Şimdi Ara

NİHAYET !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nihayet akşam herşeyi ayarladım ve philips fisio ile internete girdim. tabi önce 115 kb yazısını görünce şaşırdım ama sonradan bunun gerçek hızı yansıtmadığını anladım. ayarlar vesaire derken, bu işi hallettik. Artık telekoma para ödenmemesi gayet güzel bir olay![gitar]

• Veri kesilmesi, bağlantı kopması vs. gibi bir sorun oluyor mu hiç username?
    Bir de hangi işletim sistemini kullanıyorsun ve telefonun modemini tanıtmak kolay oldu mu diye merak ediyorum?
  • tebrikler...memnun musun?
  • modemi tanıtmak çok kolay zaten cd si var. usb ye taktığın an görüyor. kesilme problemi diye bişey yok. birde data kiti çok güzel dock yapmışlar. koyduğun an şarj oluyor. bir harika.
  • işletim sistemim xp profesional
  • ayarları rica etsek
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by username</i>
    <br />Nihayet akşam herşeyi ayarladım ve philips fisio ile internete girdim. tabi önce 115 kb yazısını görünce şaşırdım ama sonradan bunun gerçek hızı yansıtmadığını anladım. ayarlar vesaire derken, bu işi hallettik. Artık telekoma para ödenmemesi gayet güzel bir olay![gitar]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
  • Sevgili Username
    Download hızın kaç? Şuanki şebekeler 50 kbit destekliyor. 5 kbps download görebiliyor musun?
    Telefonun sarjı kaç gün gidiyor? Arayana göre zil sesi ve istediğin numaralarda hiç zil sesi vermeme özelliği var mı?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by username</i>
    <br />modemi tanıtmak çok kolay zaten cd si var. usb ye taktığın an görüyor. kesilme problemi diye bişey yok. birde data kiti çok güzel dock yapmışlar. koyduğun an şarj oluyor. bir harika.
    Güle güle kullan username.
  • ya arkadaslar baglantım son zamanlarda cok donmaya basladı.sizde de cok oluyor mu?
  • hemde nası donuyo, aycell kapandığından beri berbat
  • ya deli olacam denemediğim sey kalmadı...o be faster lite midir nedir o da bi ise yaramadı...
  • baz istasyonun bakımda olabilir..ilk bir hafta ben de aynı seyi yasadım..hatta r520m gibi bi telefondan bile suphelendim bi ara:)musteri hizmetlerini ara
    Telsim GPRS Servisi Müşteri Hizmetleri Bilgi ve Destek hattı:
    0212-448 52 12 ve 0212 - 448 52 13
  • Selam alibaba,
    download yapmadım, şarz normal kullanımda en az 1 hafta, arayana göre zil sesi + resim seçebiliyorsun! internete bağlanma kiti bir harika! telefonu bir kutucuğu var iliştiriyosun hem şarz yapıyo hemde internete bağlanıyor. kesinlikle kitlenme diye birşey yok. hattan düşme hiç yaşamadım. gerçekten çok güzel bir telefon.
  • baba ş u ayarları yazıver bir zahmet te bizde uğraşmayalım kablo elimize geçince ne dersin<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by username</i>
    <br />Selam alibaba,
    download yapmadım, şarz normal kullanımda en az 1 hafta, arayana göre zil sesi + resim seçebiliyorsun! internete bağlanma kiti bir harika! telefonu bir kutucuğu var iliştiriyosun hem şarz yapıyo hemde internete bağlanıyor. kesinlikle kitlenme diye birşey yok. hattan düşme hiç yaşamadım. gerçekten çok güzel bir telefon.

• daha önce yazmıştım ayarları!
  • hız konusu noldu düzelme varmı ?<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by username</i>
    <br />daha önce yazmıştım ayarları!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.