Şimdi Ara

nokia E72 ile ilgili sorunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    telefonu yeni aldım bazı problemler yaşıyorum.

1- internet kullanımında 4GB orta yoğunlukta bir kullanım için yeterli olur mu sizce
    malum Avea güven vermiyor düşündüğümün çok üzerinde fatura gelir diye tırsmaktayım :)

2- internetteyken ikinci bir sayfa daha açtığmda iki sayfa arasında gidip gelmeyi beceremedim
    bu nasıl oluyor?

3- hotmailimde bazı klasörler var ve bazı mailleri doğrudan oraya yönlendirdim. oysa telefonumdan e-postaya bağlandığımda sadece gelen kutusunu görüyor kendi yarattığım klasörleri göremiyorum

4- en önemli sorun, OVİ den uygulama indiremiyorum
    indiriliyor diyor ve %0 olarak kalıyor. acaba yanlış birşey mi yapıyorum, bunları PC üzerinden mi yapmak gerekli? teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insancapekinsanca -- 24 Ocak 2011; 18:09:16 >

• Selam, güle güle kullan arkadaşım.

Bildiğim kadarıyla cevap vermeye çalışacağım:
    1) Vodafone sınırsız cepnet kullanıyorum, hiç bir sıkıntı/e ksiklik yaşamıyorum
    2) Bir sayfa açtıktan sonra seçenekler, tuşkısayolları ve pencereyi değiştir seçeneği. Bu seçenekteki sayıyı aklında tutarsan sonrası için kolaylık olur.
    3) Hotmail kullanmıyorum ve mail ayarı yapmadım hiç. İstediğim zaman netten girip kontrol edebiliyorum çünkü.
    4) Ovide çok fazla seçenek yok, ben pek bir şey yüklemedim. Sadece gerekli 7-8 program var o kadar. Ama girdiğimde ovi çalışıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: ozkanduzgun

merhaba arkadaşlar
    telefonu yeni aldım bazı problemler yaşıyorum.

1- internet kullanımında 4GB orta yoğunlukta bir kullanım için yeterli olur mu sizce
    malum Avea güven vermiyor düşündüğümün çok üzerinde fatura gelir diye tırsmaktayım :)

2- internetteyken ikinci bir sayfa daha açtığmda iki sayfa arasında gidip gelmeyi beceremedim
    bu nasıl oluyor?

3- hotmailimde bazı klasörler var ve bazı mailleri doğrudan oraya yönlendirdim. oysa telefonumdan e-postaya bağlandığımda sadece gelen kutusunu görüyor kendi yarattığım klasörleri göremiyorum

4- en önemli sorun, OVİ den uygulama indiremiyorum
    indiriliyor diyor ve %0 olarak kalıyor. acaba yanlış birşey mi yapıyorum, bunları PC üzerinden mi yapmak gerekli? teşekkürler.

• teşekkürler gokmay, birçok sorunu hallettim.

ovi uygulamasında bir çok güzel uygulama gördm ama hala indiremiyorum:

1) indirme başarısız diyor
    2) bazen indirme yapıyor, ancak indirme tamamlandığında başlat seçeneğini tıklasam da birşey olmuyor. uygulamalar menüsünde ise indirdiiğm uygulamanın ikonu sönük bir şekilde duruyor ve ikona bassan da bişey olmuyor. (bunu e-buddy uygulaması için yaptım)

format sayesinde diğer sorunlar çözüldü hemen hemen
  • ozkan kardeşim öncelikle hayırlı olsun bende bu telefondan almayı düşünüyorum bilmiyorum denedinmi facebook,youtube vb. sitelerde sorunsuz bir şekilde videoları izleyebiliyormusun?
  • Rica ederim arkadaşım, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım her zaman..

quote:

Orijinalden alıntı: ozkanduzgun

teşekkürler gokmay, birçok sorunu hallettim.

ovi uygulamasında bir çok güzel uygulama gördm ama hala indiremiyorum:

1) indirme başarısız diyor
    2) bazen indirme yapıyor, ancak indirme tamamlandığında başlat seçeneğini tıklasam da birşey olmuyor. uygulamalar menüsünde ise indirdiiğm uygulamanın ikonu sönük bir şekilde duruyor ve ikona bassan da bişey olmuyor. (bunu e-buddy uygulaması için yaptım)

format sayesinde diğer sorunlar çözüldü hemen hemen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.