Şimdi Ara

okuldan kacma anılarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler hikayenizi gorelim ben daha sonra yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ortaokul sonu veya lisenin başıydı sanırım. Tam hatırlamıyorum. Sabah babamdan para istemiştim vermişti. Okuldan kaçtık yedik sonra babamın işyerine gittim, para istedim işe çok fazla odaklandığı için okuldan kaçtığımı farketmedi, para verdiğini hatırlamadı tekrar verdi. Akşam eve geldi dışarı çıkarken bu sefer gıcıklığına hatırlayacak mı acaba diye tekrar para istedim bi çemkirdi " Daha dün sabah verdim 2gün önce de bankaya geldin o zaman da verdim ne çok para harcıyorsun " demişti. Okuldan kaçmak deyince aklıma gelen ilk anım budur.
  • kaçacaksan nıye gıdıyorsun hiç gitme kaçınca zaten yarım gun yok yazılıyorsun
    hiç kaçmadım
  • 10 gün hasta numarası yaparak okula gitmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt__gl

kaçacaksan nıye gıdıyorsun hiç gitme kaçınca zaten yarım gun yok yazılıyorsun
    hiç kaçmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında bir nevi hayattan kaçmaktır bu..
  • Lisede çok kaçmışımdır okuldan yarısı hasta ayağına yatmaktan iğne yemeyi göze alır hastaneye giderdim sırf rapor için okula diye evden çıkar öbür eve geçerdim okul dağılana kadar pineklerdim evde, ortaokulda 1-2 kez kaçma girişimim bulundı 6 saat mal gibi internet cafede otururdum 2 saatin sonunda sıkıntılar başlardı. Sadece 2 kez aileye yakalandım.

Kaçtığım için pişman mıyım doğrusunu söylemek gerekir ise değilim, liseden nefret etmişimdir hocalar ayrı bir dert sınıfta ki saman beyinliler ayrı bir dertti çok şükür ki kurtuldum hepsinden. Şimdi rahatım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.