Şimdi Ara

Nokia 2700 Mı Samsung c3200 mü ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    0 Cep telefonu alıcam ama kararsız kaldım bütçem fazla müsait olmadıgı için maksimum 200+20 tl verebilirim..
    Samsung monte Bar 3200 ve Nokia 2700 özellik acısından bence fark yok 2 MP kamera var ikisindede fiyat konusuna gelince Nokia 2700 219 Lira..Samsung c3200 170 falan diye biliyorum..
    Sizce hangisini alayım? Nokia almak istiyorum hem zarif bir telefon..Samsung c3200 ü hiç elime almıslıgım yok önerilerinizi bekliyorum..Tabi baska tellerde olabilir..

• Kimse görüş bildirmiyor mu ?
  • Mrb. Ben samsungc3200 monte bar siyah-turuncu olanı sipariş ettim dün gece. 6 yıldır severek kullandığım sony ericsson w700i artık ömrünü tamamlıyordu. Sony kullanıcıları için başka telefon kullanmak çok zordur. Bağımlılık yapar fotoğraf ve müzik kalitesi. Sony nin türkiyedeki malum durumundan dolayı nokia ya da samsung bakıyordum. Esasında samsungun geçen seneye kadar çıkardığı cep telefonları berbat aletlerdi. Şimdi bürük bir değişim görüyorum. İnşallah yanılmamışımdır. Bekliyorum gelince yorumumu yaparım.
  • sony ericsson T700 al 220 TL 0. Fiyatı 3.5 G var 3.2 mp pişman olmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castraelectro -- 7 Mayıs 2011; 19:22:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetih51

Mrb. Ben samsungc3200 monte bar siyah-turuncu olanı sipariş ettim dün gece. 6 yıldır severek kullandığım sony ericsson w700i artık ömrünü tamamlıyordu. Sony kullanıcıları için başka telefon kullanmak çok zordur. Bağımlılık yapar fotoğraf ve müzik kalitesi. Sony nin türkiyedeki malum durumundan dolayı nokia ya da samsung bakıyordum. Esasında samsungun geçen seneye kadar çıkardığı cep telefonları berbat aletlerdi. Şimdi bürük bir değişim görüyorum. İnşallah yanılmamışımdır. Bekliyorum gelince yorumumu yaparım.

Yorumuzu bekliyorum.
  • Telefonum geldi. 9 gündür kullanıyorum. 1 sorunu haricinde aslında inanılmaz memnunum. Kaldi ki ben eski bir sony ercisson hastası olduğum için kolay kolay beğenmem. c3200 dan beklentim çok yüksek değildi aldığımda. Çok telefon meraklısı da değilimdir zaten. Bu cihazın önce beğendiğim yönlerini sıralayım.
    1-Şarjı çok iyi gidiyor. Ben aldıktan sonraki ilk şarjını bitirtikten sonra kapalı vaziyette 12 saat şarja taktım. Şu saat itibariyle 6 gün doldu. Telefonu yeni aldığım için sürekli kurcaladım. Mp3 dinledim. Blutothunu kullandım. Çok fazla tel konuşması yapmadım. Şimdi bitmek üzere şarjı. Bu süre beni fazlasıyla tatmin etti.
    2-Geri dönüşüm kutusu özelliği ve istediğin bölümlere şifre koyabilme özelliği güzel yönleri. Benim bunlara çok ihtiyacım yok ama başkalarının olabilir.
    3-Menüsü kullanışlı ve de hızlı. bazı samsunglar gibi problemli değil. Kullanımı çok basit.
    4-Mp3 dinlerken hoparlör sesi yeterli diyebilirim.
    5-Kişiselleştirilebilir masaüstü özelliği de güzel. İlk geldiğinde facebook ve twitter gibi uygulamalara doğrudan erişim vardı. Ben telefonda nete girmediğim için kısayollarını değiştirdim.
    6-Hesap makinesini çok kullanan biriyim. hesap makinesi kullanımı da çok güzel ve basit.
    7-Ürünün kasası sağlam. Arka kapağı zor açılıyor diyorlar. Evet doğru ama bu özellik benim gibi fazla kurcalamayan kullanıcılar için güzel. Ayrıca bana göre telefon çok şık. Piyano black arka kapağı da şık duruyor. Parmak izi bıraksa da bana göre yine de güzel. Tuş takımı da gayet kullanışlı. Joysticki daha iyi olabilirdi. Turuncu yan tasarımı ayrıca bir hava katıyor telefona.
    8-Telefonun kamera çekimi yeterli. Ama otomatik netleme olmadığı için hareketli çekimlerde istenilen performansı alamıyorum. Video performansı da ürün fiyatına göre normal. Bana göre hiçbir telefon markası bu konuda sony ericssonun yanından bile geçemez. Samsungdan bu konuda zaten çok beklentim yoktu. O yüzden çok dert etmedim.
    Gelelim asıl sorunuma. Malesef bende de ahize problemi var. Ne karşımdaki beni net duyuyor ne de ben karşımdakini net duyabiliyorum. Karşımdakiler sesimin derinden ve uzaktaymış gibi geldiğini söylüyorlar. Hem de herkes bunu söylüyor. Bana da onların sesi boğuk geliyor. Ürün kullanılmış olduğu için aldığım site iade kabul etmiyor. Garantiye göndereceğim ama aynı problemi yaşayanlar en az 4 ay beklemişler. Üstelik bu telefonu alanların % 60 ında aynı sorun varmış. Alınca öğrendim.Boardının değişmesi gerekiyor diyorlar. 4 ay bir telefon beklenir mi hiç.
    Ben de özüme dönüp aşağıda linkini verdiğim sony ericsson siparişini verdim. Umarım pişman olmam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.