Şimdi Ara

NW-A1000 ICIN EN IDAEL KULAKLIK?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya birsuru kulaklık var iyi kaliteli ama hepsi ıpodlar icin sanırım bu cıhaz ıcın en ıyı olanı hangısı

• arkadasim ipodlar için olan kulakliklar bütün mp3playerlere uyumludur..
  • Nw-a1000 ile Sennheiser Cx300 kullanıyorum. Orjinal kulaklıkla müzik dinlenmiyor buna alıştıktan sonra. Tavsiye ederim. Bu arada taklitleri mevcut. Taklidi ayırt eden özellikleri belirten bi rbaşlık olacaktı bu forumda bi arat istersen.
  • hepsi ipodlar için değil.bütün mp3 playerlarda kullanabilirsin.
    benim tavsiyem creative ep630 olacaktır fiyatı yaklaşık 50 ytl.
    sony nw-e107 ile gayet güzel performans veriyor.
    ama eğer 100 ytl nin üzerine çıkabilirsen v-moda vibe ya da sennheiser ie4 alabilirsin.
  • Piyasada bulunan kulaklıkların %95 i standart bir çıkışa sahiptir dolayısı ile standart bir girişe sahip(standart girişi olmayan bi mp3 çalar bildiğim kadarıyla yok zaten) bütün mp3 çalara uyumludur.
    Sana tavsiyem benimde kullandığım sennheiser in PX 100 modeli olacaktır fiyatı 80-90 ytl arasında,kulak içi ise sennheiser cx300 ve creative ep 630
  • BENCE CX300 AL
  • cx300 al ama şimdi değil bu ayın 19unda bu kulaklık yeniden stoklara girdi ve fiyatı 76 milyon gibi uçuk bir fiyat bu kulaklığın 56 milyona satıldığını da gördüm ben geçen sene yurtdışında 17 dolar gibi fiyatlara düşen bu kulaklık hala burada artışa uğruyor? çünkü bizim reklamlarımız ve ucuz pahalı atlamamız tabiki. biraz bekleyin ve görün fiyat 60 civarına düşünce ben de alacağım
    ve tabiki CX300
    iyi forumlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.