Şimdi Ara

nike+ipod? sensör? nike+GPS? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
7.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

Orijinalden alıntı: sattackus

quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

quote:

Orijinalden alıntı: guneraykut

Merhaba benimde bir sorum olacak. Uzun süredir kapalı bir konu ama umarım cevap alabilirim. Bu sensoru başka ayakkabı ile birliktede kullanabilir miyim? Yada başka ayakkabı ile kullanan varsa memnun mu öğrenebilir miyim? Teşekkürler

Burada arkadaşlar yanlış bilgilendirmede bulunmuş. Öncelikle bu bir sensör cihazdır. Adım sayar ve telefona yada ipod'a iletir. GPS uygulaması harita bazlı çalışır ve tam olarak net bir bilgi vermez. Sensör adım sayar olarak çalıştığı için düzgün bir profil çıkarır kullanıcıya. Bu sensörü kullanmak için özel bir ayakkabıya ihtiyacınız yoktur. Her türlü ayakkabıda kullanabilirsiniz. Özel ayakkabı dediğimiz Nike+ ayakkabıların tabanında bi alan bulunur ve bu sensör o kısma konur. Şuan pek üretilmiyor bu tür ayakkabılar. Gerek GPS olsun gerek FuelBand olsun pek ihtiyaç kalmadı gibi. Ben genel olarak memnunum fakat ürünün tek kötü tarafı fiyatı

Bir başka kötü tarafı daha var, pili değişmiyor, bitince çöpe atılıyor...

Hocam ne kadar sürede pili bitti ?

Bende alacağım da

"The Nike+ Sensor includes a battery that can last up to 1,000 active hours. The battery is not replaceable or rechargeable."

Kullanım kılavuzunda yazdığı gibi Nike+ Sensörü pili 1000 saat aktif kullanım sağlıyor, değiştirilemiyor ve şarj edilemiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

quote:

Orijinalden alıntı: guneraykut

Merhaba benimde bir sorum olacak. Uzun süredir kapalı bir konu ama umarım cevap alabilirim. Bu sensoru başka ayakkabı ile birliktede kullanabilir miyim? Yada başka ayakkabı ile kullanan varsa memnun mu öğrenebilir miyim? Teşekkürler

Burada arkadaşlar yanlış bilgilendirmede bulunmuş. Öncelikle bu bir sensör cihazdır. Adım sayar ve telefona yada ipod'a iletir. GPS uygulaması harita bazlı çalışır ve tam olarak net bir bilgi vermez. Sensör adım sayar olarak çalıştığı için düzgün bir profil çıkarır kullanıcıya. Bu sensörü kullanmak için özel bir ayakkabıya ihtiyacınız yoktur. Her türlü ayakkabıda kullanabilirsiniz. Özel ayakkabı dediğimiz Nike+ ayakkabıların tabanında bi alan bulunur ve bu sensör o kısma konur. Şuan pek üretilmiyor bu tür ayakkabılar. Gerek GPS olsun gerek FuelBand olsun pek ihtiyaç kalmadı gibi. Ben genel olarak memnunum fakat ürünün tek kötü tarafı fiyatı

Bir başka kötü tarafı daha var, pili değişmiyor, bitince çöpe atılıyor...

Hocam ne kadar sürede pili bitti ?

Bende alacağım da

"The Nike+ Sensor includes a battery that can last up to 1,000 active hours. The battery is not replaceable or rechargeable."

Kullanım kılavuzunda yazdığı gibi Nike+ Sensörü pili 1000 saat aktif kullanım sağlıyor, değiştirilemiyor ve şarj edilemiyor.

Çok sağolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu sensor android telefonlarla kullanılabılıyormu ?

http://store.apple.com/tr/product/MA368ZM/E/nike-ipod-alg%C4%B1lay%C4%B1c%C4%B1?fnode=76

apple dan aldıgımı sensoru android telefonla kullanabılırmıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.