Şimdi Ara

nescafe espresso normal nescafe gibimi yapılıyo?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bimde nescafenin espresso sunu gördüm bi kaç sorum var başta normal nescafeden dahamı dinç tutar birde sıcak suya direk koysak olmuyomu illa türk kahvesi gibimi yapmak geerekir yardım???

• up beybi
  • olurda orjinal tadı vermez znnmca
  • quote:

Orijinalden alıntı: copela

olurda orjinal tadı vermez znnmca

kesinlikle.
  • içinde normal nescafeden daha çokmu kafein var
  • ben bir sise bitirmek uzereyim normal nescafe gibi yapiliyor evet ancak ayni sayida kasikla yapamiyorsun adamin mideyi felc ediyor.ben 1-2 kasik bundan, 2 kasik da gold ekliyorum gayet guzel oluyor sek icmeyin bence.
  • Normalde Makineyle yapmanız gerekir ama makinesi olmayanlar için önerim bir fincan için bir dolu çay kaşığı(tepeleme değil)espressoyu fincana koyun üzerine çok az şeker ve çok çok az kaynar su koyup çamur gibi olana kadar ve köpük yapana kadar hızlıca karıştırıp eritin ve üzerine bekletmeden bir yandan karıştırıp bir yandan da kaynar suyu dökün.Afiyet Olsun...
  • Eğer cappucino yapmak isterseniz aynı şekilde espressoyu bardağın yarısından çok az fazla doldurun ve sütü köpürtmek için sütü kaynatırken kaşıkla karıştıra karıştıra kaynatın ve ocaktan alınca blenderla 10-20 sn karıştırın üstünde büyükçe köpük olunca kaşık yardımıyla espressonun üstüne ekleyin latte cappucino için aynı şekilde cappucinonuzu yapın içine kibrit kutusu kadar çikolata veya 2-3 çorba kaşığı çikolata sosu ekleyebilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.