Şimdi Ara

OKCU KOXPCU OLAYIDA BİTTİ HADİ MUTLUYUZ:) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • zor banladıkları tek duurm var oda exp kasan demi,

dün gm yazıyor 3. party pprogram kullananlar cezalandırılıcaktır diye.

topu topu 3 kişi banladı.

onalrda cz koxp tu sanırım.

--

adamalr kasıyor koxp la exp i , ondan sonra koxp kullanmayıp kendi emeği ile kasanlar ezik oluyor.

daha demin ronarktaydım, ne moradonda ne lüfersonda adam akıllı bişey kesemezsiniz. koxpcular party kurmuşlar her yerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluelion

zor banladıkları tek duurm var oda exp kasan demi,

dün gm yazıyor 3. party pprogram kullananlar cezalandırılıcaktır diye.

topu topu 3 kişi banladı.

onalrda cz koxp tu sanırım.

--

adamalr kasıyor koxp la exp i , ondan sonra koxp kullanmayıp kendi emeği ile kasanlar ezik oluyor.

daha demin ronarktaydım, ne moradonda ne lüfersonda adam akıllı bişey kesemezsiniz. koxpcular party kurmuşlar her yerde

hayır exle koxp değil koxp kullananlar her şekilde banlanır zaten ama bir durum var ortada ve bu premiumla alakalı değil zamanında bir gmden direkt duyduğum bir cümle ağzından kaçtı bile diyebiliriz sonra çok kıvırdı ama doğruluk payı olduğunu zaman içinde anladım,gm lerin bazıları bazı accountları termınated yapamıyor bunlar gold üyelikli bilmem kaç bin dolarlık cash kullanmış charlar değil değişik bir durum çokda açmak lazım değil,ayrıca bişi duydum deneyin olurmu bilmiyorum hani connecting diyor ya serverların 3. lerine tıklayınca o anda f6 ya elinizi basılı tutarsanız oyuna giriyomuş birisi söledi ne kadar doğru bilmem:)

• quote:

Orjinalden alıntı: Master_Star

Priest iLe Mage ' dede Çıkarsa Biteriz Adam Lr OLdummu Biter Parasite Yeddimmi Yine Biter :S

zaten çıktı bilmiyomusun
  • ben bu adamı tanıyorum yaw beramusta bu adam party sine girmiştim ama hiç böle koxplu olduğunu farketmedim
  • koxper :(
  • o adam beramusta edirneden ismi murat bizim cafede
  • quote:

Orjinalden alıntı: Di3FoRYoU

artık sadece okcular koxper değil beyler gördüğünüz gibi,czde hergün bunlarla karşılaşıyorum bir tane koyayım dedim aynısını k2 ye ticket olarakda atıcam bakalım neler oluyor..

OKCU KOXPCU OLAYIDA BİTTİ HADİ MUTLUYUZ:)

Yanlış anlamayın, amacım kimseye laf atmak değil ama: burdaki ark rogue olabilir mi? yani gerekli str yi verip eline fantezisine böle bi alet alıp gösteri yapıo olabilir?

Şöyle söyliyim koxp u kullanırken (okçu olarak) elinize bıçak alabiliyorsunuz(başta bow ile başlatmak şart) ve bışakları çekip duruyo. Kanımca öyle bir olay? Sizin de yorumunuzu alayım.

• quote:

Orjinalden alıntı: alp_seeboy

quote:

artık sadece okcular koxper değil beyler gördüğünüz gibi,czde hergün bunlarla karşılaşıyorum bir tane koyayım dedim aynısını k2 ye ticket olarakda atıcam bakalım neler oluyor..

Yanlış anlamayın, amacım kimseye laf atmak değil ama: burdaki ark rogue olabilir mi? yani gerekli str yi verip eline fantezisine böle bi alet alıp gösteri yapıo olabilir?

Şöyle söyliyim koxp u kullanırken (okçu olarak) elinize bıçak alabiliyorsunuz(başta bow ile başlatmak şart) ve bışakları çekip duruyo. Kanımca öyle bir olay? Sizin de yorumunuzu alayım.

yahu nettin :)) sen hiç 2,05 boyunda rouge gördünmü:) bak öndeki rouge yani ben bu arada yine ban yedim

• walla hep okcular kuracak bırakın millet koxp kursun gm sende biraz dikkat et onune gelen warioru banlama herifler o koxp u bulacam diye kaç gun yatmamıştır biraz duyarlı ol canımm bende koxp kullanıorum biri beni durudurmasın yaw :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lathes

quote:

Orjinalden alıntı: alp_seeboy

quote:

yahu nettin :)) sen hiç 2,05 boyunda rouge gördünmü:) bak öndeki rouge yani ben bu arada yine ban yedim

Hocam 2.05 boy felan demişsin ama, bildiğim kadarıyla normal human warrior ile rogue nin boyları eşit ve ben resimden pek çıkaramadım bişey. he armor olarak warrior diğerne göre gerçekten kaba (gladiator cinsinden bahstemiyorum). Yani olabilir dedim ben

• azıttı iice millet
  • sonunda be rahatız
  • koxp a çözüm bulunmadıkça mageler dahi ok atar normal
  • Zaten eski bir resimde mage eLixir iLe ok atıyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KayLZeLL

o barbar ne yapıyo yha oyle

Raptoru ile Sol omzunu kaşıyor :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.