Şimdi Ara

NOKİA FİRMASI ÖNCEDEN NEYMİŞ?... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: NoVaRiX

Kereste üretip üretmedeigine dair araştırmalarımı sürdürmekle birlikte NOKIA'nın MUKEMMEL TV'ler ürettigini söyleyebilirim!! Gercekten inanılmaz bir görüntü kalitesi var.

ITT-nokia nın nin avrupa pazarına verdiği monitorleri diyorsun.

TR ye Schaub Lorenz ile verilen TV lerin kalitesinden bahsetmek sanırım abes olur.

Alayı dökülüyordu..
  • Demek takozluğun kaynağı kerestecil,kten geliyormuş
    Adamlar lastikleri test etmek için takoz üreteceğine Cep teli üretelim,arızalı çıkanları Lastiklerin altına koyup test edelim diye düşünmüşler herhalde
  • adamlar zeki azimlemişler geldikleri noktaya bak dünya iletişim devi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Acharad

quote:

Orjinalden alıntı: NoVaRiX

Kereste üretip üretmedeigine dair araştırmalarımı sürdürmekle birlikte NOKIA'nın MUKEMMEL TV'ler ürettigini söyleyebilirim!! Gercekten inanılmaz bir görüntü kalitesi var.

ITT-nokia nın nin avrupa pazarına verdiği monitorleri diyorsun.

TR ye Schaub Lorenz ile verilen TV lerin kalitesinden bahsetmek sanırım abes olur.

Alayı dökülüyordu..

Hayır, bildigin NOKIA markalı televizyonlardan bahsediyorum.. Incelemek istersen, Bostancıdaki BAŞARI servisinde göz atabilirsin..

• adam lastik üretiyo ama telindeki mesala 6630 daki arka kapak koruma lastigi zamanla kopuyo ne işşş anlamadımmm
  • INTERESTING

• quote:

Orjinalden alıntı: ac2ronay

isveçli bir arkadaşım anlattı...
    bende onun yalancısıyım...

NOKYA firması telefon sektörüne girmeden önce isveçin önemli kereste firmalarından biriymiş...
    ve onlarca tomruk ve kereste fabrikası varmış...

ben duyduğumda inanamadım ama yinede sizinle paylaşmak istedim...

isviçre degil finlandiyalı iki arkadas...ve hatta su an o iki arkadas yanlarında hiç ortak almadan bu hale gelmişler..ama tabi bunda mason locasının katkısıda büyük..yoksa nasıl dünyanın en büyük 2. yahudi lobisi olabilirlerdiki.
  • fay be
    kerestecilikten.........
    nerden nereye
  • Birincisi olayın Yahudilikle alakası var adam ne yapsaymış mutlaka dünya devi haline getirirlerdi o kardeşleri, ikincisi kereste olayı yanlış lastik olayı doğru üçüncüsü isveç değil finlandiya, dördüncüsü isveç demiş çocuk isviçre değil karıştırmayalım(benkadir05), beşincisi isveçli dünya devi ericsson dur bunuda unutmayalım. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozzy -- 6 Ekim 2005, 15:07:25 >
  • keresteci mi nerden nereye
  • nokia hakkinda ne değisik bilgiler varmis , lastik ureticisi olduğunu biliyordum ama su yahudilik, masonluk islerini yeni ogrendim,, ee neticede bu kadar hızlı ilerlemeninde bir buyuk destekcisi olacak
  • arkadaşın dediği doğru
    quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

nokia isveç firması değil. finlandiya firması. nokia bu işleri yapmadan once lastik bot filan üretiyordu. araba lastiği falan. kabloda. kereste uretiyormuydu bilmiyorum. 70lerden sonra bu teknoloji olaylarına girdi.
  • Konuyu başlatan arkadaş nokya yazmış nokia ile karıştırmayalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: realgs

Demek takozluğun kaynağı kerestecil,kten geliyormuş
    Adamlar lastikleri test etmek için takoz üreteceğine Cep teli üretelim,arızalı çıkanları Lastiklerin altına koyup test edelim diye düşünmüşler herhalde

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: pametnik

Konuyu başlatan arkadaş nokya yazmış nokia ile karıştırmayalım

• Arkadaşların dediği doğru.
    quote:

Orjinalden alıntı: M_MoRuK

arkadaşın dediği doğru
    quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

nokia isveç firması değil. finlandiya firması. nokia bu işleri yapmadan once lastik bot filan üretiyordu. araba lastiği falan. kabloda. kereste uretiyormuydu bilmiyorum. 70lerden sonra bu teknoloji olaylarına girdi.

• Bu iş daha çoooook uzar..
  • ne oldum değil,ne olucam demeli
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.