Şimdi Ara

Nokia Music Manageri ;-)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ayni albüm (13 parca) mp3 olarak tele gecirdigim zaman tam 74,80mb hafiza aliyor.
    simdi ayni albümü (13 parca) nokia pc suite üzeri yani nokia music managerle gecirdigim zaman->
    sadece ama sadece 19,20mb aliyor ve aac yani M4 de ceviriyor.

bence bu süper bisey, su an bende 2gb miniSD var ve dünyanin müzigi siyo icine. bizim buralarda su an 4gb cikti (€70.-)

acaba alsami??! ozaman ..............ohhhhhhh........

sadece bilginize!

• evet, bu yazilimin bir ozelligi, muzigi isleyerek atiyor ve yer kazanci sagliyor.
  • Peki arkadaşlar MP3 ile aralarında bariz kalite farkı vs. oluyor mu ?
  • ses kalitesi deişiomu aacye deiştrince benim bildiim deişio
  • hic ama hic bisey degismiyor->ses kalite hepsi ayni->sadece format degisiyor
  • O zaman denemekte fayda var tabi.
  • ayni muzigi;
    mp3 olarak 4.532 kb,
    m4a olarak 1.130 kb,
    aac olarak 2.913 kb donusturdukten sonra telefona attim ve ayri ayri yaptigim dinlemeler sonucu, ses degisikliginde fazla bir fark alamadim. ama yinede aac ve m4a birazdaha tiz ayni zamanda yuksek ses cikisi sagliyor. saniyorum, iki kati muzik sayisina degecek bir donusum olsa gerek.
  • mp4 e çevrilen müziklerde kıst kust kuist gibi sesler geliyo
  • mp4 degil m4
  • quote:

Orjinalden alıntı: nobrain
    mp4 degil m4

hatta m4 de degil m4a ama biz birbirimizi anliyoruz ya, ha mp4, ha avi4.
  • vallahi ben denedim bendeki muziklerin kalitesi mp3 64bit

ama bu programi denedim onlardan daha yuksek cikti yani bu program yannis ..bir faydasi yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan6681

vallahi ben denedim bendeki muziklerin kalitesi mp3 64bit

ama bu programi denedim onlardan daha yuksek cikti yani bu program yannis ..bir faydasi yok..

arkadas da ayni telden alacak, bir beraber inceleriz ayni telnen ama bence hic bi fark yok dedigim gibi bence
  • direkt olarak CD'den program vasıtasıyla telefona atıyorsunuz galiba. CD'deki parçalar da mp3 formatında değil sanırım. Ben mp3 ten aac'ye dönüşüm yaptım ve kalite kaybı bariz bir şekilde anlaşıldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.