Şimdi Ara

Öğretmenden sınav tüyoları.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
6
Favori
1.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gambitplayer

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mysterious

Bu forum ağır saf

http://forum.donanimhaber.com/m_82623779/mpage_2/f_//tm.htm#82648856

bilip bilmeden yorum yazma
    skype tan görüşmüştük beraber soru çözdük tartıştık falan kendisi şuan dershanede öğretmenlik yapıyor

Avukatı da geldi.Senin dediğin gibi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mysterious -- 14 Mart 2014; 12:56:46 >

• silgiyi ortadan ikiye bölünce kopan taraflarıyla silerken çok kötü siliyor önermem.
  • Teşekkürler ama silgiyi bölmem ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nickim Minaj kullanıcısına yanıt
    aynen
  • Hepsi iyi hosta brn bu silgi bolme meselesine katilmiyorum faberin o mavi silgisi bi bolundumu daha iflah olmuyor surekli parcalaniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler çok yararlı bilgiler vermişsin.Olumsuz yorumlara aldanmayın.Onlar ne dediğini bilmiyor
  • silgiyi ikiye bölmek aklıma gelmemişti ben de kara kara düşünüyodum silgi yere düşse napacaz diye teşekkürler tavsiyeler için
  • Lagras kullanıcısına yanıt
    tamamen kendi tecrübelerim sınavda öğrencilerin durumunu görünce dayanamadım size yazmak istedim...
  • Mr.Mysterious M kullanıcısına yanıt
    Mr.Mysterious seni inandırmak gibi bir derdim yok bir lisede öğretmenim ayrıca dershanede hafta sonları ve hafta içi iki gün derse giriyorum ayrıca sınava hazırlananıyorıum aslında geçen senede girdim ama oğlumun rahatsızlığından dolayı pek başarılı olmadım mat ve türkçe hariç o nedenle yeniden giricem sınava

bir de neden bu sitedekiler her yorum yazanı yalancılıkla ve cevap vereni saflıkla suçluyorsunuz anlamadım ?????
  • bu sitenin hastalığı bu , giren herkes yalancı düzenbaz sahtekar yorum yazanlarda kendilerini hafiye sanım yakalıyor amannnnnn ister inanın ister inanmayın der geçerim onlara ne yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: frood

Hepsi iyi hosta brn bu silgi bolme meselesine katilmiyorum faberin o mavi silgisi bi bolundumu daha iflah olmuyor surekli parcalaniyor

ben geçen sene silmiştim ama benim ki parçalanmadı hatta hala kullanıyorum bir parçasını :)
  • Hocam siz erkek misiniz yoksa bayan mı ona göre bişey sorcam da

• quote:

Orijinalden alıntı: darkorbitay

Hocam siz erkek misiniz yoksa bayan mı ona göre bişey sorcam da

bayanım sorabilirisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAYATist

quote:

bayanım sorabilirisin ?

Yok hocam neyse saolun. Iyi forumlar

• quote:

quote:

quote:

bayanım sorabilirisin ?

Yok hocam neyse saolun. Iyi forumlar

sanırım wc ile ilgili sorun vardı ?

• quote:

bu sitenin hastalığı bu , giren herkes yalancı düzenbaz sahtekar yorum yazanlarda kendilerini hafiye sanım yakalıyor amannnnnn ister inanın ister inanmayın der geçerim onlara ne yapalım

Ben profilinizde ygs denemesi önerisi istiyorum,konularda yavaş mı gidiyorum gibi konulara rastladım.Bu yüzden size bu yazıyı nereden alıntı yaptığınızı yazsaydınız keşke demiştim.Benden sonraki mesajlarınızda zaten kendinizden bahsetmişsiniz bir sorun yok konuda bence kimse kimseyi suçlamamış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frood

Hepsi iyi hosta brn bu silgi bolme meselesine katilmiyorum faberin o mavi silgisi bi bolundumu daha iflah olmuyor surekli parcalaniyor

ben geçen sene silmiştim ama benim ki parçalanmadı hatta hala kullanıyorum bir parçasını :)

Silgi meselesini daha ayrıntılı biçimde anlatabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgeozbinar34

Nasil yani mesela ben fenalik gecirsem kussam bisiler olsa beni lavaboya götürmeyeceker mi? He oldu ölelim iyice

Şöyle söyliyeyim bir arkadaşımın ablası sınavda bayılmış doğal olarak dışarı çıkarmışlar ve içeri tekrar girememiş. birşey daha; bir tanıdığımın arkasındaki kusmuş tanıdığıma da gelmiş ama ikisini de dışarı çıkarmamışlar
  • Ösym size karekodları ne zaman yapıştıracağınızı söylüyor mu? Sınavdan sonra halletseniz keşke..
  • Sınavda heyecandan bayılmayı anlarım da kusmak nasıl oluyor ya
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.