Şimdi Ara

Öğrenciye araba tavsiyesi 25-35 arası bütçe var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar öğrenci için bu fiyatlara araba bakıyoruz.okula gidip gelmek için.peugot 206 falan ideal gibi duruyor ama kaç model kaç km de olmalı siz neler önerirsiniz? Peugeot çok sıkıntı yaşatır mı?başka marka modellere açığım, sedan istemiyoruz hatchback her türlü araba tavsiyesi bekliyorum sizlerden.

• 206 öğrenciye yakışır tavsiye ederim 30 a yüksek modelli düşük km bulursun sorunsuz binersin 5 yıl
  • bence temiz km si düşük palio dizel iş görür. parça vergi falan ucuz. bakımı ucuz kolay.
  • defiant82 kullanıcısına yanıt

Şu araç nasıl hocam pahalı mı biraz fiyatı yoksa iyi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daydream33

Şu araç nasıl hocam pahalı mı biraz fiyatı yoksa iyi mi?
    Pahalı bence km çok yüksek daha düşük bulunur bence 30 dan fazla verme 206ya

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam km kaç civarında olmalı bu yaştaki araçlarda ?bir de Peugeot dizele hiç bulaşmayayım diyorum temizini bulmak imkansıza yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daydream33

Peki hocam km kaç civarında olmalı bu yaştaki araçlarda ?bir de Peugeot dizele hiç bulaşmayayım diyorum temizini bulmak imkansıza yakın.
    Yani şu zamanda temiz 206 bulmak zor gibi 140 150 bin km civarı ağır bakımları yapılmış (özellikle alt takım,ön düzen ,triger ,süspansiyon vs..)bulursan kaçırma derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.