Şimdi Ara

nilfisk ve toz torbaları sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, 1,5 senedir samsung airtrack 2000w kullanıyoruz ancak artık süngerlerinden midir motorundan mı çekmemeye başladı, zaten genel olarak pek memnun değilim - hortumu kaliteli değil kırıldı, toz haznesini sürekli kontrol edip boşaltmak gerekiyor vs.

samsung a sünger alıp para vereceğime iyi bir süpürge alsak mı diye düşündük (zaten hortumu kırık)

dönüp dolaşıp nilfisk e geldim araştıra araştıra bu forumdan da ayrıca çok yararlandım teşekkür ederim, - herneyse, nilfisk elite comfortu beğendim

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/NILFISK-107402949-Elite-Comfort-HEPA14-Filtreli-2000W-Toz-Torbalı-Elektrikli-Süpürge,103452,465739,1464567.html?langId=-14

ancak hepa filtresi ve toz torbaları satılmıyor; bir tek süpürgemarket te bulabildim o da ne kadar zaman için belli değil,

nilfisk in elite comfort toz torba ve filtreleri nerede satılıyor?

Şimdi nilfiskten de bu yüzden vazgeçmek üzereyim diğer modellerin de toz torbaları ne kadar bulunabilir güvenemedim..

Miele ye baksam diye düşünmeye başladım siz ne önerirsiniz,

yardımcı olursanız çok sevininirim.
    teşekkürler

• Bende nilfisk bravo var gittigidiyor da bir satıcıdan alıyorum orjinal torba ayrıca süpürgemarketim.com da da var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • supurgemarketim de var 47 tl hepa, 16 tl torbalar.. ancak bir tek orada satılıyor bu ürün, başka yerden almak mümkün değil gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi link_87 -- 19 Ocak 2015; 0:33:59 >
  • http://shop.miele.com.tr/K8,elektrikli-supurgeler.htm
    adresinden s8330 modeline bakın derim memnun kalacaksınızdır.
  • aserkut kullanıcısına yanıt
    hemen bakıyorum teşekkürler, :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.