Şimdi Ara

nba 2k11 gamepad sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windows 7 kullanıyorum , nba 2k11 de iki gamepad için ayrı ayrı ayarları yapamıyoruz , gamepadleri aynı isimle görüyor windows aynı driver üzerinden zaten aynı gamepadler , oyunun içinde ayrı iki gamepad gibi nasıl gösterebilirim ? oem ayarlarını değiştirmeyi denedim fakat olmadı.

• Bizde iki kişi karşılıklı kapışmak istiyoruz ama oyunda iki gamepadi görmüyor, win 7 görüyor tüm spor oyunlarını oynuyoruz ama 2k11'de bir türlü çözemedim bu olayı?
  • Ben Nba 2k11 2 gamepad ve klavye ile oynayabiliyorum...

Win 7 kullanıyorum...
  • Anlatabilirsen çok sevinirim.
  • Valla özel olarak bir şey yapmıyorum usb'leri takıyorum oyuna giriyorum zaten kendisi okumuş oluyor bende...
  • Şimdi iki gamepad ile oyuna girince, takım seçerken iki gamepadide aynı takımda yönetiyor. Oysa ki ben arkadaşımla karşılıklı kapışmak istiyorum. Sen böyle mi oynuyorsun? Ayarlarında falan mı var acaba
  • bende iki ayrı gamepadi görüyor fakat ikisi için ayrı ayrı tuş seçeneklerini ayarlayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverdy

bende iki ayrı gamepadi görüyor fakat ikisi için ayrı ayrı tuş seçeneklerini ayarlayamıyorum

Zaten bildiğim kadarıyla birine uyguladığın ayar diğeri içinde geçerli..
  • Ama takımları seçerken ikinci gamepad karşı takımı almıyor?
  • hayır ama ben iki gamepad için ayrı ayrı ayarlar yapmak istiyorum patchten önceki versiyonda bu mümkün ama patchten sonra olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverdy

hayır ama ben iki gamepad için ayrı ayrı ayarlar yapmak istiyorum patchten önceki versiyonda bu mümkün ama patchten sonra olmuyor

Sen benim dediğim şekilde karşılıklı oynayabiliyor musun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.