Şimdi Ara

Nero 8 ile bütün videoları sorunsuz izleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nero 8 show time ile aklınıza gelen bütün videoları izleyebiliyorsunuz.aynı zamanda grafik kartınızın hızlandırıcısını devreye sokarak HD videolarıda işlemciyi kasmadan rahatlıkla izleme imkanı.nasılmı aşağıdaki linkten dosyayı indirin ve uygulayın.bu arada pc özelliklerim p4 3.0 1GB ram ekran kartım ATI Readon HD 2600 XT.sr5e ile çektiğim HD görüntüleri nero ile izlerken işlemci performansı %7-17 arası devam ediyor. nero 8.3.2.1 seriali mevcut. siz nero 8 3.2.1 i indirin seriali halledilir.linkteki nokta nokta olan yerler rapid ile share kelimelerini birleştirerek ekleyin.

http://rapidshare.com/files/110471395/nero_show_time_kullan__305_m__305_.doc

• bu arada Nero8'in kurulum boyutu 385MB, bunu da belirtelim.
    bence rezalet, bunun en az yarısı gereksiz saçma dosyalar...
  • mesela hangileri saçma söylede bilelim. yoksa kullanmayı bilmediğimiz için böyle demeyelim.
  • hd kameraların ülkemize yeni girmeye başladığı dönemlerde bu kameraların çektiği videoların işlenmesi izlenmesi bir problemdi artık bu problem bu yeni teknolojinin yaygınlaşması ile çözüldü.forma bakıyorum nero8 gibi bir programın kıymeti anlaşılamamış.bence bunun sebebi forum üyelerinin bilgisayar özelliklerinin yetersizliği ve bilgi eksikliği.nero8 ile video hd video izlenecekse veya bilgisayarda hd izlenecekse ekran kartınızın hd olması işi bitiren en önemli şeydir.video encode convert nero8 ile yapacaksanız itiraf etmeliyimki işlemciniz çok iyi olması gerekir.p4 lerlede olyor dvd cd yazılıyor ama işlemci %100 ile çalışıyor.başka işlem yapamıyorsunuz.bence hd video ile uğraşanların işlemci terfi zamanı geldi.acizane tavsiyem hd video izlemekle bunları işlemenin bir birine karıştırılmaması.zira nero8 hd destekli bir ekran kartınız varsa videoların izleneceği en güzel cyberlinkten bile kaliteli bir programdır.video işlemesinde ise işlemcinize bağlı.

• Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler.NEROnun video özelliklerini sevmişimdir.Ancak divxler için altyazı desteği var mı ondan emin değilim.
  • yukarıdaki link sadece tanıtım.boşuna uğraşmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Lupara_ -- 30 Nisan 2008; 7:45:51 >
  • emeğe saygı tanıtım falan değil nero.comdan indir exe yi linkteki word belgesinden yapılacakları takip et bak bakalım tanıtımmı.
    bilgisayarda hd video izlemek için iki tane codec bunlar yüklendiği zaman nero8 ile benim açtığım video formatları:mpeg4,avi,3gp,vob,m2ts,hdmov,mkv,nero avc,hd wmv,mpeg-2,mpg,wmv...codecleri kurduğunuzda xvid.dll hatası verirse diye pakette bu da var.sistem32 yapıştırırsınız.
    http://rapidshare.com/files/111432033/codecler.rar
  • selamlar

internetten indirdiğim nero8 ultra 185 MB civarı. Fakat kurulum yaptıktan sonra vista'nın program ekle/kaldır listesinde 1.71 gb olarak gözüküyor. Nasıl ama :)
  • bana vista demeyin ne derseniz deyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: LokmanHekim

Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler.NEROnun video özelliklerini sevmişimdir.Ancak divxler için altyazı desteği var mı ondan emin değilim.

malesef yok ama bir çözümü varsa araştırıyorum.zaten bs playerle izliyoruz.fakat bir yolu varsa nero8 de bulmaya çalışıyorum.
  • nero 8 alt yazı desteği olduğunu keşfettim ayarlardan etkinleştiriliyor
  • buraya nero8 kurmak iteyenlere serialler ve kurulumu anlatan bir link ekliyorum
    http://rapidshare.com/files/110881435/nero.doc
  • @humam77
    quote:

mesela hangileri saçma söylede bilelim. yoksa kullanmayı bilmediğimiz için böyle demeyelim.

ben bilerek konuşuyorum, merak etme.
    Adobe Reader'den başla bir kaç dildeki kullanım kılavuzlarından geç, sonra özellikle kurma diye belirttiğin bileşenleri buna ramen kurmasına dayan...
    liste çok uzun, yani sırf biraz cd/dvd yazayım ve her türlü filmi seyredebileyim diye "C" hdd'sinin 390MB yerini feda etmek isteyen kendi bilir tabii.
    sen o Nero'nun oluşturduğu klasörlere ve dosyalara bir göz at istersen.
    ondan sonra ikimizde bilerek konuşalım...
  • sen neroyu tanımamışsın arkadaş fazla ısrara da gerek yok kullananlar ve kullanmak isteyenler buyursun memnun olmayanlar cevapla falan uğraşmasın.
  • Nero 8 için sağol! Daha kurmadım ama sanırım çalışacaktır.
    Bende Nero 7 var. Lisanslı. Nero Wave Editor'u açtım, biraz karıştırdım ama bulamadım.
    Benim derdim, herhangi bir parçayı açıp, içinden diyelim 2 dakikalık bir kısmı kesip almak! Başı ve sonunu atmak! Bu mümkün mü?
    Bunu Vegas'la çok kolay yapıyorum!
  • quote:

Orjinalden alıntı: MIND GAMES

Nero 8 için sağol! Daha kurmadım ama sanırım çalışacaktır.
    Bende Nero 7 var. Lisanslı. Nero Wave Editor'u açtım, biraz karıştırdım ama bulamadım.
    Benim derdim, herhangi bir parçayı açıp, içinden diyelim 2 dakikalık bir kısmı kesip almak! Başı ve sonunu atmak! Bu mümkün mü?
    Bunu Vegas'la çok kolay yapıyorum!

lisanslıysa tabi mümkün. file-open- şarkını seç ondan sonrasını çözersin artık.
  • bu işeler için yüzlerce program mecvut nero da bu işi yapar.ben bu iş için imtoo encoder kullanıyorum nero tabii hem video hemde ses için iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.