Şimdi Ara

NERDE LAN O FIZIKTE BASIMIN ETINI YIYENLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ULAN SIZIN YUZUNUZDEN 8 GUNDUR GOZUME UYKU GIRMEDIM ALAYINIZDAN BI SES CIKIYO, ALAYINIZ PROFESOR KESILDI 10 YANLIS BEKLER OLDUM LAN FIZIKTEN SIZIN YUZUNUZDEN.. SIMDI GELMISINIZ FORUMDA FIZIKTE BI HATA MI VAR ? NAH FIZIKTE HATA VAR. ALIN SIZE FIZIK

http://i.hizliresim.com/QXb8YV.jpg

O 4 YANLISIMIN NE OLDUGUNU BILIYORUM.

YASA SORUSU X ISINI SORUSU GAZ BASINCI SORUSU VE ACISAL MOMENTUM ARTAR EYLEMSIZLIK AZALIR SORUSU YANLISTI.

GERI KALAN EVRENIN YASI SORUSU YOK EFENDIM PERIYOT T/4 SONRASINI ISTIYOMUS VS. NOOLDU LAN KONUSSANIZA.

• İyi çıktıysa hayırlı olsun kardeşim. Otur sakinleş.
  • obp fena geçirmiş
  • AintMadAtCha A kullanıcısına yanıt
    BUNADA SUKUR BEAAA
  • Senin adina cok sevindim seneye sinava giricem buyuk ihtimalle benim ortalamam da oyle olucak obp o kadar geriye attiysa cok iyi
  • sahibim15 S kullanıcısına yanıt
    evrenin yaşı cevap neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmuhendisi

evrenin yaşı cevap neydi?
    way be kimyaya bak
  • geleceginmuhendisi kullanıcısına yanıt
    12,5
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmuhendisi

teşekkürler
    ben de burdan kontrol ettim 6y idi gerçekte de 6y geldi sen yanlış konudan mı kontrol ettin acaba mesela bir konuda bilimsel bilgi 1,2 yazıyordu cevap olarak gerçekte yalnız 3 tü
  • Gianuzzi Yarımayı kullanıcısına yanıt
    hiçte oyle olmadı bılıyo musun? evrenın yası sorusuna 8 dıyolardı , şu dalga sorusu vardı k l m noktalarına yok efendım t/4 sure sonrasını soruyomusmus falan.. hep yanlıs yapan adamlar kendı cevapların allem edıp kallem edıp dayatmaya calıstılar.. bı sure sonra ben bıle yıldım 6 yanlıs bekledım hep.. actıgım konulara bak fızık 6 yanlıs hep
  • Helal hocam, sakin ol, keyifler yerine gelsin
  • DooqanCa D kullanıcısına yanıt
    hocam maksatım mılletı ezmek degıl. ama sundan 1 gun once oyle bı savunuyolardıkı orda bogucaklar nerdeyse benı

evrenın yası 12,5 dedıkce ustume atlıyolardı, şu k l m dalga sorusunda perıyot farklıymısmıs soru degısıkmısmıs, oz ındıksıyon akımı sorusu oyle degılmısmıs.. her kafadan bı ses bıde o kadar adam bırlesınce bende ınanıyodum 6-7 yanlıs beklıyodum. en cok o troller ıcın attım. yoksa sonucumla boyle bı seye gırmek terbıyesızlık olur
    biyoda bu kadar y beklyomuydun benm de fazla cktı gibi geldi de??
  • topal2010 T kullanıcısına yanıt
    7 tane beklıyodum sasırtmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahibim15

hocam maksatım mılletı ezmek degıl. ama sundan 1 gun once oyle bı savunuyolardıkı orda bogucaklar nerdeyse benı

evrenın yası 12,5 dedıkce ustume atlıyolardı, şu k l m dalga sorusunda perıyot farklıymısmıs soru degısıkmısmıs, oz ındıksıyon akımı sorusu oyle degılmısmıs.. her kafadan bı ses bıde o kadar adam bırlesınce bende ınanıyodum 6-7 yanlıs beklıyodum. en cok o troller ıcın attım. yoksa sonucumla boyle bı seye gırmek terbıyesızlık olur

hocam özindiksiyonun cevabı neymiş? 1 yönünde ve oluşmaz yapmıştım doğru mu?
  • tebrik ederim kardeşim ben de biyodan öyle çok bekliyodum .iyi çekmişsin sıranı :)
  • Benimki tıpatıp aynı gedi
    benim doğru geldi 10 yanlıs beklıyodum 10 yanlıs geldi burda cevap verilenler doğruydu.
  • Kal Hoo Na Ho kullanıcısına yanıt
    ana akım 1
    oz ındıksıyon 2
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.