Şimdi Ara

Neden kapatıldı acaba yerine ben zaten giriyorum demek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giremeyenler chrome'a zenmate kursun. Bu arada kapatanları öpüyorum buradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 6 Nisan 2015; 18:51:45 >
  • Devlet eyyi gidiyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

hangi ülkede twitter mi kapanıyor İngiltere de de bir olay yüzünden kapandı
    teias in başındaki adam istifa etmiş bana göre enerji bakanı da istifa etmeliydi konuyu değiştirip üzerime gelmeye çalışmana gerek yok ,burada ne yazmışım sen bana neler yazıyorsun

Tamam da arkadaş bir kıçıkırık video yüzünden neden ben youtube ve facebook'tan mahrum kalıyorum? Saçmalığa bak.l! Senin mantığına göre pire için yorgan yakılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİZ ZATEN GİRİYORUZ PROBLEM YOK XDDD

• adam twitter fenomeni isyanlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekizeşittirbüyükd

Hala aynı kafadasın. Benim sana sorduğum suçlu kim değil. Benim sana sorduğum (örnek olarak) seçimden sonra oylar sayılırken birden elektrik kesildi.

Suçlayacağın kişiyi mi ararsın yoksa elektriğin neden kesilmiş olabileceğini mi düşünürsün?

O istifa etmiş bu görevi bırakmış falan bakmıyorum ben. Benim söylediğim (gene örnek veriyorum) savcı kaçırıldı. 5 kurşun sıkılarak öldürüldü ve apar topar gömüldü.

Düşünmen gereken şey nedir?

Ben söyleyeyim (yorma kendini düşünerek alıştığın gibi takıl).

Terör örgütünün AKP'nin en sıkıştığı anlarda ortaya çıkıp mitinglerde ''EY GEZİCİLER, PARALELLER VE BÖLÜCÜLER'' gibi saçmalamasını sağlayacak sebepler verdiğini düşünürüm. Ayrıca insanları ''Bu olaylardaki insanların hepsi aynı'' denerek uyutulduğunu düşünürüm.

Son olarak maden yıkılıyor olay yerine İMAMLAR yollanıyor. Bunun sebebi nedir biliyor musun? İnsanlara diyorlar ki ''Kader''. İş güvenliğinin tam olmayışından tut 50 tane sebep vardı. Ama insanlara söylenen bunun insan hatası değil yanlızca ''Allah'ın Takdiri'' olduğudur.

Örnekler uzar gider de zamanım yok. Al sana video atayım.

Neden bu kadar şey söyledim? Çünkü bu tür sitelerden insanlar bunları konuşuyor. 1-2 video için kapatılmış falan bahane. İnsanlar düşünmesin istiyorlar.
    Senin olayını da anladım. Şimdi çıkıp ''Ben öyle birşey mi dedim'' falan gibi saçmalama diye ve AKP'li olduğundan hepsini birden yazdım.

Son olarak vicdanına sor. Hala nasıl böyle birini desteklersin? Cevap ''İNADINA AKP'' falan olacaktır Başka ne cevabı ne anlamı var çünkü.

Laf anlatmaya çalıştığın üye bende bloklu yani akp'nin paralı elemanlarından anasını babasını savunmaz akp'yi savunduğu kadar yani harcadığın zamana yazık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Nedeni basit.

Sosyal medya insanları bir araya getiren bir platform, insanlar fikir alışverişinde bulunabiliyorlar, sorunları konuşup tartışabiliyorlar. Bazı olaylar sadece özellikle Twitter başta olmak üzere, bu sosyal site ve uygulamalardan öğreniliyor artık. Bizimki gibi baskıcı ve yasakçı, "Siz düşünmeyin, biz sizin yerinize düşünürüz" mantığıyla hareket eden bir hükümet başta olunca, elbette seçim öncesinde insanların birbirleriyle irtibata geçebilecekleri yolları böyle keserler. Yakında erişime geri izin de verirler. O zaman da "Bakın ne kadar aydın görüşlü, özgürlükçü bir hükümetiz ki, sakıncaları olmasına rağmen sırf sizler istediğiniz için bu siteleri tekrar kullanıma açtık" diyerek zeytinyağı gibi üste çıkacaklar.

