Şimdi Ara

Notebook için tv kartı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadalar bir suredir notebook pc kullanıcısıyım ve eski desktop pc' mden gozumun aradıgı tek ozellik tv kartı yok.satılan kartlarında tamamı analog kartlar en azından şimdiye kadar ben oyle biliyordum.gecende teknosa da dolasırken flyvideo nun notebook için bir tv kartını gordum kart hem analog hem dijital yayınları dedtekliyordu tek dezavantajı kumandası yoktu ve fiyatı 185 ytl idi.odasında canaktan cekilmiş hazır bir hattı olan bir insan olarak bu kart benim işimi ne kadar gorur detaylı ozellikleri hakkında bilgisi olan varmı yada buna alternatif olarak onerebileceginiz bir kart var mı??

şimdiden cok teşekkurederim...

• Avermedia cardbus kartı kullandım. kaliteli görüntüsü vardı. Ama size uydu yayını da alabilecek birşey lazımsa "hybrid" bir kart lazım. Flyın sizin bahsettiğiniz ürünü var. Kumanda olmaması ıskıcı birşey ama kumandayı uydu yayını gösteren programlarda kullanmak kolay değil. Yardımcı programcık gerekiyor. Kartın kendi yazılımı zayıf gelirse 3. parti yazılımlarla uyumlu olmasını (progdvb vs.) göz önünde tutarsanız iyi olur.
    Kolay gelsin
  • valla bende avermedia cardbus kullanıyorum çoooook memnunum tavsiye ederim
  • Arama yaparsan bir sürü sonuç bulacaksın. Bizim yazılarımızı oku ve karar ver.

Skyvision USB 2.0 benim tavsiyem..
  • Arkadaşlar bende acer 5652 notebook var
    İçerisinde avermedia hybrid tv kartı var ve uydu kullanmak istiyorum.
    fakat kanal araması yaptıgımda sadece trt1,trtturk ve bir kanalı daha buluyor.
    Bilgisayarda skystar tv kartı ile kullandıgımda hiçbir sorun yoktu progdvb kullanabiliyordum
    simdi ne tavsiye edersiniz
    napmalıyım?
    teşekkürler
  • cevap verirseniz sevinirim
  • o kart analogsa onlari bulmasi normal.

ayrica laptop icin tv karti almayin bence cok gereksiz yani aynı keyfi vermiyor bence
    yinede size kalmiş.
    digital tv kartlarinin usb olanını alacaksiniz. skyvision + skystar
  • kart analog yada digital in altında listede yok
    hybrid diye ayrı bi liste yapmıslar bunun için
    ne demek oluyo yani?

Input
    S-Video
    Composite (RCA)
    TV Antenna Input
    FM Radio Antenna Input

TV System: DVB-T, PAL/SECAM/NTSC(Worldwide)
  • cevap lütfen :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: bitdaemon

Slm arkadalar bir suredir notebook pc kullanıcısıyım ve eski desktop pc' mden gozumun aradıgı tek ozellik tv kartı yok.satılan kartlarında tamamı analog kartlar en azından şimdiye kadar ben oyle biliyordum.gecende teknosa da dolasırken flyvideo nun notebook için bir tv kartını gordum kart hem analog hem dijital yayınları dedtekliyordu tek dezavantajı kumandası yoktu ve fiyatı 185 ytl idi.odasında canaktan cekilmiş hazır bir hattı olan bir insan olarak bu kart benim işimi ne kadar gorur detaylı ozellikleri hakkında bilgisi olan varmı yada buna alternatif olarak onerebileceginiz bir kart var mı??

şimdiden cok teşekkurederim...

Kardeş 185 ytl lik olandan ben aldım. ayrıca o trıo yani hem uydu hem analog ve video hemde karasal digital yayın için uyumlu ve kumandası da var. benim ss2 harici tv kartım olduğu için uydusuna bakmadım. ancak analog tv ve video için kullandım hatta digiturkten bağlantı yapıp kesintisiz 8.5 saat kayıt bile yaptım. bence fiyatta çok cazip. aldıktan sonra eksiklerini öğrenir ve uzman olursun...

• benim sorunuma yardımcı olabilecek olan var mı acaba?
  • @WeXoN o kart analog bi tv karti
  • tesekkurler..
    fakat kanal arması yapmak için
    digitaltv dvb-t secenegi vr
    bu neden o zaman?
  • yardım lütfen
  • Dostum DVB-T yayına geçen çok az kanal var. Şu anda o işini görmez. Ancak tavsiye ettiğim Skyvision USB 2.0 diğer işleri de görecektir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.