Şimdi Ara

ODTÜ İKTİSAT YAZANLAR TOPLANSIN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
4.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up hic yazan yok mu ya

• koca forumda 4 kisi yazdik heralde

• up

• sıralamam 3680 odtü işletmenin altına yazdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doxxii D kullanıcısına yanıt
    isletme gelir sana hocam

• up

• ilgi dusuk sanirim bolume

• up

• 3.2 sıralamayla odtü işletmenin altına yazdım hocam
  • ssttdd S kullanıcısına yanıt
    isletme gelmis hayirli olsun.cevrende yazan varsa hangi siralamayla hangi tercihlerin altina yazdilar

• kral_atiba K kullanıcısına yanıt
    forumda ilgi düşük lakin odtü işletme isteyip gelmeyenler altına burayı yazmış olabilir
    ben bir tane gördüm 6k ile yazıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gothmog1283 -- 1 Ağustos 2019; 13:25:17 >
  • Ben yazdım hatırlıyorsunuzdur muhtemelen diger basliktan

• gothmog1283 G kullanıcısına yanıt
    hocam odtu isletmenin altina mi yazmis iktisati?

ertan sinan sahin hoca da soyledi tm 5-7k arasi cok fazla mf ci var bu durum avantajimiza bence

• Valkyrimon V kullanıcısına yanıt
    evet hocam.size hayirli olsun simdiden

• Batikonn B kullanıcısına yanıt
    hocam 7k ile yazan arkadasiniz hangi tercihleri altina yazdi

yok direk iktisat yazdı
    hocam fazla sayısalcı mevzusu her sene olur ona takılma derim geçen seneden taş çatlasın 200-300 sayısalcı daha fazla vardır ilk 10k da ki bu sene hukuktan kontenjan azaldı ve gördüğüm kadarıyla hukuka ilgi azaldı iktisat seçip özelde okumak istemeyen ya boun ya gs ya da odtü seçicek ilk 3 te bunlar ben çok rahat benim sıralamamdan yukarda 10 kişi gördüm odtü iktisat yazıcak
    size muhtemelen gelir ama benim muhtemelen gelmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gothmog1283 -- 1 Ağustos 2019; 15:8:46 >
    hocam nerelerde gordunuz 10 kisi sosyal medya mi gercek hayat mi?bir de kac tanesinin siralamasi 7.6k dan iyi?

tabi bir de soyle bakmak lazim siralamalarimiz 7.6 ve 8.3 yani okul 90 kisi aliyor biz son 20den girecegiz tahminen bizden iyi 70 kisi olacam her turlu

sosyal medyada gördüm hocam benim 8.3 bile değil 8396 daha çok 8.4 okul zaten 8.6 ile kapamış ya sondan giricem ya da giremicem
    gördüklerimin sıralaması 7.6 dan iyiydi geneli ki hocam mesela geçen sene 32.si odtü iktisat seçti bilmediğimiz kim bilir kaç kişi var
    bende ariyorum sosyal medya da ama goremiyorum sen nererde gordun.

yani evet tabiki ilk 1000den girende olacak,isletme tutarken yazan falan da var.ama azinlik bunlar.bizim icin kriter 5k-9k araligi

gecen seneden farkli olarak ybs ve ut ye ilgi baya buyuk 4-6k araliginda. hukuklara ilgi azalmadi hocam kontenjan azalmasi da hukuklar arasinda etkiliyor genelde.hukuk isteyen ankara altina hacettepe ya da istanbul altina marmara yaziyor.

ve ertan sinan sahin hocaya gelen sinav sonuclarindan cikardigi sonuc bizimde tahmin ettigimiz gibi 5-7k arasinda inanilmaz sayisalci var. hatta benim kendi analizlerime gore bu 2k lik kisimda sayisalci sayisi 1500+

ben mesela 1 ayt mat neti fazla yapsam 6200 olacakmisim.sayisalcilar sebebiyle cok yigilma olmus.benimde cevremde cok var sayisalci olup tm de 5k ya giren matematikleri ve tyt leri iyi oldugu icin az bir edebiyatla giriyorlar zaten.

benim siralamam gecen seneye gore 5200 geliyordu sinavda 7600 geldi.bence sinavlar arasinda pek bir fark yoktu hadi diyelim 2019 kolay ama yine de 2400 fark ettirecek kadar(ki tyt mat ve ayt tarih den 1er dogrum iptal oldu onlar iptal olmasa yani onlar yerine dogru soru olsa belki siralamam 4600-4700 olacakti) bunun sebebi gecen seneden daha fazla sayisalci olmasi bence

ki zaten gecen sene herkese beklediginden iyi geldi ama siralamalar yukseldi.sebebi 2017de arada sayisalci sayisi 2018den fazla.2019da yine fazlalasti bence

kendi yorumum

bogazici isletme ve iktisat 1-1.2 arasina kadar yukselecek
    bilkent isletme ve iktisat 1.5 civari
    odtu isletme 5k
    odtu iktisat 9-10k civari diye dusunuyorum

odtu isletme ve odtu iktisat ozelinde gecen sene mesela 3k yapan birisi bilkent koc olmayinca odtu isletme ve iktisat yazmisti.bu sene sanki ybs ve ut ye ilgi yukselmesi olumlu yonde etkileyecek

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.