Şimdi Ara

Nedir bu Burak Yılmaz düşmanlığı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok gol atması çok iyi olduğu ya da iyi olduğu anlamına mı geliyor? Adam düz futbolcu hareket kabiliyeti desen yok yardım desen yok topa koşma desen yok. Nasıl bir sabri futbolcu olmuşsa burakta babasının sayesinde futbolcu olmuş. Benim gözümde futbolcu falan değil burak.
  • Ben ülkedeki en iyi yerli forvet diyordum ama şimdi düşününce bence en iyi forvet. Yabancı olsa bu kadar tepki görmezdi.
  • Gol atması önemli değil iyi oynamıyor adam ne demek yahu.Forvet dediğin gol atacak arkadaş! Burak da bunu en iyi şekilde yapıyor.Gol atamayıp çok iyi oynasa bu sefer iyi oynaması önemli değil gol atamıyor dersiniz siz.
  • Galatasaray için yetersiz.açık ve net

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burdaki pozisyonların yarısında baska bır forvet olsaydı ona dusman olurduk

• quote:

Orijinalden alıntı: bayram_abi

Galatasaray için yetersiz.açık ve net

Kim yeterli Galatasaray için söyle bakam
  • quote:

Orijinalden alıntı: #BEENTRILL

burdaki pozisyonların yarısında baska bır forvet olsaydı ona dusman olurduk

burak zaten kazma ama brumaya dikkat et.inanılmaz beceriksiz.stoch neler yapıyo bu hala patlayacak.bunun yaşında messi ronaldo ribery hepsi patlamıştı.

aydın gibi 10 sene daha patlar bunlar.hajrovic de burdaki gslilere göre patlicaktı ve benim dediğim gibi patladı.

• quote:

Şunu izleyip, tüm maçları izleyip Burak ın hala bizim takımın as forveti olabileceğini düşünüyorsanız kusura bakmayın ya takımı küçümsüyorsunuz ya da futboldan anlamıyorsunuz.

Tek forvet sisteminde genelde kanatlar çok iyi olduğu için onlardan ve ortasahadan gol bakımından yardım beklenir.Geçtiğimiz yıl bizde kanat yok, forvet gol atamıyor.Nasıl olacak bu iş? Ancak 2. olabildik, eğer kanatlarımız verimli çalışıp, 3 bencil forvetimiz de takım oyunu oynamaya çalışsaydı şampiyon da olurduk.

Bu yıl Olcan,Bruma ve yedeklerle gol yollarında çok daha etkili olacağımız düşüncesiyle Burak a güvenmeye devam ediyorlar.

İstediğiniz kadar eksileyin ama at gözlüğü takmamış her renkdaş Burak ın teknik olarak cidden zayıf bir futbolcu olduğunu görebilir.Burak hırslı, yapılı ama aklıyla oynamıyor malesef.Aklıyla oynasa, tekniği olsa zaten şuanda Avrupa da olurdu.Bakınız yapı olarak Diego Costa çok benziyor ama adamın tekniği var.

Ayrıca bu kadar zamandır gol kralı oluyor vs diyenler de hiç kusura bakmasın.Tek forvet oynayıp, takımın tüm hücum toplarında topun son buluştuğu adam Sercan Yıldırım denen dj den çakma futbolcuyu da gördük.Elmander e kimse tek forvet oynadığı zaman bu kadar yükleniyor muydu? Adam belki atamıyordu ama Burak kadar da kaçırmıyordu.Açın gözlerinizi biraz, bu takıma forvet lazım!

Şampiyonlar Ligi için Burak yeterli değil malesef.Adam adama markajı yediği anda bırakın top sürmeyi, ayağına top aldığı anda kaybediyor.

Hala Burak Türkiye nin en iyi forvetidir, o da bir gerçek.Ama daha önce dediğim gibi at gözlüklerinizi çıkardığınızda ligimizin ve milli takımın rezil bir seviyede olduğu, Burak ın bile en iyi forvet olarak gösterilebildiğini anlayabilirsiniz.

Ben Burak Yılmaz a düşman değilim yanlış anlaşılmasın.Ben çok rahat pozisyonları harcayan her forvete kızgınım.Milyon eurolar alıp da ligin dandik takımlarına gol atamayan her forvete kızgınım.

Sırf bu yüzden yabancı sınırı kaldırılmalı ve böyle oyuncular kendini geliştirmek zorunda kalmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

quote:

burak zaten kazma ama brumaya dikkat et.inanılmaz beceriksiz.stoch neler yapıyo bu hala patlayacak.bunun yaşında messi ronaldo ribery hepsi patlamıştı.

aydın gibi 10 sene daha patlar bunlar.hajrovic de burdaki gslilere göre patlicaktı ve benim dediğim gibi patladı.

stoch twente'de bir sezon düzenli oynadı bence bruma ile karsılastırman bıraz yersız cunku bruma 5 mac ust uste oyanayamadan sakatlandı. ama son vuruslarını gelıstırme konusunda sana katılıyorum

• quote:

quote:

quote:

stoch twente'de bir sezon düzenli oynadı bence bruma ile karsılastırman bıraz yersız cunku bruma 5 mac ust uste oyanayamadan sakatlandı. ama son vuruslarını gelıstırme konusunda sana katılıyorum

merak etme özetten konuşucak birisi değilim ama bruma bal yapmayan arı ve beceriksiz.

stoch ise bana göre çok iyi bi oyuncu.fenerdeki bütün maçlarını aç izle.fenere karşı çok iyi oynadığı için alınmıştı zaten.kesinlikle kumaş var.bizim lig için fazla iyi.bruma da ne pas ne şut ne orta var.

kendimizi yormayalım.bruma bırak dünya yıldızını hiç bir zaman stoch kadar olamayacak.burdayım.

