Şimdi Ara

NEDEN ALIŞVERİŞ SİTELERİNİ KULLANIYORUZ !!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BurakLEE

ürün aldınmı fıyatları aynı digeriyle. uygun yani. Kaç günde gonderdiler? müşteri hizmetleri nasıl iyimi? hoşuma gitti gibi.?

Ürün aldım, üçüncü iş günü elimdeydi. Müşteri hizmetlerini arama ihtiyacı duymadım o yüzden :) Sitenin enterasan tarafı alışveriş yapmak için siteye üye olman gerekmiyor. Üye olmanın avantajı yanılmıyorsam 50 YTL üzerinde alışveriş yaparsan kargo bedeli ödemiyorsun.
  • 3 günde mi çok süper o zamaan ben 3 haftadır pil ve hafıza kartlarımı bekliyorum bidoludan of of..
  • arkadaşlar,

nihayetinde herkesler bir nebzede olsa şikayetçi.bence karşılaştırmalar internetten yapılabilir.özellikler öğrenilebilir.ama önemli olan alacağımız cihazı gözle görmek.mesela boyutları.ağırlığı vs...bunlar önemli...sitelerde bu bilgiler yazsa da görerek almak bence en doğru yol.

selamlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkantr19

arkadaşlar,

nihayetinde herkesler bir nebzede olsa şikayetçi.bence karşılaştırmalar internetten yapılabilir.özellikler öğrenilebilir.ama önemli olan alacağımız cihazı gözle görmek.mesela boyutları.ağırlığı vs...bunlar önemli...sitelerde bu bilgiler yazsa da görerek almak bence en doğru yol.

selamlar...

arkadasım zaten almak istediğimiz urunu bulundugumuz sehirlerdeki satıs noktalarinda gidip kontrol edebiliriz
    nasıl diye, ne kadar agır diye vs...
    ama fiyatı pahali olunca internetten alıyoruz

bir ornek vereyim
    burda Erzurumda, bir Kodak bayisine girdim, C330 sordum adam en uygun fiyattan biz satıyoruz cunku biz kodak bayisiyiz dedikten sonra 350 ytl fiyat cekti Oha dedim!!! Aydinlar foto wrbsitesinde 215 ytl bu makine!!!
    buna ne diyceksin?

• bu kadar fiyat farkına ne deyim .....
    bende OHA derim.....

eğer bu kadar fiyat farkı varsa en iyisi netten al...

selamlar
  • Bidolu.com dan (eski bascuda) sakın alışveriş yapmayın.
    1.Ellerinde stok olmadığı için zamanında temin edemiyorlar.
    2.Siparişinizi iptal edince paranızı geri iade etmekte çok gecikiyorlar hatta üstüne düşmezseniz etmiyorlar da.(2 ay oldu 2 mesaj,4 telefona rağmen)hala etmediler
    3.Ürün de problem çıkınca (arıza,beğenmeme gibi) geri almakta zorluk çıkartıyorlar.
    4.Müşteri hizmetleri diye heralde bir kişi koymuşlar telefonun başına bütün gün meşgul çıkıyor.

Tekrar söylüyorum,bidolu yu kullanmayın,bizler buradan alışveriş yaptıkça ayakta kalıyorlar.Bir de utanmadan reklam mail i gönderiyorlar işte biz şöyle sağlam,böyle güvenilir,ilgili ...falan bir alışveriş sitesiyiz diye..
    Aslında "bidoluzedeler" diye ayrı bir topic açılsa yukarıda saydığım şikayetlerden muzdarip bir sürü müşterileri vardır.
    Tüm yakınlarınızı ve tanıdıklarınızı da bidolu konusunda ikaz etmenizde yarar var.Benim başıma geldi( gerçi hala başımda daha paramı iade etmediler) aman sizin başınıza gelmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayugur -- 26 Mart 2006; 4:17:52 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mert25

Benim gibi Anadolunun en ücra köşesinde olursanız mecburen webden alışveriş yapmanız gerekir .

Daha önce hepsiburada dan alışveriş yapıyordum fakat birincisi ürünün tedarik edilip gönderilme zamanı baya can sıkıcı sürelere çıktığı için, ikincisi de sipariş verir vermez kredi kartından çekim yaptıkları için (ürün tedarik edilemeyince geri ödeme sıkıntısı oluyor) ideefixe yi tercih etmeye başladım. En güzel yanları ürün tedarik edildikten sonra kredi kartından çekim yapıyorlar (inş yanılmıyorumdur).

geçenlerde hepsiburada ya 2 kalem mal sipariş verdim. 3-4 gün geçti hala siparişim tedarik sürecindeydi. bunun üzerine siparişimi iptal ettim ve kontrol ettim; kredi kartıma dokunmamışlar. demekki hepsiburada artık tedarik etmeden kredi kartından çekim yapmıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: mcok

quote:

Orjinalden alıntı: mert25

Benim gibi Anadolunun en ücra köşesinde olursanız mecburen webden alışveriş yapmanız gerekir .

Daha önce hepsiburada dan alışveriş yapıyordum fakat birincisi ürünün tedarik edilip gönderilme zamanı baya can sıkıcı sürelere çıktığı için, ikincisi de sipariş verir vermez kredi kartından çekim yaptıkları için (ürün tedarik edilemeyince geri ödeme sıkıntısı oluyor) ideefixe yi tercih etmeye başladım. En güzel yanları ürün tedarik edildikten sonra kredi kartından çekim yapıyorlar (inş yanılmıyorumdur).

geçenlerde hepsiburada ya 2 kalem mal sipariş verdim. 3-4 gün geçti hala siparişim tedarik sürecindeydi. bunun üzerine siparişimi iptal ettim ve kontrol ettim; kredi kartıma dokunmamışlar. demekki hepsiburada artık tedarik etmeden kredi kartından çekim yapmıyor.

evet hepsiburada'da stok usulu calismiyor. o yuzden bazent eminde problemler olabiliyor ancak bence musteri servisi bakimindan gayet iyiler. siparisi iptal ettiğiniz anda hediye ceki yada elektronik dekont gonderiyorlar... baska bir şey alabiliyorsunuz boylece... ben butun alisverislerimi hepsiburadadan yapıyorum, taksit avantajlari epey iyi

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilusa -- 30 Mart 2006; 4:33:55 >
  • ürün aldım.
    hepsi buradadan 3 yıl oluyor.daha sonra içim ısınmadı bu siteye bi turlu
    o zamanlar ağrıda bulunuyordum
    siparisi verdim pesinat+1.taksit+2.taksit elime anca ulaştı.
    yaklasık 2.5 ay
    geçenlerde gene dayanamadım ve alısveriş yaptım.
    aydınlar fotodan
    samsunda 450 ytl pesin fiyat çektiler
    kodak easyshare 7525 e
    internetten dock unitesiyle beraber beraber 340a aldım
    ups kargoya 1 gun içinde verildi ve ordudan 3.günü akşamı elime geçti
    dock unitesinin ne oldugunu bile bilmiyordum makine elime geçinceye kadar. içinden 2 tanede 1850ma sarjlı pil bile çıktı. bununla beraber 1gb disk aldım samsunda 140ytl internette 104ytl.tek sorun siparişini verdiğim gp nin 2300ma lık pillerde yaşadım paketten çıkmadı.
    telefon ettim musteri temsilcisine ellerinde bulunmadığını fakat paketi aldığım gün 2600malığının gönderildiğini söylediler fiyat farkı veya kargo ücreti talep edilmeden. bu arada piller 11ytl çifti
    eee daha ne yapalım internetten alışveriş yapmayalımda?...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.