Şimdi Ara

Nokia Lumia 920 yardım lütfen !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar.İphone 4S kullanıcısıyken Nokia Lumia 920 kullanmaya başladım.Bu telefonu aldığıma pişman mı olmalıyım sizce? şu an için berbat uygulamalarla yüzyüzeyim.youtube da video bile izleyemiyorum microsoft un kendi youtube uygulamasıyla.4 g görüntülü konuşma özelliği var diye aldım şu an için böyle bi özellik yok telefonda.Facebook uygulaması bile berbat.Gerçekten bu konu hakkında fikir sahibi olan arkadaşların yarıdımlarını bekliyorum.Şuan için büyük pişmanlık duymaktayım Lumia aldığıma.Ve büyük bir sıkıntı daha doğru dürüst hiç bir sitede yardım alınabilecek düzeyde bilgi yok Lumia ile ilgili.Alet tamamen sır küpü.Lütfen bilgilerinizi paylaşın yardım edin kıracam bu telefonu artık :( Bunlara bi artı daha İphone 4s'i Desktop Pc'ye bağlayıp Modem olarak kullanabiliyordum.Bu alette bu özellik var ama onuda başaramadım yani çıldırmak üzereyim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@@Zz -- 7 Ocak 2013; 2:17:27 >

• Teğmen Sakin ol.Askerler pes etmez.Biraz araştır.Herşey elinin altında,1 tuş kadar uzak sana.Bende S3 kullanıcısıyım.ama bu cihazda güzel.modem özelliğide N serisi cihazlarda bile vardı bunda da kesinlikle vardır.
  • Lumia 920 düşünüyordum ama, vazgeçtim.. Üzerine biraz daha para katıp, iphone 5 alacağım.. Lumia'nın internet'te batarya ömrü 5 saat.. iphone 5'in ise 10 saat.. Batarya dayanıklılığı ve uygulama zenginliği ile Iphone 5 daha tercih edilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende iPhone 4s satip Lumia 920 aldim. Gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube için metrotube uygulamasını tavsiye ederim.

internet paylaşımını ayarlarda internet paylaşımı sekmesinde bulabilirsiniz ama kablosuz ağ olarak paylaşıyor. kablo ile eski wp 7.5 de zune üzerinden yapabiliyorduk diye hatırlıyorum ama yenisinde hiç denemedim

görüntülü görüşme için skype ı tavsiye ederim
  • İyi de telefonun ana sayfasında bu tür şeyler zaten paylaşılıyor. WP platformu yavaş yavaş yeşillenecek cinsten. Siz IOS'tan geçince direk IOS hayatınız gibi devam mı etmeyi umuyordunuz?
  • Gerçekten ios kalitesinde beklemiyordum fakat güzel bir Facebook Youtube uygulaması olmaz mı yani bunları bekliyordum sadece ama onlar bile yok.Microsoft un kendi Facebook uygulamasını indirdim rezalet Youtube aynı,mesela sadece telefon rehberini göremiyorsun Facebook listendeki adamlarıda görüyorsun ve bu mecburi herhangi bir ayarı yok bu dediğim durumun.masaüstü pc ye bağlayıp modem olarak kullanmayı da ancak masaüstü pc ye Bluetooth cihazı takıp yapabiliyorsun Nokia nın 444 lü numarasındaki bayan sadece o şekilde oluyor dedi.daha evvelinde iphone u kablo ile bağlayınca oluyordu bu da yok &#55357;&#56862; görüntülü konuşma skyp falan indirirsen oluyor ama telefon özelliklerinde 4g var diye satıyorlar.Nokia da ki bayanın söylediğine göre onlarda bizler gibi güncelleme bekliyorlarmış bakalım görelim.insanlar vaaaay güzel telefon diyince bunları anlatamıyorum utancımdan rezil olduk valla ☹

• Metrotube indirdim gerçekten microsoftun kendi Youtube uygulamasından 10 kat daha güzel.benim anlayamadığım durum Microsoft bu metrotube u yapan adamlardan daha mı az biliyor bu işi çıkamıyorum işin içinden yeminle....&#55357;&#56398; Bir tane iyi özellik yazayım mükemmel bir kamera kalitesi var gece iphone ile barda resim çekemezken bununla gündüz dışarıda resim çeker gibi çıkıyor sayabileceğim en iyi özellik şimdilik bu Bi de harita tabii inanılmaz güzel bunlar garip şekilde ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.