Şimdi Ara

Niye Herkes LOST'u İzlemem İçin Israr Ediyor..? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben izle demiyorum hatta izleme iyice ayağa düştü lost :S
  • Lost baydı artık. İlk 2 sezonu iyi izledim, 3.sezonda yarı iyi, yarı kotuydu.

4.sezon da tam sıçış oldu bana göre, ancak ilk 3 bölümü izledim, 4.bölüm ve gerisini birikmeye bıraktım, topluca izlerim hepsi bitince.

Bana göre en sağlam dizi Prison Break. Gerçi onunda bu ilk zamanlarda Mahone'la olan kovalamaca bitene kadar daha iyiydi. Ama sadece bir karsilatirma bu, hala saglam dizi.

Lost biraz da popüler kültürün parçası oldu, yoksa güzel izlencek dizi çok, bir lost degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falcon-etti -- 24 Mart 2008; 23:32:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pew

ben izle demiyorum hatta izleme iyice ayağa düştü lost :S

Aynen öyle hergün forumda en az lost ile alakalı 4-5 topic açılıyor
  • dexter forever
  • lostu yazın izleyin bence.ben geçen yaz başlamıştım.günde yarım sezon seyrettim bitincede g.t gbi kaldım ama ama aama... diye

şimdi izlemeye başlarsanız okul ,iş hayatı zarar görebilir.uykunuzdan oluyorsunuz da ondan
  • Bi kere şu ayağa düştü muhabbetini anlamıyorum nedir yani çogunluk izleyince 'Arkadaslar' bu mevzudan rahatsız olup elini eteğini cekiyormu yani??
    Bi de anladımki Prison Break tayfası Lost'u geçecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lynis -- 25 Mart 2008; 1:46:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Angelus

Boş geç lostu prison break yada the sopranos izle

Niye Herkes LOST'u İzlemem İçin Israr Ediyor..?

Niye Herkes LOST'u İzlemem İçin Israr Ediyor..?

digerini bilmiyorum ama prison break baydi ! uzattilar cok . Su anda tek izledigim LOST ! bende 1 sene geriden basladim izlemeye yani 2. sezondan beridir takip ediyorum . Cok guzel bir dizi , cokta ilginc ...

• quote:

Orjinalden alıntı: Lynis

Bi kere şu ayağa düştü muhabbetini anlamıyorum nedir yani çogunluk izleyince 'Arkadaslar' bu mevzudan rahatsız olup elini eteğini cekiyormu yani??
    Bi de anladımki Prison Break tayfası Lost'u geçecek..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.