Şimdi Ara

NE KADAR MAAŞ ALIYORUZ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

NE KADAR MAAŞ ALIYORUZ ?

(En Son Oy Tarihi: 22.10.2018)
Giriş

Orijinalden alıntı: minimalist

quote:

Orijinalden alıntı: :::KR@L:::

Tansaş lojistik merkezinde depo ve istif sorumlusuyum.Daha doğrusu abimin işiydi askere gidince yerine ben geçtim.
    1250+ssk+yemek var
    dipçik:5000+ alan arkadaşlara selam

eleman lazım olursa geleyim ....

oraya bi kapak atayım seni işe aldırmayan metinT olsun
  • işsizim diplomamı alamadım Tıbbi sekreterim eylül ekim gibi diplomayı alıp işe girecem 800 900 lira arası alabilirsem daha ne
  • Öğrenciyim 150 falan
  • 5500 TL
  • 10 000 euro alıyorum masraflarım anca çıkıyor
  • karın tokluğu...
  • 500
  • Ayda 50.000 TL veriyolardı ama sigorta yapmadıkları için kabul etmedim ...

''Gelirim yok...
  • İş bile yok iş arıyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bowers wilkins

10 000 euro alıyorum masraflarım anca çıkıyor

Hayırdır ne iş
  • 5000+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 5 Ağustos 2009; 19:58:49 >
  • Aramızda hakim felan yoktur heralde .Hakimlerin maaşı ne kadar oluyo aşağı yukarı,birde avukatların maaşı ne oluyo baroya bağlı olanlar...
  • Kimseye muhtaç olmadan ailemi geçindirebilecek kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail0625

Aramızda hakim felan yoktur heralde .Hakimlerin maaşı ne kadar oluyo aşağı yukarı,birde avukatların maaşı ne oluyo baroya bağlı olanlar...

1.derece hakim 3200 tl filan alır (net)
  • 1500-5000 arası değişiyor(5000 ikramiyem ile birlikte oluyor 3 ayda bir..

Tabi bu sadece maaş,bahşişleri saymıyorum bile..
  • Maaş yok hep gider yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKııZZııLL

Hemşerim o 5000 alan arkadaşlar hepsi sallama maaş bildiriyorlar bu arada benim maaş 1.300 + 250 = 1550

Ne öğretmenisin hocam
  • size bir hikaye anlatayım bir gün iki fakir hayaller kuruyor.1.ben zengin olunca soğanın yalnızca cücüğünü alacağım gerisin atacağım demiş.sıra 2.gelmiş 2.bana söyleyecek bir şey bırakmdın...
    bu hikayeye bakarsak hepimiz ALLAH'a şükür zenginiz soğanı aldığımızda cücüğünü yediğimizde dışını atacak kadar paramız var cebimizde o yüzden bu boş muhabbetleri kapatalım bence....
  • Devlet memuru + işletmeci (kardeşimle ortak) : 5000 (+ -) civarı oluyor.Net olarak gelirim şudur diyemem,işler kötü giderse babayı,iyi giderse parayı alıyoruz.
  • Öğretmen misin? Ben lisedeyken din öğretmeni aynı zamanda emlakçılık yapıyordu.
    quote:

Orijinalden alıntı: faho

Devlet memuru + işletmeci (kardeşimle ortak) : 5000 (+ -) civarı oluyor.Net olarak gelirim şudur diyemem,işler kötü giderse babayı,iyi giderse parayı alıyoruz.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabc -- 5 Ağustos 2009; 21:03:11 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.