• Önce 1 sene boyuncu adam akıllı sakatlık geçirmeden oynasın da ondan sonra bakarız durumuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B3D1R

quote:

Orijinalden alıntı: bayram_abi

Galatasaray için yetersiz.açık ve net

Kim yeterli Galatasaray için söyle bakam

Deniz Yılmaz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

merak etme özetten konuşucak birisi değilim ama bruma bal yapmayan arı ve beceriksiz.

stoch ise bana göre çok iyi bi oyuncu.fenerdeki bütün maçlarını aç izle.fenere karşı çok iyi oynadığı için alınmıştı zaten.kesinlikle kumaş var.bizim lig için fazla iyi.bruma da ne pas ne şut ne orta var.

kendimizi yormayalım.bruma bırak dünya yıldızını hiç bir zaman stoch kadar olamayacak.burdayım.

Brumayıda beceriksiz görüyosanız adam daha ilk sezonunda ağır sakatlık yaşadı.20yaşındaki futbolcuyu bunun kadar olamaz gelişemez demek çok komik oluyor

• Falcao sakatlandıktan sonra kuskusuz dünyanın en iyi forveti galatasaray scoutlarına tesekkurler boyle bir degeri bize kazandirdiklari için avrupa takimlarinin gözleri kör olmalı

• quote:

quote:

quote:

quote:

stoch'un yetenegıne ben de ınanıyorum ama hicbir sorunu yokken nıcın harcasın fenerbahce bu cocugu ? bruma konusunda ileri tarihe kehanet verebilecek bir yetenegım yok bekleyıp gorecegız. ancak gelısmek ıstıyorsa yanlıs lıg tercıhı yapmıstır bızım lıgımızde ustune koyup yıldız olan futbolcu ornegı cok nadırdır.Bruma pas oyununda ıyıdır ortalarına hakkında cok net bılgım yok ancak asıstı vardı ortadan dıye hatırlıyorum.ayrıca daha 20 mac bıle oynamamıs genc bır futbolcuyu bu sekılde yermek bıraz haksızlık degıl mı ?

• quote:

sow bundan daha beterlerini kaçırıyor ama Fenerbahçe taraftarından daha çok Galatasaray taraftarı beğeniyor adamı

• quote:

Orijinalden alıntı: cryingwolf

quote:

sow bundan daha beterlerini kaçırıyor ama Fenerbahçe taraftarından daha çok Galatasaray taraftarı beğeniyor adamı

sow ınanılmaz dususte fenerbahce forumlarında bunu soyleyen herkesı lınc edıyorlar. ama atladıgınız nokta su fenerbahcenın sow'un kacırdıklarını telafı edebılecek kuyt, emenike,webo gibi kalburustu hucum oyuncuları var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cryingwolf

quote:

sow ınanılmaz dususte fenerbahce forumlarında bunu soyleyen herkesı lınc edıyorlar. ama atladıgınız nokta su fenerbahcenın sow'un kacırdıklarını telafı edebılecek kuyt, emenike,webo gibi kalburustu hucum oyuncuları var

Biz bi oyuncuyu kolay kolay harcayamıyoruz o yüzden yüklenmiyoruz henüz Sowa kredisi var hala

• Bencil şımarık yeteneksiz yüzkarası takımda istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

çekemiyolar sow dedikleri adam leblebi gibi kaçıyor oda her futbolcu kaçırır

laf ola beri gele. kendi takımımın, enayi gibi, yılda 3.5 milyon avro döktüğü bir forveti ben niye çekemeyeyim? iyi bir oyuncu olmasını isterdim, ancak gerçekten yetersiz.
    her türlü açıklama yapmayı denedim, anlamamakta ısrar ediyor insanlar.

online bir mmorpg'de doğru itemleri kasmayıp, takımda kendine düşen işleri yapmamasına rağmen, ks ile kill kasan birinin oyun sonunda "15 kill ile oynamışım, ne rezil bir takımım var, bana rağmen yeniliyorlar" demesi gibidir burak'ın çok gol attığı söylemi.

takımın iyi oynamasını sağlayacak yeterliliği olmadığı sürece, bir forvetin çok gol atmasının bir anlamı yok.
    burak geldiğinden beridir de attığımız gol ve aldığımız puan miktarı gittikçe düşüyor.

Çok güzel anlatmışsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.