Şimdi Ara

Oğlumu Beşiktaş Taraftarı Yapayım mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fenerbahçeli doğdu ama sanırım Beşiktaş lı olacak
  • Delikanlı adam renkli takım tutmaz. Doğrusunu yaparsın
  • kemorelli K kullanıcısına yanıt
    Niye böyle saçma bir şey istiyorsun ki ? Oğlanla bir olup Fenerbahçe maçlarını izlemek seni sevindirmez mi ? Gol attığında beraber sevinmek.Yediğinde beraber üzülmek. Kaçırdığında beraber sinirlenmek.İlk kez böylesini görüyorum.
  • Bence de galatasaraylı yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 kere besiktas diye fısılda kulağına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayir oda fenerbahceli olmali

• quote:

Orijinalden alıntı: kemorelli

Ben fenerbahçeliyim oğlanın farklı takım tutmasını istiyorum Beşiktaş daha sempatik geliyor sizce hangi takımı tutsun

Sen fenerli olma abi :D

• Hocam ben Galatasaraylıyım ama senin yerinde olsam Fenerli yapardım. Çünkü kendi açımdan düşünüyorum oğlumla aynı forma altında maçlara gitmek yada TV karşısına kurulup birlikte destek olmak güzel duygu olsa gerek.

Gerçi oğlunu başka takımlı yapmayı düşündüğüne göre fazla futbolla iç içe değilsin, dediklerimi pek yapmazsın gibi bir izlenim yarattı. O zaman Galatasaraylı yap
  • Beşiktaşlı yap tabi ki de :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Hocam ben Galatasaraylıyım ama senin yerinde olsam Fenerli yapardım. Çünkü kendi açımdan düşünüyorum oğlumla aynı forma altında maçlara gitmek yada TV karşısına kurulup birlikte destek olmak güzel duygu olsa gerek.

Gerçi oğlunu başka takımlı yapmayı düşündüğüne göre fazla futbolla iç içe değilsin, dediklerimi pek yapmazsın gibi bir izlenim yarattı. O zaman Galatasaraylı yap

Kardeş gittiğim maçın haddi var hesabı yok , 3 Temmuzdan sonra ne kombine ne digitürk aldım , maçların özetlerini ara ara takip ediyorum

Aziz Yıldırım başkanlıktan ayrıldıktan sonra kombine alıcam yine maçlara gitmeye devam edicem , oğlan da Beşiktaşlı olsun ki vodafone arena da maç izleyebilelim

• Demekki gerçek fb li değilsin

Not : gsliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kemorelli

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Hocam ben Galatasaraylıyım ama senin yerinde olsam Fenerli yapardım. Çünkü kendi açımdan düşünüyorum oğlumla aynı forma altında maçlara gitmek yada TV karşısına kurulup birlikte destek olmak güzel duygu olsa gerek.

Kardeş gittiğim maçın haddi var hesabı yok , 3 Temmuzdan sonra ne kombine ne digitürk aldım , maçların özetlerini ara ara takip ediyorum

Aziz Yıldırım başkanlıktan ayrıldıktan sonra kombine alıcam yine maçlara gitmeye devam edicem , oğlan da Beşiktaşlı olsun ki vodafone arena da maç izleyebilelim

TT Arena neyinize yetmiyor Aziz Yıldırım oradan ayrılmaz ben size söyleyeyim. Sen çocuğu Galatasaraylı yap en azından Avrupa turuna çıkarsınız

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.