Şimdi Ara

Nexus 5 Türkiye'de neden yok !!! bilgisi olan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu senın ıcın hayırlı bır ısaret bence,o paraya camur gıbı kamera lacagına g2 al senden,bataryada cabası
  • Almıyacak yine arkadaşında ödünç alsa kartı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

fiyati neden ucuz nexusların hiç anlamıyorum

Nexus ucuz değil,diğerleri pahali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wdt11

quote:

Nexus ucuz değil,diğerleri pahali

+1000 bizde kesinlikle cok pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar forum istanbul lg türkiyede 4 tane daha var bilginize nakit 1300TL taksit yok bende çok aradım en sonunda lg türkiyeden aldım.
  • Ulan Türkiye'ye 32GB versiyonu gelse koşa koşa alcam ama nafile...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

çünkü teknolojiden anlamıyorsun.

nexus 5'in 2.2ghz s800'den ve güncelleme desteğinden başka hiç bir artısı yok.

2300mah batarya ile sarjı en az giden telefonlardan birisi.
    dandik ips ile ekran sararma ve ışık sızdırma sorunları var.
    kamera dandik. hele ön kamera...
    ses ve hoperlör kalitesi yerlerde.
    malzeme kalitesi kötü.

bu arada ama nexus saf android hede hödö diyen teknoloji nooblarına gelsin: birilerinden duymuşsunuz saf android diye ama hiç de övülecek bir şey değil. htc one'daki stabilizasyon nexus 5'de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dotas

quote:

çünkü teknolojiden anlamıyorsun.

nexus 5'in 2.2ghz s800'den ve güncelleme desteğinden başka hiç bir artısı yok.

2300mah batarya ile sarjı en az giden telefonlardan birisi.
    dandik ips ile ekran sararma ve ışık sızdırma sorunları var.
    kamera dandik. hele ön kamera...
    ses ve hoperlör kalitesi yerlerde.
    malzeme kalitesi kötü.

bu arada ama nexus saf android hede hödö diyen teknoloji nooblarına gelsin: birilerinden duymuşsunuz saf android diye ama hiç de övülecek bir şey değil. htc one'daki stabilizasyon nexus 5'de yok.

nerden çıkardın anlamadığımı? bu dediklerini bende biliyorum ama bu donanımdan daha aşağı telefonlar bundan daha pahalı asıl sorun bu işte.

• Dotas kullanıcısına yanıt
    "Yürü be!! Bu ne aşk bu ne fanatizm" diye tezahürat yapasim geldi..

Ekran G2 ile ayni üretim bandından çıkıyor, birebir ayni kalite ve standartlarda.

S800 yongaseti, 3G ve LTE bandında %80'e varan enerji tasarrufu yapabiliyor. Bu sayede mobil veri açıkken bile cihazın -özellikle bekleme konumunda pil ömrü oldukça uzun oluyor. G2'nin çok daha büyük pille gelmesinin temel sebebi knock on özelliğinin ekranı sürekli açık tutmasından kaynaklı..

Ses kalitesi olarak da bütün S800'lu cihazlarla ayni ses kartını kullanıyor. Buna HTC One da dahil..

Malzeme kalitesi Sony ve iPhone hariç her cihazla yarışabilir..

Saf Android'in en güzel yani ister bastan yaratmaya isterseniz de ekleyip çıkarmaya müsait olmasıdır. Biraz takip ile yepyeni bir cihaz haline getirebilirsiniz telefonunuzu..

Bir de bir sorum var; stabilizasyon ne demek ve HTC One'da daha iyi olduğuna nasıl karar verdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amam sallamışsın ya cihazı kullanmadığın çok belli. siz çok olan paranızı istediğiniz gibi kullanın nexus 5 te anlayana kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 16 Mayıs 2014; 16:59:08 >
  • vertas V kullanıcısına yanıt
    beni mi kastediyorsun?
  • quote:

beni mi kastediyorsun?

Pardon hocam alıntı yanlış olmuş kim olduğu belli işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 16 Mayıs 2014; 16:58:29 >
  • bugün lg'yi aradım. stok ve fiyat bilgisi veremiyoruz dedi. dedim zaten fiyat isteyen yok sizden bu cihaz neden ülkede yok?
    aynen şu şekilde cevap geldi. "biz bilmiyoruz, bilgi de veremeyiz. gerekli bilgiyi "teknosa türkcell vatan gibi yerlerden alın." dedi. küfür etmiyeyim diye kapattım bende.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.