Şimdi Ara

nick carle ye bi kanca da fenerbahçeden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın önde gelen haber ajanslarından AFP, Fenerbahçe'nin Avustralyalı futbolcu Nick Carle'yle sözleşme imzalayacağını duyurdu.

Brezilyalı yıldız Roberto Carlos'u transfer ederek dünya spor gündeminin ilk sıralarına oturan Turkcell Süper Lig Şampiyonu Fenerbahçe'nin şimdi de Avustralya Birinci Futbol Ligi'nin (A-League) en başarılı futbolcularından Nick Carle'yi transfer edeceği iddia edildi. Dünyanın önde gelen haber ajanslarından AFP, 25 yaşındaki Avustralyalı orta saha oyuncusunun hafta sonundan önce, İstanbul'da sağlık kontrolünden geçeceğini ve Fenerbahçe'yle resmi sözleşme imzalayacağını abonelerine aktardı. AFP, Carle'nin kulübü Newcastle United Jets yetkililerine dayandırarak verdiği haberinde, Carle'in 2001-2002 sezonunda Fransız ekibi Troyes'da oynadığına dikkat çekti ve başarılı futbolcunun tekrar Avrupa'ya dönmek için Fenerbahçe'yi tercih ettiğini de ifade etti.

Avustralya Milli Takımı'nın da formasını giyen ve Asya Kupası'nda mücadele edecek olan Nick Carle'nin Fenerbahçe'ye transferi Newcastle Jets Kulübü İcra Kurulu Başkanı George Liolio tarafından da doğruladı. Liolio, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Carle'nin kaybının kendileri için büyük bir hayal kırıklığı ancak ticari anlamda iyi bir iş olduğunu söyledi. Liolio, Carle'nin Fenerbahçe'ye 505 bin dolara satıldığını, Newcastle'la 3 yıllık sözleşmesi bulunmasına rağmen Fenerbahçe'yle bir 2 gün içinde
    sözleşme imzalayacağını da sözlerine ekledi.

23 Kasım 1981 doğumlu ve asıl adı 'Nicholas Alberto Carle' olan orta saha oyuncusu, geçtiğimiz sezon Avustralya Ligi'nde 'yılın futbolcusu' seçilmişti. Şili asıllı olan ve orta sahada oyun kurucu olarak görev alan Carle, 2005 yılından beri formasını giydiği Newcastle United Jets Takımı'nda 43 maça çıktı, 7 de gole imza attı.

nick carle ye bi kanca da fenerbahçeden

• dostum o haber yalanlanali yaklasik olarak 32 saat oldu
  • olabilir dostum ben sölim dedimmm.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjk_li_samsunlu

olabilir dostum ben sölim dedimmm.....

• quote:

Orjinalden alıntı: gArFeLd

dostum o haber yalanlanali yaklasik olarak 32 saat oldu

32 saat geçtiyse şu sıralar imza atıyo olmalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.