrar sorunu olmaz.en çok Derek Anderson'dan umutluyum.Van Gundy Yao'nun üzerinden değil de T-Mac in üzerinden oynatsa takımı ahh aaaaah ah
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.