Şimdi Ara

Notebook'a DVD Writer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu nasil olur, ne kadara patlar, nerelerde bulabilirim?
    tavsiye edermisiniz?(Benim bir arkadasin notebookta var ama memnun degil de o yuzden. yazdigi bazi dvdleri -dmsolsun verbatim olsun- okuyamiyomus. bu neden kaynaklaniyor olabilir?)
    bilgisi olanlar cevap yazabilirse cok memnun olurum

• ekleme yapıyorlar ama ne kadara olduğunu bilmiyorum
    pahalı olsa gerek.

birde bazı yerler garanti ayağına emmece gömmece yapıyorlar.Bizim bir arkadaş
    Dell notebooğuna 135 dolar + Kdv ye sadece 256 Mb 266Mhz lik ram taktırdıda.

Sen sen ol dikkatli ol, bu işlerden anlayan arkadaşlarına , bu foruma ve oda arkadaşlarına güven derim ben...
  • notebookta optik cihazlar çok hassas oluor. yazdığını okuyamamada bundan kaynaklanıor bence. bendeki asus notebookun combosu toshiba marka ama cdrw lerde bu yazdığını okuyamama problemini yapıor. aynı sekilde arkadaşımdaki siemens dede dvdrw çok medya seçior ve okuyamama gibi yaptığı süprizler oluor.

bende bunları göz önüne alarak usbden bağlayabildiğim kutulardan aldım ve birde asus 1604p dvdrw aldım. şu ana kadarda sorunsuz olarak yazmaya ve okutmaya devam ediorum.
  • quote:

birde bazı yerler garanti ayağına emmece gömmece yapıyorlar.Bizim bir arkadaş
    Dell notebooğuna 135 dolar + Kdv ye sadece 256 Mb 266Mhz lik ram taktırdıda.

keşke ramı kendi alıp taksaymış. dell hangi modeliydi acaba?
    dell latitude serisinde kasayı açmadan her parça değiştirilebiliyor.
    hdd, ram kendim taktım....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.