Şimdi Ara

Ne yapmalıyım, sistem tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 4-5 sene önce masaüstü toplamıştım. ama artık yeni oyunlarda çok zorlanıyor. Cs go, lol, overwatch, gta 5 bu oyunları sıkıntısız çalıştırıyor ama geçenlere playerunknowbattlegrounds aldım ve 10 fps alabildim sadece. Yeni bilgisayar toplamak istemiyorum ya da başka çarem var mı? Bu konuda pek bilgili olmadığım için yardımızı istiyorum. Teşekkürler şimdiden okuyan okumayan herkese :)
    Şu anki sistem:
    işlemci:i7-2600
    Ekran kartı: AMD RADEON 6950
    anakart: P67A-GD65
    Ram: 8 Gb hyperx
    ssd: Samsung SSD 840 EVO 250 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem0723 -- 5 Haziran 2017; 20:48:0 >

• güzel bi gtx1060 ilaç olucak ilaç
    https://www.youtube.com/watch?v=FnjuchYvD9w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 5 Haziran 2017; 20:50:37 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Önerdiğiniz bir marka var mı çünkü gene seçenek çok 1060 lar içinde. Ekran kartları konusunda bilgim zayıf oldugu için hangi özelliklere bakılması gerektiğini kestiremiyorum.
  • cem0723 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın tavsiye ettiği gibi 1060 çok güzel bir ilaç olacaktır. Msi gaming X tavsiye ederim soğutması performansı çok güzeldir. Ek olarak, oyunları yedeklemek için 1 TB hdd almayı düşünebilirsiniz. Veya rami 16 gb yaparak bazı oyunlarda ultrada sıkıntı çekmessiniz. Özellikle pubg dostumuz bulduğu her memory yi sonuna kadar sömürüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende dün yazıcaktım telefonun şarzı bitti msı gaming x yada gaming x plus alınabilir bide

almışken söyle bi kombine yap

i7 3770

8 ram daha vede gtx1060 gaming x plus
  • Çok teşekkürler cevaplarınız için. İşin içine işlemciyi de sokarsam fiyat beni zorlayabilir. Ram yükseltip ekran kartını değiştirmeyi planlıyorum. Kurtarır mı ne diyorsunuz ^^'
  • cem0723 kullanıcısına yanıt
    Rami 16 yapıp 1060 alırsanız uçuracaktır sistemi

Şu anlık işlemci değişimine gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten o sistemin maksimum göreceyi işlemci benim dedigim gene aklında bulunsun diye dedi

evet ekran kartı ram kurtarır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.