Şimdi Ara

Öğrenciye Para Kazanma Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
4
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğimiz ufak tefek püf noktaları , günlük haftalık part-time işleri , kısa yoldan az da olsa para kazanma noktalarını birbirimizle paylaşalım.örnek olarak ben 1 tane yaziyim sizin yorumlarınızı da alta ekliyim

1-Üniversitelerde yemekler ucuz , yemek parasını evden alıp (1-2 tl günlük) akbil parasını da evden temin edersek , haftalıklarımızı kenara koyarak bir süre sonra elimize nakit geçirmiş olabiliriz.

• İddaa oynayanlar damlar şimdi
    Oynamayı bilmiyorum bende şu mereti

Edit: Yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derp -- 21 Şubat 2013; 3:54:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derp

İddaa oynayanlar damlar şimdi
    Oynamayı bilmiyorum bende şu mereti

banko maçları paylaşabilirsiniz yazıcaktım da vazgeçtim ben de
  • Bu mu para kazanma rehberi bu tasarruf rehberi olmuş.

En azından şimdilik birinci madde öyle gösteriyor.

• Deutsche Post'ta geceleri mektup duzenlemenin saati 15-16€. Herhangi bir markette kasiyerliğin saati 11-12€. Bekleriz. Günde 3 saat ayırarak ayda 1350€ gibi bir para kazanılır, uyku düzenimi bozmam derseniz 1000€ civarı olur. Sonuç: Türkiyedeki taze mühendisten çok alırsınız. Almanya akar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UselessHero

Deutsche Post'ta geceleri mektup duzenlemenin saati 15-16€. Herhangi bir markette kasiyerliğin saati 11-12€. Bekleriz. Günde 3 saat ayırarak ayda 1350€ gibi bir para kazanılır, uyku düzenimi bozmam derseniz 1000€ civarı olur. Sonuç: Türkiyedeki taze mühendisten çok alırsınız. Almanya akar.

Tr için uygulanabilir şeyler yazarsak daha iyi olur
  • quote:

Deutsche Post'ta geceleri mektup duzenlemenin saati 15-16€. Herhangi bir markette kasiyerliğin saati 11-12€. Bekleriz. Günde 3 saat ayırarak ayda 1350€ gibi bir para kazanılır, uyku düzenimi bozmam derseniz 1000€ civarı olur. Sonuç: Türkiyedeki taze mühendisten çok alırsınız. Almanya akar.

nasıl gelcez hemen geliyorum dayımlarda berlinde zaten onlarda kalırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tisikkirlir Sipirmin

O haftalıkları yemek ve akbil için veriyorlar zaten. Sen bunların parasını evden alınca bide üstüne haftalık niye versinler Para kazanmak istiyorsan çalışacaksın işte bunun püf noktası falan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

O haftalıkları yemek ve akbil için veriyorlar zaten. Sen bunların parasını evden alınca bide üstüne haftalık niye versinler Para kazanmak istiyorsan çalışacaksın işte bunun püf noktası falan yok.

ayriyetten haftalık da veriyorlar o kadar da değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: from1

quote:

Türkiye için, öğrenciye yönelik bu tarz fırsatlar yok denecek kadar az. Cafelerde barlarda insanlar günlük 50 liraya çalışıyor, öğrenci adam ayırabileceği tüm zamanını ayırsa 30 lira alır. Uzatılan her dönem de ayrı masraftır ki bu durumda en iyisi ailenize ufaktan yük olmaktır. Öğrenci kredisi sistemi de olmadığından burda okumak işkence olmaktan öte bi hal almıştır düşük gelirli aile ve insanlar adına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tisikkirlir Sipirmin

quote:

quote:

Türkiye için, öğrenciye yönelik bu tarz fırsatlar yok denecek kadar az. Cafelerde barlarda insanlar günlük 50 liraya çalışıyor, öğrenci adam ayırabileceği tüm zamanını ayırsa 30 lira alır. Uzatılan her dönem de ayrı masraftır ki bu durumda en iyisi ailenize ufaktan yük olmaktır. Öğrenci kredisi sistemi de olmadığından burda okumak işkence olmaktan öte bi hal almıştır düşük gelirli aile ve insanlar adına.

Alıntıları Göster
    up

• iPhonedan para kazanmak isteyen pm atsin. Checkpoints ile para kazancaz. 25 dolar kazandimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

iPhonedan para kazanmak isteyen pm atsin. Checkpoints ile para kazancaz. 25 dolar kazandimm
    youtube'a güncel videoları vs. ekleyip adsense ile para kazanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

oturduk bir ay anket yaptik da ne oldu
    bilet isine girelim dedik, biletleri aldigim adam nane cikti. simdi tekrar aliyorum baska adamdan, bu sefer de millet guvenip bilet almiyor

siz siz olun once biraz bahtiniz acilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34

youtube'a güncel videoları vs. ekleyip adsense ile para kazanılabilir.

o nasıl oluyor?
  • quote:

quote:

quote:

Cafede barda günlük 50 lira veren olsa okumazdım bile Asgari veren yere şükretmek lazım.

- Part time işler harici kayda değer para kazanılmaz. Ha iddaa dan olur veya sitelerden reklam tık, olmadı youtube dan filan onlar 1 haftalık yemek parası anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Wars -- 22 Şubat 2013; 1:00:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marslı Adam

Bu mesaj silindi.
    Günübirlik işler oluyor ajanslarda kayıt olun çağırınca gidiyorsunuz

Bildiğiniz bir konuda ders verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifci

Günübirlik işler oluyor ajanslarda kayıt olun çağırınca gidiyorsunuz

Bildiğiniz bir konuda ders verin

Alıntıları Göster
    istanbulda günlük iş
    mesai bitimi parası nakıt olarak veriliyor
    garsonluk
    ülker arene, haliç kongre merkezi,nişanlar,düğünler vb gibi yerlerde calısılıyor arıyan varsa yardımcı olabılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nidanill

istanbulda günlük iş
    mesai bitimi parası nakıt olarak veriliyor
    garsonluk
    ülker arene, haliç kongre merkezi,nişanlar,düğünler vb gibi yerlerde calısılıyor arıyan varsa yardımcı olabılırım.

pm attim ama gitti mi emin degilim, bir de buradan sorayim dedim. nedir ne degildir bir bilgilendirir misiniz?
  • Ceviri yapan arkadaslar varmi merak ediyorum ne kadar kazaniyorlar sadece ingilizceden bahsetmiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.