Şimdi Ara

Notebooklar hakkında bilgi sahibi olanlar HP dv5t hakkında birkaç soru..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, birkaç konuda yardımınızı almak istiyorum. Aşağıda özelliklerini yazdığım notebooku almak istyorum. Ancak merak ettiğim birkaç konu var.. Öncelikle 15.4" bir ekranda 1680x1050 çözünürlük nasıl olur. Yazılar vs. çok ufak görünür mü? Filmlerde güzel olacağına eminim gerçi ama mesela oyun oynayacak olsam native çözünürlükte zorlar mıyım bu ekran kartını?? Tabi oyundan kastım soliatire değil. High End oyunlar. Çok emin değilim fazla oyun oynanmaz belkide ama en büyük kuşkum bu konuda.

Ayrıca sizce bu işlemci yeterlimidir? 75 dolar fazla verip 2.26 yada 150 dolar fazla verip 2.4ghz almama çok gerek varmıdır. Bu fiyat farkına değecek bir performans farkı elde edermiyim?

Ayrıca aklınıza gelen bir şey varsa iyi veya kötü bildirirseniz sevinirim konfigürasyon hakkında..

Customize ettiğim HP dv5t özellikleri:

Intel(R) Core(TM)2 Duo Processor P7350 (2.0GHz)

15.4" diagonal WSXGA+ High-Definition HP BrightView Infinity Display (1680 x 1050)

4GB DDR2 System Memory (2 Dimm)

512MB NVIDIA GeForce 9600M GT

320GB 5400RPM SATA Hard Drive with HP ProtectSmart Hard Drive Protection

[For BrightView Infinity Display] Webcam Only

Intel Next-Gen Wireless-N Mini-card with Bluetooth

SuperMulti 8X DVD+/-R/RW with Double Layer Support

HP Integrated HDTV Hybrid Tuner

High Capacity 6 Cell Lithium Ion Battery

Genuine Windows Vista Home Premium with Service Pack 1 (64-bit)

toplam : 1403$

Teşekkür ederim..

• Arkadaşım ne istediğini bilmiyon soru doğru soramıyorsun onun için kimse cevap ver miyor
  • zeki arkadaşım çözünürlük atrrıkça yazı küçülücek diye bişey yok sadece görüntü daha net olur örneğin bir simge 50 pixel den oluşucagına 100 pixelden oluşur geçişler vs daha net olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.