Şimdi Ara

Okçu olan arklar bı baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arklar benım ardream charım var +8 md ve +8 cleaerr var elınde md ve cleaverı satıp
    eagle eye +6 115 ap + 200m kalıo
    exp ıb +2 123 ap +100m kalıo
    +7 chtın bow para kalmıo
    +6 chtın bow 400m kalıo
    +7 iron bow 400m kalıo
    sızce md yı yatıp okcuya donımmı ardreamde ıs yaparmıyım ?? okcuyla

• okçu ardream da iş yapar anca bildigim kadarıyla +6 eagles eye parlamıyor.
    +7 chitin bow alıyosun hiç paran kalmıyor
    +6 chitin bow alıyorsun 4gb paran kalıyor
    o zaman +6 chitin bow al 1 tane de trina yakıcak item falan filen chitinbow u +7 ye bas
    hatta bunun ticaretine gir +6sı ile +7 si arasında 4gb kâr varsa
  • sen okculuğu boşver harcanırsın...
  • +7 cb ile paper mage bile kesemezsin asas kal
  • okçu oynamak istiyorsan +2 ib yi al ap fazlalığı var daha iyi vurursun. ben +7 ib ile ardreamde ws yapmadığım adam kalmadı ve ws de adam gibi sonuna kadar giden 3-5 adam oldu ayrıca en önemlisi onların kapı basıldığında 5-10 dk içinde en az 10 adam alıyorum. okçu güzel bişey ben şahsen mutluyum ama olympiada ardream sıkmaya başladı. ws ye saygı yok ks yapılıyor. yatacağında ws den kaçılıyor. vs vs vs yani serverde okçu oynaman için engel yoksa güzel bir seçim bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MinorKinq

+7 cb ile paper mage bile kesemezsin asas kal

arkadaş zaten seçenekler sunmuş. +7 cb demiyor sadece. ayrıca +7 ib yle ben ardreamde herkezle ws yaptım. paper mageye zaten 5 li ile 2 vurmalık işi var pota bassa anca biraz daha ölmesi gecikir. okçuyu küçümsemeyin oynamasını bilen oynar ve benim gördüğüm küçümseyen çok ardreamde arkamdan gelenlerin hepsi ws den kaçtı. tabi gelenlerde hep sağlam asaslar warriorlardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.