Şimdi Ara

Nest Öğrenen Termostat İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
9
Favori
10.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: diverdiver

Yaklaşık 1 hafta önce nest 3rd generation learning thermostat' ı viessmann vitodens 100 B1KC ile kullanmaya başladım. Öğrenme aşamasındayım, inceliyorum...

Alıntıları Göster
    Ben de termostat araştırması yapıyorum. Nest, honeywell ve hive. Bu markaların birbirine yakın ürünleri var. Kullanan var mı? Yorumlarınız nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master08 -- 26 Ocak 2019; 13:15:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 adet İngiltere’den gelirken almıştım biri şuanlik boş Nest Thermostat ilgilenen var sa ulaşabilir.

https://forum.donanimhaber.com/nest-learning-3-nesil-akilli-smart-thermostat-avrupa-modeli--136875476

Saygılar.

• Merhaba arkadaşlar almış oldum Nest termostatımı kombiye kablolu bağlantı aşamasında yardımcı olurmusunuz elimde olanlar adaptör,röle ve Nest olmaktadır.

Nest'e güç verme, röle bağlantısı ve kombi üzerindeki bağlantı ayarları aslında bir kaç adımda çözülecek gibi ama bağlantı ayarlarını bilemiyorum ki elimdeki malzemeler tam mı onuda bilemiyorum deneyimlerinize ihtiyacım var Kombim Eca Scot.

Elimdeki malzemeler,

Nest Öğrenen Termostat İncelemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: birbayt

Uygulamada Türkiye olmadığı için farklı bir ülke ve posta kodu girmiştim ve bulunduğum noktanın dış sıcaklığını vermiyordu. Çözüm olarak firefox'un geliştirici araçlarındanhttps://home.nest.com/api/0.1/structure/72db3850-b0a5-11e5-823a-22000b0c00ac/location adresine {"user_id":"2862223","country_code":"TR","postal_code":"06590"} verisini POST'ladım artık bizim mahallenin derecesini gösteriyor:) Bu konuda yardıma ihtiyacı olan olursa yardımcı olurum. Bakalım cihaz gelince Türkiye için ne gibi uyumsuzluklar görüp çözeceğiz.

@birbayt merhaba bu işlemleri yapıyorum ama bir türlü country code ve postal kısmı bulamadım ayrıntılı bir şekilde anlatma şansın varmı?

• Ingiltere den alinma 1 adet nest termostat heatlink li (kombilerle uyumlu) mevcut almak isteyen ulasabilir.

• Ne istiyorsunuz hocam

• EnderCengiz E kullanıcısına yanıt

Hocam naptınız kurdabildini mi kullandınız mi cihazı

• birbayt B kullanıcısına yanıt

Hocam lokasyonu turkiyeyi nasıl ayarladınız yardımcı olur musunuz. 05544224772 numaram whatsapp tan ulasirmisiniz bana.

• onrozcn kullanıcısına yanıt
    Cihaz duruyor mu acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba aynı versiyondan aldım bi tane henüz elime gelmedi heat link ile nest arasındaki bağlantıyı kablo ile yapmamız durumunda sarj aletine ihtiyaç oluyor mu acaba

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.