Klasik AKP oyunu, önce insanları bir şeylerden mahrum bırak, sonra zaten hakları olan o şeyleri onlara geri verdiğinde, büyük bir lütufta bulunmuşsun gibi davran.

Facebook sağa sola laf atan küfür edip artislik yapan ergenlerle dolu. İnsanı medyanın kölesi yapan birçok içerik var. Ahlaksızlığı medeniyet zanneden batı özentileri her yerde. Twitter da aynı şekilde anca din konusunda, siyaset konusunda artislik, donundan fırlamışlık. Sosyal medya insanları sosyal değil asosyal yapıyor. Ama siz kapitalizm kölelerinin bunları okumaktan çok rahatsız olacağından adım gibi eminim. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

Not: Normalde hükümet karşıtı biriyim, AKP li değilim ama bu karar çok da isabetli olmuş. İstediğiniz kadar reddedin ve eksileyin, serbestsiniz

• tek hakkın VAR..! kullanıcısına yanıt
    Biliyorum. Ben o görsün diye yazmadım. 2 sebebi var.

İlk olarak beni bloklasın ki muhatap olmak zorunda kalmayayım. (Ben kimseyi bloklamıyorum. Sebebi insanların nasıl düşündüğünü diğer bir deyişle hala bu partiyi tutanların hangi kafada olduğunu görmek istiyorum.)

İkinci olarak onun görmesi önemli değil. AKP'yi savunan mantıklı biri okur da (devamında da cevap yazamadı zaten) görür bişeyleri diye. Savunulacak bir tarafı varsa buyursun yazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuşaBasıyorumAdamAtmıyor

Facebook sağa sola laf atan küfür edip artislik yapan ergenlerle dolu. İnsanı medyanın kölesi yapan birçok içerik var. Ahlaksızlığı medeniyet zanneden batı özentileri her yerde. Twitter da aynı şekilde anca din konusunda, siyaset konusunda artislik, donundan fırlamışlık. Sosyal medya insanları sosyal değil asosyal yapıyor. Ama siz kapitalizm kölelerinin bunları okumaktan çok rahatsız olacağından adım gibi eminim. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

Not: Normalde hükümet karşıtı biriyim, AKP li değilim ama bu karar çok da isabetli olmuş. İstediğiniz kadar reddedin ve eksileyin, serbestsiniz

Yani diyorsunuz ki; insanlar birbiriyle konuşmasınlar, fikirlerini açıkça ifade edemesinler, düşüncelerini dile getirmesinler; çünkü bunların her biri "artislik", öyle mi?

O zaman internet komple kapatılsın ülkede. Televizyon da onca ahlaksız yayınla dolu, onu da kapatalım. Müzik de "günah" zaten, radyoları da iptal edelim.

Mağara devrine geri dönelim, ne dersiniz? Hoş siz zaten mağara devrinde yaşıyorsunuz bell ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

quote:

Orijinalden alıntı: TuşaBasıyorumAdamAtmıyor

Yani diyorsunuz ki; insanlar birbiriyle konuşmasınlar, fikirlerini açıkça ifade edemesinler, düşüncelerini dile getirmesinler; çünkü bunların her biri "artislik", öyle mi?

O zaman internet komple kapatılsın ülkede. Televizyon da onca ahlaksız yayınla dolu, onu da kapatalım. Müzik de "günah" zaten, radyoları da iptal edelim.

Mağara devrine geri dönelim, ne dersiniz? Hoş siz zaten mağara devrinde yaşıyorsunuz bell ki.

Bunları söyleyince çok medeni ve mantıklı bir insan oldun kardeş tebrikler. Of bir de laf koymuş ki şimdi tadından yenmez.

• cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Daha önce yasaklandığındada gizli belge yayınlandı diyorlardı. Bizden başka bütün ülkeler görebiliyorlardı o gizli belgeleri. Acıyorum sizlere
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    sen olayı anlamadın ben orada neye kızmışim ona baktın mi adam okumamış akp de bilmem ne de önce biraz oku dedim ne için kapatılmış.. mahkeme videolarin silinmesi için kapatma kararı vermiş yargıda ki saçmalık işte

• sekizeşittirbüyükd kullanıcısına yanıt
    bir yasak olduğunu iddia ettiğin yerden bana video atıyorsun nasıl yasaklandiysa artık dns falan diceksin şimdi :)
    ikincisi o video da hiç düşündün mu acaba düşünememen normal zaten, ben kendi yerime koyuyorum kendimi devletin başkanı olsam ileride daha büyük tehlikeler gördüğümde geçmiş kararımı değiştiririm asıl dediğini dedik yapsaydı bu adam diktatör olurdu geçmiş kararları ileriyi görünce değişmiş ne var bunda yüzde yüz değiştirdikleri haklı demiyorum sen hiç mi geçmişte verdiğin kararı değiştirmedin normal vatandaş olarak adam o zaman başbakandi .
    neyse diğerine gelecek olursak yine bir şekilde örnek olarak dedin seçimde elektrik kesintisine bağladın köşeye sıkışıyorsun sürekli yukarıda anlattığım konudan uzaklaşiyosun :) benim ilk mesajımda ne yazdığımı gram umursamadan akp yi destekliyor bu diyerek oradan buradan birşeyler bulup saçmalaman ..oraya imamlar göndermişlerde falan da filan. ben hatası olan kimse cezasını çeksin dedim daha önce de. yine söylüyorum çeksin.. diğer arkadaş ta bende bloklu yazmış birde böyleleri sürekli para alıyor deyip para mevzusunu dile getiriyorlar o kadar içleri gidiyor ki biraz para versen hemen akp ye geçecek gibi devam edin böyle

• Şiir sandım la

devamında birşey yazamadı yazmış senin gibi ben kaç tane eskittim be. şimdi size sorsam oyunuzu kime vereceksiniz diye boş atcam dersiniz sanki koltuk boş kalacak. ayrıca boş ta akp ye yaramakta bu kadar saçma bir muhalefet var işte Türkiye de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepAnkara -- 6 Nisan 2015; 20:53:46 >
  • kim gizlibilgi var diyordu var mi kaynak

• quote:

bir yasak olduğunu iddia ettiğin yerden bana video atıyorsun nasıl yasaklandiysa artık dns falan diceksin şimdi :)
    ikincisi o video da hiç düşündün mu acaba düşünememen normal zaten, ben kendi yerime koyuyorum kendimi devletin başkanı olsam ileride daha büyük tehlikeler gördüğümde geçmiş kararımı değiştiririm asıl dediğini dedik yapsaydı bu adam diktatör olurdu geçmiş kararları ileriyi görünce değişmiş ne var bunda yüzde yüz değiştirdikleri haklı demiyorum sen hiç mi geçmişte verdiğin kararı değiştirmedin normal vatandaş olarak adam o zaman başbakandi .
    neyse diğerine gelecek olursak yine bir şekilde örnek olarak dedin seçimde elektrik kesintisine bağladın köşeye sıkışıyorsun sürekli yukarıda anlattığım konudan uzaklaşiyosun :) benim ilk mesajımda ne yazdığımı gram umursamadan akp yi destekliyor bu diyerek oradan buradan birşeyler bulup saçmalaman ..oraya imamlar göndermişlerde falan da filan. ben hatası olan kimse cezasını çeksin dedim daha önce de. yine söylüyorum çeksin.. diğer arkadaş ta bende bloklu yazmış birde böyleleri sürekli para alıyor deyip para mevzusunu dile getiriyorlar o kadar içleri gidiyor ki biraz para versen hemen akp ye geçecek gibi devam edin böyle

Diğerlerine cevap verme gereği duymuyorum. Konudan falan uzaklaştığım yok açılınca izlersin. İnsanlar ideallere oy verir. Yani x yapacağız diye atıp tutup y yaparsan bu senin yalancı olduğunu gösterir yönetici değil. Çünkü bir veya iki kere yapılmış birşey değil bu. Hep yapıyor bu adam.

