Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (2448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.143
Cevap
483
Favori
1.698.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24462447244824492450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncelleme yapsam açılacak 2k25in base dosyası 2.5 GB , NBA 2k24te bu boyut 9 GB (sadece maç oynanıyor böyle olunca kariyer olmuyor) çok oynamıyorum zaten o yüzden 2k24te 1 2 maç atıp çıkıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow19 -- 11 Eylül 2024; 15:34:28 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rainbow19 kullanıcısına yanıt

O zaman 2k24 devam ederim bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2k25 konsola güncelleme vs istemiyor değil mi?

• Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Sadece oyuna güncelleme istiyor Switch'iniz son sürümdeyse sıkıntı yok (sistem sürümün 18.1.0 olması gerekiyor açılması için)

• Yeni Switch sahibi oldum da, eShop üzerinden Şili Peru gibi yerlerden oyun almaya çalıştığım zaman "Error Code 9001-2471 This credit card cannot be used" hatası alıyorum. Sebebi nedir acaba?

• Pissacore kullanıcısına yanıt

Şiliden almak istedigimde bende de hata verdi alamadim , ama japonyadan almistim 2 hafta önce

• The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom — Overview Trailer

• aschil kullanıcısına yanıt

Eylül ayı şampiyonlar ligi gibi ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
  • kusura bakmayın pek bilgim olmadığı için soruyorum, switch oled almaya niyetim var da;

bunu tv'ye bağlayıp iki kişi oynama şansım var mı görüntülerde tek kol var?

birde bunda ps plus, gamepass tarzı hizmet var mı malum oyunları baya pahalı?

teşekkür ederim şimdiden.

• brnbry kullanıcısına yanıt

Ekim Kasım da iyi Mario party ve Mario bros yeni oyunlar geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 13 Eylül 2024; 12:16:19 >
  • sufistike kullanıcısına yanıt

Tv ye bağlayıp 2 kişi oynarsınız kollar 2 ye ayrılıyor ayrıca ek gamepad alabilirsiniz tv de 2 kişi oynamakta sorun yok bazı oyunlar 4 kişi bile oynanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 13 Eylül 2024; 19:10:54 >
  • Demir1357 kullanıcısına yanıt

Sağolsun son senesinde bile kürekle exc oyun atıyor Nintendo ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

Switch 2 umarım geriye dönük uyumlulukla BotW,TotK gibi oyunları en azından dock modda 1080p 60 FPS oynatır.

Tears of the kingdom duruyor henüz, duruma göre yeni cihaza saklarım ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

Sağ ve sol kol çıkıyor 2 ayrı kol oluyor uyumlu oyunlarda hocam.

Kutu içeriğinden çıkan kızaklar ile birlikte şöyle 2 adet kolunuz olacak

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Switch komple bir sistem olarak geliyor hocam içinden TV'ye bağlayabilmeniz için dock'u ve hdmi kablosu da mevcut sorunsuzca bağlayabilirsiniz.

Oyun kısmı maalesef çok pahalı, ben cihaza çip taktırmanızı (kırdırmanızı) tavsiye ederim açıkçası.

• brnbry kullanıcısına yanıt

Eğer çip taktirirsa online oyunları oynayamaz ben tavsiye etmiyorum . Benim mesela en cok oynadigim oyun world of tanks blitz

• caneria kullanıcısına yanıt

Orjinal firmware üzerinden oynar diye biliyorum.

• Demir1357 kullanıcısına yanıt

hocam baktım nintendonun gamepass hizmeti yokmuş tr'de o nasıl oluyor başka ülkeden mi alınıyor, birde aylık ne kadara denk geliyor? Kırdırma olayına girmek istemiyorum zaten oynayacağım bir pokemon serisi olur birde zelda ve mario gibi exc. oyunlar.

Nintendo'nun gamepass gibi bir hizmeti yok zaten, sadece TR'de değil başka ülkelerde de yok.

Online oyun almak istiyor isen de başka ülkelerden hesap açacaksın mecburen.

Bazı dönemler oyunlar veriyor , atiyorum 4 tane random oyun 1 hafta oynaması ücretsiz . Onun disinda hesabini diğer ülkelere alarak ucuza oyun alabilirsin . Aylik üyelik japonyada 71 tl mesela , atacagim site den bakabilirsin

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★eshop-prices.com
    eShop-Prices.com – A price comparison tool for Nintendo Switch games
    https://eshop-prices.com/?currency=TRY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneria -- 13 Eylül 2024; 15:32:47 >
  • caneria kullanıcısına yanıt

hocam en mantıklısı sanırım 2 3 oyunlu satılan nintendo alıp 3 5 ay idare etmek gibi görünüyor.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt

bunu duymak kötü oldu ya oyunlar baya ateş pahası

• 
Sayfa: önceki 24462447244824492450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.