Şimdi Ara

Ne kadar lisanslı yazılım kullanıyorsunuz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

Ne kadar lisanslı yazılım kullanıyorsunuz ?

(En Son Oy Tarihi: 16.10.2008)
Giriş

Orjinalden alıntı: nitroglycerine.

quote:

Orjinalden alıntı: metinyurdaer

Laptopu yeni aldığım için işletim sistemim lisanslı. Microsoft office kullanmıyorum onun yerine ücretsiz open office kullanıyorum. İşim gereği olan birsürü programı 30 günlük deneme sürümlerini kullanıyorum. Süre bitince tekrar yüklüyorum. Müzikleri netten indiriyorum. Filmleri ise bazılarını netten indiriyorum bazende orjinal alıyorum.

Format atmadan veya benzeri bi etki yapmadan yazılım süresi bitince tekrar yüklenemez( çoğunluğu en azından ).

Acronis bootable sağolsun. 5 dakikada sistemi yedek aldığım zamana döndürüyor. Yani driverleri ve güncellemeleri filan yüklü ama süreleri dolan prolar yüklü olmadığı zamana döndürüyor.

• quote:

quote:

quote:

Laptopu yeni aldığım için işletim sistemim lisanslı. Microsoft office kullanmıyorum onun yerine ücretsiz open office kullanıyorum. İşim gereği olan birsürü programı 30 günlük deneme sürümlerini kullanıyorum. Süre bitince tekrar yüklüyorum. Müzikleri netten indiriyorum. Filmleri ise bazılarını netten indiriyorum bazende orjinal alıyorum.

Format atmadan veya benzeri bi etki yapmadan yazılım süresi bitince tekrar yüklenemez( çoğunluğu en azından ).

Acronis bootable sağolsun. 5 dakikada sistemi yedek aldığım zamana döndürüyor. Yani driverleri ve güncellemeleri filan yüklü ama süreleri dolan prolar yüklü olmadığı zamana döndürüyor.

Bazı şirketler daha sıkı önlemler alıyorlar. Yedek yüklemek de işe yaramayabiliyor.

• Kesinlikle yazılıma para vermem
  • ben ne para vercem onlar bana versin
  • quote:

quote:

quote:

Yedekleme yaptıysan sorun yok ama bu yöntemler çok pratik değil ne yazıkki

• Half Life 2 serisi oyunlarımın hepsi orjinal. Başkada birşey yok.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.