Şimdi Ara

Ne yapmalıyım Hangisi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba . Size bir şey sormak istiyorum ama öncelikle durumumdan bahsedim:
    Lisedeyim. Malum lise demek dışarı çık gez de demek. Ben de bunu istiyorum.
    Dışarı çıkıyorum asosyal değilim ama pek sosyal ve popüler de değilim.Neyse ben dedemlerle kalıyorum. Ailemi kaybettim. Ablam ve ben varım sadece. Her neyse.
    Dedem emekli öğretmen. Dışarı çıkarken cebime 10-15tl koymayı ihmal etmiyor Allah'a şükür. Fakat 9 yıldır özel okulda okumaktayım ve arkadaşlarım da bu okuldan. Takıldıklarımız yerler de farklı oluyor haliyle -fiyatları da-.
    Ben ise dedeme arada destek çıkayım -çünkü bilgisayar falan çok takılıyorum elektrik faturası vs.- ve kendi harçlıklarımı çıkarmak istiyorum . Bu yüzden yeni bilgisayar almak istiyorum;fakat bu beni asosyal de edebilir diyorum. Bu arada telefonun corby 2-hediye gelmişti.-. Açıkcası buna şükür ama hiç beğenmiyorum. Bu yüzden o parayla Note 2 alayım diyorum ama Note 2 alıp sadece sms yapıp durmak salakça olur. Dk+sms+internet paketi olan paketlerin de fiyatları 40-50tl civarı. Dedem aylık 50tl sadece benim telefonuma ödemeye karşı olabilir.
    Bu arada amacım da bilgisayar mühendisliği okumak. Ara sıra webmasterlık ve programcılıkla da uğraştım. Ve bunlara ilgiliyim. Bunları ise android uygulamasıydı şuydu buydu diyip para kazanmak için kullanıcağım. Ne yapıcağım hiçbir fikrim yok .
    Yani kız ile dışarı çıktığımda rahatça hesabı ödeyebilmek gezmek istiyorum.

• webmasterliktan anliyon madem ac bi site yada blog yada suan acaba tutarmi dusundugum bir konuda forum fikri verebilirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüminKardeş

webmasterliktan anliyon madem ac bi site yada blog yada suan acaba tutarmi dusundugum bir konuda forum fikri verebilirim .

lütfen :) bekliyorum
  • teldeyim pm atmaya calistim geldimi

• quote:

Orijinalden alıntı: MüminKardeş

teldeyim pm atmaya calistim geldimi

yok
  • androidle falan nasıl para kazanacaksın, note 2 almaya paran var da ayda 50 tl ödemeye paran nasıl yok, hiç bişey anlamadım..

onu bunu bilmem de biz lisedeyken para gitmesin diye otobüse binmez yürürdük.. Note 2 falan nerede, siyah beyaz ekranlı bir 286'm bile yoktu.. Boktan işlerde çalıştım, çürük domates ayıkladım, lehim dumanından hasta oldum..

Sana bunları niye anlatıyorum; şimdi çok şükür yüz tane note 2 alacak durumdayım ama 1800 tl pahalı geldi almadım.. para kolay kazanılmıyor.. Boşver çevreyi kızı mızı.. Eski telefonunu kullanmaya devam et, işine gücüne odaklan..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.