2. si örnekleri çoğalttım. başka birşey yapmadım. O kadar yazıya karşılık vereceğin cevap bundan ileri gidemezdi zaten. Belli ne olduğun. Verecek cevabın da yok. Yazdıklarını okudum da içinde cevap namına hiçbir şey yok.

3. sü Oyum MHP'ye.

4. sü Size kaç para veriyordu Sümeyye? Primle mi yoksa maaş falan var mı? (Cidden hep merak etmişimdir )

diğerlerine cevap verme gereği duymuyorum diyorsun hepsine yazmışsin :) şimdi mhp yle ilgili konuşmaya başlasam altından kalkamazsin bu yüzden gereksiz tartışmaya gerek yok.
    örnekleri çoğalttın tamam da sen benim hangi mesajıma karşılık cevap verdiğini söyler misin yada tekrar bakar misin ne kadar saçma bir savunmada olduğunu göreceksin. ben adama okumadan cevap verme diyorum elektrik kesintisi yok soma faciası
    senin partin şu x dır bile demiyor şu da y de demiyor gidip z olan paralelci kuklasini aday yapıyor sen bunu hazmediyorSan senin bileceğin iş. adam istiklal marşını okuyamadıginda hiç mi birşey demedin partine :) yazık verdiği partiye bak eleştirdiğine bak bir de
    bize sumeyye vermiyor direk cumhurbaşkanı ile çalışıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepAnkara -- 6 Nisan 2015; 22:04:49 >
  • quote:

diğerlerine cevap verme gereği duymuyorum diyorsun hepsine yazmışsin :) şimdi mhp yle ilgili konuşmaya başlasam altından kalkamazsin bu yüzden gereksiz tartışmaya gerek yok.
    örnekleri çoğalttın tamam da sen benim hangi mesajıma karşılık cevap verdiğini söyler misin yada tekrar bakar misin ne kadar saçma bir savunmada olduğunu göreceksin. ben adama okumadan cevap verme diyorum elektrik kesintisi yok soma faciası
    senin partin şu x dır bile demiyor şu da y de demiyor gidip z olan paralelci kuklasini aday yapıyor sen bunu hazmediyorSan senin bileceğin iş. adam istiklal marşını okuyamadıginda hiç mi birşey demedin partine :) yazık verdiği partiye bak eleştirdiğine bak bir de
    bize sumeyye vermiyor direk cumhurbaşkanı ile çalışıyoruz

Bahçeliyle alakası yok. Onu bile anlayamayacak kadar düşük seviyedesin demekki. Konu ben değilim ayrıca.

Klasik Erdoğan taktiği. Konuyu değiştir hemen. Okuyan anlar zaten çoğunu sen oku diye yazmadım. Çünkü senin oyun değersiz bana göre. Zihniyet yokki. Hala cevap vermeyip boş yapıyorsun. Gerçekten adam gibi adam olan biri (kendi arkadaşımdan bahsediyorum senden değil yanlış anlaşılma olmasın) Soma faciası sonrası tavırdan dolayı ben bu adama oy vermem diyor. Diğeri saray yaptırdığı gün vazgeçti mesela. Seni ikna etmeye çabam yok zaten. Maksat okuyan görsün.

konuyu değiştiren ben mi oldum kaçışa bak bahçeliyle alakası yokmuş benimkinin de erdoğanla alakası yok. bu kadar saçma cevap veriyorsun sonra da bana cevap verdiğini sanıyorsun kusura bakmada senden çok iyilerıyle konuştum sende muhalefet yaptığıni San.

arkadaşlarında senin gibi Saray yapıldı diye bırakmış Saray gerekliydi neden büyük yapıldı diye eleştirilebilir sadece.. eskisinin ne kadar güvensiz ve dinlemelere karşı çok bir önlemi olmayan bir yer olduğu aşikar di bu sarayın dinlemelere karşı çok gizli yerleri var üzerinde havuz olan gizli bölmeler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepAnkara -- 6 Nisan 2015; 22:36:17 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.